AVADA-MEDIA

ПАРСЕР ДЛЯ YOUTUBE

Парсер для YouTube

AVADA-MEDIA

Парсер для YouTube AVADA-MEDIA

Відеохостинг YouTube безумовно є одним з найбільш часто відвідуваних сайтів у всесвітній павутині. Щодня тут публікуються мільйони відеороликів, які дивляться сотні мільйонів людей. Звичайно, такий масив інформації не може не зацікавити маркетологів і контент-менеджерів, тому парсер YouTube – дуже затребуваний різновид парсерів. Пасери, які розробляє компанія AVADA MEDIA, дозволяють вирішувати величезну кількість завдань і робити це швидко.

Складність полягає в тому, що парсинг відеороликів – завдання більш серйозне, ніж звичайний збір даних зі сторінок в HTML-форматі, і вона займає значно більше часу. Тому, якщо вам потрібен якісний парсинг YouTube, найкраще звернутися до професіоналів – розробникам нашої компанії. У нас є величезний досвід і навички в розробці парсерів для різних інтернет-ресурсів, в тому числі і YouTube та інших місць для розміщення відеофайлів.

Парсер для YouTube

Чим корисний парсер YouTube

AVADA-MEDIA

Чим корисний парсер YouTube AVADA-MEDIA

Парсер YouTube допомагає здійснювати збір посилань з даного відеохостингу, парсить пошукову видачу за запитами користувача, збирає інформацію про канали та їхніх авторів, включаючи контактні дані. Найбільш популярним різновидом парсингу YouTube є парсинг за ключовими словами. Це швидкий варіант пошуку всіх цікавлять вас відеороликів і їх метаданих по слову або фразі, що містяться в назві або описі ролика. Користувачеві необхідно лише задати потрібний запит, після чого парсер YouTube зробить все самостійно і швидко. При цьому можна задавати різні додаткові параметри – наприклад, пошук тільки роликів, створених до, після і чи між певними датами. Вручну такий пошук також можливий, однак він практично завжди буде неповним і займе чимало часу.

Парсинг YouTube проходить в кілька етапів. На першому збирається наступна інформація про відеоролик, представлена ​​в HTML-коді сторінки:

 • заголовок відеоролика;
 • посилання на головній зображення;
 • опис ролика з усіма представленими в ньому посиланнями;
 • ім’я користувача YouTube, який розмістив даний відеоролик;
 • дата розміщення;
 • кількість переглядів, лайків та коментарів;
 • код відеоролика;
 • посилання на його сторінку.

На другому етапі проводиться збереження і, при необхідності, редагування отриманих даних. Можливо збереження зібраних даних в табличному форматі для обробки в Excel. Спочатку проводиться збереження в файл CSV, який потім можна також імпортувати в CMS сайту або використовувати в інший спосіб. Цю інформацію можна використовувати для маркетингових досліджень і виявлення трендів, для вирішення різних аналітичних завдань і для планування власної активності на YouTube.

Парсер для YouTube

Переваги парсинга YouTube

AVADA-MEDIA

Переваги парсинга YouTube AVADA-MEDIA

Ще одна важлива мета парсингу YouTube – це отримання прямих посилань на відео для вставки в HTML-код вашого сайту для відтворення відеоролика прямо на ньому. Причому парсер можна налаштовувати таким чином, щоб посилання на відеоролики з Youtube додавалися в передбачені для них місця автоматично. Це дуже зручно для блогерів, які хочуть розміщувати свої відеоролики або інший цікавий для їх читачів медіаконтент з сайту Youtube на свій блог в автоматичному порядку.

Досить налаштувати парсер на збір необхідних даних, і він буде автоматично збирати посилання і розміщувати їх в потрібних місцях. Такий спосіб розміщення також підходить для будь-яких періодичних оновлень відеоконтенту: старі посилання на релевантні відеозапису будуть автоматично заміщатися новими, вам для цього не потрібно буде робити нічого, крім початкового налаштування парсеру Youtube на автоматичний парсинг з певним періодом часу.

Ще один варіант використання парсера Youtube – парсинг авторів відеороликів. Цей контингент становить величезний інтерес для рекламодавців, для маркетологів і для інших авторів з метою встановлення взаємовигідного співробітництва. Зібрані контакти можна використовувати в подальшому для зв’язку і розсилок комерційних пропозицій.

Можливий також SEO-парсинг Youtube, який використовується фахівцями пошукової оптимізації та контент-менеджерами для парсинга пошукових підказок. Їх потім можна використовувати у власних відеороликах для кращого просування. Можливий також парсинг коментарів і їх авторів на Youtube з метою ретаргетингу для соціальних мереж.

Парсер для Youtube від AVADA MEDIA

AVADA-MEDIA

Парсер для Youtube від AVADA MEDIA AVADA-MEDIA

З якою б метою ви не планували парсинг Youtube, в компанії AVADA MEDIA є рішення вашої технічної задачі. Ми пропонуємо як універсальні, так і вузькоспеціалізовані і оптимізовані під конкретні ресурси або завдання парсери, створені за вимогами замовника.

Останні роботи

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Наші клієнти

Що про нас кажуть

Наші клієнти Що про нас кажуть

Успішні проєкти створюються тільки командою

Наша команда

Успішні проєкти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12

Зв'яжіться з експертами

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

+
@
Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. </ Li>
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта. </ Li>
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень . </ li>
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. </ li>
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua </ li>
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі. </ Li>
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа. </ Li>
  </ Ol>
Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

+
@
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом