AVADA-MEDIA

РОЗРОБКА ІГОР НА UNITY

AVADA-MEDIA

РОЗРОБКА ІГОР НА UNITY AVADA-MEDIA

Ігри – це вигідний бізнес, і самі касові проекти приносять своїм власникам величезні прибутки. За даними аналітиків SuperData Research, цей ринок оцінюється в $ 126,6 мільярдів, і з кожним роком його обсяг тільки збільшується.

За підсумками 2020 року понад прибутковими стали умовно-безкоштовні проекти, і на вершині виявився Honor of Kings, який приніс своїм власникам $ 2,45 мільярда. Серед платних ігор лідирує Call of Duty Modern Warfare, яка зібрала касу $ 1,91 мільярда.

Такі цифри роблять ринок привабливим для нових розробок. Особливо з огляду на те, що геймери постійно шукають і охоче тестують новинки.

У цій статті поговоримо про Unity – середовище розробки 2D і 3D комп’ютерних ігор, яка входить до числа найпопулярніших на сьогоднішній день. За статистикою, близько 47% сучасних ігор розроблені саме на ній. Зокрема, її використовують такі видавці, як Blizzard, Disney і NASA.

AVADA-MEDIA

Чому варто замовити розробку на Unity AVADA-MEDIA

Головна перевага Unity – кроссплатформенність. Розроблений тут проект можна запускати одночасно на 25 операційних системах, включаючи Windows, IOS, Android і ігрові консолі. І все це без додаткових доробок. Це означає, що проект можна просувати відразу на декількох платформах, охоплювати більшу кількість геймерів і, відповідно, більше на ньому заробляти. На цьому переваги Unity не закінчуються. Ось основні з них:

 • Величезна бібліотека готових плагінів, яка істотно прискорює розробку, а отже – знижує витрати. Наприклад, можна заощадити на створенні рівнів, моделей персонажів і навіть патернів поведінки ІІ. В базі Unity для цього є готові шаблони, які можна використовувати абсолютно безкоштовно.
 • Для роботи з середовищем Unity, розробникам досить знання мови C #, що знижує витрати на залучення дорогих програмістів.
 • У Unity є інструменти для створення складних анімацій, і реалістична фізика взаємодії різних тіл, що дозволяє створювати максимально правдоподібну графіком.
 • Конструювання об’єктів в Unity відбувається за допомогою модульної системи компонентів, що істотно спрощує розробку і зменшує ймовірність виникнення критичних проблем з оптимізацією і багами гейми.
AVADA-MEDIA

(En) Unity game development stages AVADA-MEDIA

Розробка комп’ютерної гри – це складний процес, тому, щоб не виникало хаосу, він умовно ділиться на кілька етапів:

 • Брифінг та складання технічної документації. Менеджер AVADA-MEDIA спілкується з вами, а потім оформляє ваші побажання в чітке технічне завдання для розробників.
 • Створення прототипу. На цьому етапі створюються прототипи для окремих частин гри, потім вони об’єднуються в єдине ціле і формують базовий
  геймплей. Це потрібно для того, щоб опрацювати і відсіяти неробочі ідеї заздалегідь, і не витрачати гроші на їх реалізацію.
 • Пре-продакшн. Створюється так званий вертикальний зріз, в рамках якого тестується 1-2 готових рівня з повністю робочими механіками.
  Це дозволяє ще до основної розробки зрозуміти, як буде гратися і відчуватися майбутня гра. Це потрібно, щоб своєчасно виявити помилки, щось поліпшити або змінити.
 • Продакшн. На цьому етапі розробники чітко розуміють, що і як їм потрібно робити, і створюють серверну – Back End, і клієнтську – Front End частини гри.
 • Технічне тестування. Після розробки всі параметри гри ретельно тестуються, щоб надати майбутнім гравцям тільки позитивний досвід від взаємодії з продуктом.
 • A / B тестування. На цих етапах у тестуванні гейми беруть участь безпосередньо гравці, і дають зворотний зв’язок про продукт. Це даєможливість доопрацювати
 • Реліз. Гра офіційно запускається і публікується в магазинах додатків.
 • Підтримка. Після релізу розробка гри не закінчується. Щоб проект не втрачав актуальності серед користувачів, його постійно потрібно допрацьовувати, удосконалювати і адаптувати
AVADA-MEDIA

Приклади ігор на Unity AVADA-MEDIA

Геймдев на Unity може похвалитися безліччю хітів. Розглянемо кілька найбільш популярних проектів, який полюбилися гравцям по всьому світу:

 • Temple Run – гра по праву вважається головним Unity-проектом 2011 року та, свого часу, була встановлена ​​чомусь аж на кожному смартфоні.
 • Superhot – проект польських розробників, який зібрав півтора мільйона продажів на різних платформах.
 • Cuphead – легендарний платформер, який розійшовся тиражем 5 мільйонів копій.
 • Pathfinder: Kingmaker – кошти на розробку проекту були зібрані на Kickstarter. Вона настільки припала геймерам за смаком, що на створення сиквела було зібрано рекордну суму – $ 2,3 млн.
 • Pokemon Go – гра з елементами доповненої реальності, яка захлеснула весь світ
 • Rust – гра «на виживання», яка в 2016 році реалізувалася більш ніж 5 мільйонами копій.
 • League of Legends: Wild Rift – ймовірно, головна розробка на Unity останніх років, реліз якої відбувся в кінці 2020 року. Менше ніж за рік, проект в жанрі MOBA, Action / RPG приніс розробникам 64,7 млн ​​доларів прибутку, і був викачаний гравцями більше 2 мільйонів разів. У розробці гри важлива не тільки реалізація, але і початкова ідея. Це може бути вдосконалений аналог існуючого на ринку продукту, або повністю унікальна розробка, яка підкорить весь ігровий світ. Технічні можливості Unity дозволяють розробляти проекти будь-якої складності.
AVADA MEDIA

Розробка на Unity в компанії AVADA-MEDIA AVADA MEDIA

Компанія AVADA-MEDIA вже більше 10 років створює високонавантажені проекти для вітчизняного та іноземного бізнесу. Ми використовуємо актуальний сек технологій, щоб створювати інноваційні продукти.

Якщо у вас є ідея гри, яка може принести прибуток – пишіть нам. Ми візьмемо на себе всю технічну частину робіт і, грунтуючись на своєму досвіді, дамо рекомендації з розвитку проекту.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом