AVADA-MEDIA

Проектування високонавантажених систем

AVADA-MEDIA

Проектування високонавантажених систем AVADA-MEDIA

Групи розробників компанії AVADA-MEDIA мають великий досвід з проектування високонавантажених систем і додатків. Вибір оптимальної архітектури для будь-якого веб-рішення – важливе питання, яке необхідно пропрацювати ще до запуску в роботу основного продукту. Ваше веб-рішення повинно бути масштабованим, сприйнятливим до високих навантажень, особливо, якщо мова йде про функціональний веб-сайті з сотнями тисяч відвідувачів на добу і широким функціоналом, службі онлайн-бронювання або рішенні для електронної комерції.

Довге завантаження сторінок, неповністю завантажений контент, випадкові помилки, відключення від сервера – поширені наслідки відсутності продуманої архітектури. Саме з цієї причини створення ПО, здатного витримувати високі навантаження, має першорядне значення для будь-якого динамічного бізнесу. Можливо, на початковому етапі ваш проект невеликий, але в якийсь момент може збільшитися трафік відвідувачів або вам може знадобитися еластичне масштабування.

AVADA-MEDIA

Деякі факти про високому навантаженні: AVADA-MEDIA

 • Високе навантаження починається, коли один фізичний сервер стає нездатним ефективно виконувати обробку даних
 • Високонавантажених (highload) система – це одночасне обслуговування тисяч і мільйонів користувачів
 • Якщо ви розгортаєте веб-рішення на AWS (Amazon Web Services), Microsoft Azure або Google Cloud Platform, ви підтримуєте архітектуру з високим навантаженням

Якщо ваше веб-рішення не витримує високих навантажень, ви можете зіткнутися з наступними проблемами:

 • Повільна або нескінченна завантаження сторінки
 • Випадкові помилки
 • Відключення від веб-сервера
 • Часткове завантаження контенту
 • Зниження активності користувальницької аудиторії
 • Втрата клієнтів і зниження прибутку

Таким чином, архітектура високонавантажених систем знаходиться в прямій залежності з фінансовими результати компанії. Якщо ваші клієнти не задоволені, це відіб’ється на прибутку. Для реалізації масштабованих веб-додатків важливо володіти експертними знаннями в області розробки високопродуктивних програмних рішень.

AVADA-MEDIA

Проектування високонавантажених систем AVADA-MEDIA

Інженери-програмісти AVADA-MEDIA проектують і створюють надійні архітектури, які ефективно вирішують спільні проблеми високонавантажених систем. Ми розробляємо адаптивні і швидкі веб-додатки на Python, Scala, Java, Node.JS, C #, Go і PHP. Наші проекти з розробки програмного забезпечення включають в себе платформи бронювання, високонавантажені системи для телекомунікацій, фінансових технологій та інших галузей.

Ми ретельно розробляємо архітектури програмного забезпечення, щоб оптимізувати продуктивність веб-сайтів з великою кількістю щоденних відвідувачів і обчислень. Ефективність, масштабованість і надійність – головні особливості розробляються нами високонавантажених систем.

Ми використовуємо найбільш ефективні апаратні ресурси при роботі з великими наборами даних. Наші експерти оптимізують використання пам’яті і доступну обчислювальну потужність за допомогою управління подіями і розподілених архітектур. Ми використовуємо лаконічні мови програмування для досягнення більш високої продуктивності з меншою кількістю рядків коду.

Два основних підходи при проектуванні високонавантаженої архітектури – гнучкість і масштабування. Ці 2 фактора – основа успішної розробки програмного забезпечення для будь-якого динамічного бізнесу.

Масштабування – це послідовний процес, що складається з 4 етапів:

 • Аналіз навантаження
 • Визначення ділянок, найбільш схильних до навантажень
 • Перенесення цих областей в окремі вузли і їх оптимізація
 • Аналіз результатів

Зосередившись на балансуванні навантаження, ми поставляємо відмовостійкі додатки, які обробляють максимальну кількість підключень з коротким часом відгуку. Висока доступність – наріжний камінь створюваних нами систем з високим навантаженням. Наші розробники використовують новітні технології та передовий досвід, щоб забезпечити безперебійну доступність основних функцій кожної платформи.

AVADA-MEDIA

Замовити проектування високонавантажених систем в AVADA-MEDIA AVADA-MEDIA

Спеціалізовані групи розробників AVADA-MEDIA накопичили величезний досвід в проектуванні високонавантажених систем, які обробляють великий обсяг запитів до сервера. Ми ретельно розробляємо архітектури програмного забезпечення, щоб оптимізувати продуктивність веб-сайтів з великою кількістю щоденних відвідувачів і обчислень. Ефективність, масштабованість і надійність – головні особливості розробляються нами високонавантажених систем.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом