AVADA-MEDIA

Розробка високонавантажених інтернет-магазинів

AVADA-MEDIA

Розробка високонавантажених інтернет-магазинів AVADA-MEDIA

Кількість активних користувачів у великих рітейлінгових компаній рівня Амазон або Алибаба становить сотні мільйонів чоловік. Щодня на майданчиках гігантів електронної комерції продаються і купуються десятки і навіть сотні тисяч різних товарів. Для обслуговування і обробки такої величезної кількості даних потрібні величезні ресурси. Одним з найважливіших факторів успішної роботи в цій галузі є грамотно сконструйований і  масштабований сайт. Розробка високонавантажених інтернет-магазинів в компанії AVADA-MEDIA гарантовано вирішує цю задачу.

Цифрова трансформація роздрібної торгівлі – це вже не тренд, а питання виживання. Великі компанії вкладають все більше коштів в онлайн-розробку, адже інтернет-магазин – це:

 • Доступність для покупців

Споживачі масово пішли в інтернет, тому що робити покупки, не виходячи з дому, дуже зручно: це економить час і сили, прогулянки по торговим центрам стали більше розвагою, ніж необхідністю.

 • Робота 24/7

Покупки онлайн можна здійснювати навіть вночі, тому компанія не втрачає потенційних клієнтів і збільшує прибуток.

 • Уміння швидко реагувати на пропозиції та вирішувати конфліктні ситуації

Замовник завжди має під рукою історію і повну інформацію про замовлення, а також може подзвонити зі службою підтримки.

 • Зручне управління складом

Багато власників інтернет-магазинів працюють за принципом прямого постачання, виступаючи в якості посередника між покупцем і постачальником. Це значно знижує вартість оренди приміщення. Звичайно, інтернет-магазин вимагає оплати за хостинг (а в деяких випадках і за сервер), але це несуттєво порівняно зі складом (або офлайн-магазином).

 • Інструменти аналітики

У вас є прекрасна можливість вивчати поведінку і переваги покупців і відправляти їм актуальні пропозиції. Це покращує якість обслуговування клієнтів, лояльність і ефективність рекламної кампанії.

 

AVADA-MEDIA

Переваги високонавантаженого ecommerce проекту від компанії AVADA-MEDIA AVADA-MEDIA

Високонавантажений ecommerce проект від компанії AVADA-MEDIA це:

 • Чистий код високих технологій
 • Креативний дизайн
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс
 • Безпека
 • Одночасна обробка десятків тисяч замовлень
 • Цілодобова технічна підтримка від команди розробників

Співпраця з AVADA-MEDIA включає:

 • Професійна веб-розробка повного циклу
 • Реалізація проекту з нуля під ключ
 • Інтеграція зі сторонніми сервісами
 • Надійні і сучасні технології
 • Розробка унікального дизайну, поєднання трендів і перевірених рішень
 • Створення логотипу
 • SEO просування, настройка контекстної реклами
AVADA-MEDIA

Основні підходи до розробки високонавантажених інтернет-магазинів AVADA-MEDIA

 • MVP

Успіх вашого проекту залежить не тільки від добре розробленої серверної частини, а й від зовнішнього вигляду: модний дизайн в поєднанні з простотою використання сервісу поліпшить якість обслуговування клієнтів і приверне користувачів. Ми за швидкий старт, тому починаємо розробку з MVP (мінімально життєздатний продукт). Це дасть вам можливість почати заробляти гроші, поки ми розширюємо функціональність.

 • Логотип інтернет-магазина

Щоб радувати мільйони користувачів, представників різних національностей і смакових переваг, навігація по сайту повинна бути простою, зручною та зрозумілою. Логотип компанії являє собою повідомлення кожному користувачеві. Наші дизайнери створять яскравий і запам’ятовується логотип для вашого інтернет-магазину.

 • Картки товарів

Картка товару також має значення. Крім стандартних функцій перегляду товару, вона повинна включати можливість вибору кольору і розміру, перегляду оцінок і відгуків. Можна також показувати повну статистику по обраному товару: кількість відгуків і питань покупців, на які була дана відповідь; докладний рейтинг, заснований на кількості тих, хто проголосував.

Інтернет-ресурс постійно аналізує товари і виконання функцій, що надаються користувачам. Це дозволяє зробити сторінки інтернет-магазину зручними для користувачів, дати їм вірну інформацію про товар. Крім того, інтерактивне спілкування дозволяє кожному користувачеві відчути, що його думка дійсно має значення.

 • Платформа і база даних

Чим повільніше проект, тим вище ціна помилки. Після того, як веб-сайт Amazon був недоступний протягом 49 хвилин, збиток компанії за цей час склав приблизно 5,7 млн. Доларів. Це величезна і копітка робота, щоб все працювало правильно. Для створення сторінки, на якій можна отримати доступ до великої кількості послуг ми застосовуємо такі технології: Linux, Oracle, Java, Python, C#, C++, Node.js і ін.

Linux – це проста ОС для серверів, Oracle – серйозна база даних для дуже складних проектів, відповідає за зберігання інформації про покупках, даних користувача карток і т. Д. Java і Node.js також були розроблені для обробки високонавантажених проектів – вони пропонують можливість швидко обробляти великі обсяги даних, надійно і добре взаємодіяти.

 • Масштабованість

Мета розвитку будь-якого онлайн-проекту – його популярність і, як наслідок, приплив великих клієнтів. Зворотний бік – великий трафік і великі обсяги даних можуть викликати серйозні проблеми в роботі. Щоб їх уникнути, ваш майбутній інтернет-магазин повинен мати достатню «силою» і бути готовим до масштабування. Тоді зростання сайту не буде проблемою.

Якщо ви вирішили створити інтернет-магазин, розрахований на велику кількість товарів і користувачів, крім користувацького досвіду, вам слід враховувати наступні фактори:

 • Якісне серверне обладнання для безперебійної роботи. Сервери можна купити або орендувати.
 • Компетентна команда, яка підтримає роботу високонавантаженого інтернет-магазину 24/7.
 • Грамотно продумана структура проекту, готова до масштабування. Великий інтернет-сервіс спочатку повинен бути готовий до розширення (контент, кількість користувачів, географічне охоплення, функціональність).
 • Надійна платформа розробки з великим запасом «міцності», що витримує максимальне навантаження.
 • Готовність робити фінансові вкладення. Розробка високонавантаженого проекту – це набагато більше, ніж просто створення інтернет-магазину. Економія на етапі розробки може обернутися великими фінансовими втратами, якщо система простоює через технічні проблеми. А добре продуманий і добре працює сайт принесе вам чималий прибуток.
AVADA-MEDIA

Розробка високонавантажених інтернет-магазинів від AVADA-MEDIA AVADA-MEDIA

Компанія AVADA-MEDIA має великий досвід в розробці масштабних рішень для великих компаній, і ми з задоволенням розробимо високонавантажений ecommerce проект для вашого бізнесу. Ми гарантуємо професійну технічну підтримку на всіх етапах реалізації: від початку створення інтернет-магазину до його повноцінного запуску в роботу.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом