ПРОСТЕ РІШЕННЯ КАДРОВИХ ПИТАНЬ В СФЕРІ IT

АУТСТАФФІНГ IT-ПЕРСОНАЛУ

AVADA-MEDIA

IT-АУТСТАФФІНГ AVADA-MEDIA

Цифрова епоха змінює всі схеми взаємовідносин. І для побудови успішного бізнесу важливо не тільки створювати електронні продукти, а й користуватися оптимізованими схемами управління. Запуск онлайнової реклами, безпаперовий документообіг, збільшення трафіку на корпоративних ресурсах і цифрова трансформація бізнесу вимагають залучення все більшої кількості IT-фахівців – програмістів, дизайнерів і маркетологів. При необхідності людей можна знайти дистанційно в режимі аутсорсингу. Але якщо потрібна не людина, а цілий відділ, краще найняти його в форматі аутстаффінгу, тобто вивести персонал за штат.

Багато хто плутає поняття аутсорсингу і аутстаффінгу і не розуміють, які відмінності між дистанційним форматом співпраці – аутсорсингом і виведенням персоналу за штат – аутстаффінг. Адже з технічної точки зору і в тому, і в іншому випадку фахівці зазвичай працюють дистанційно (хоча і це не обов’язкова умова).

Головна відмінність – у форматі взаємин. Дистанційні працівники, що працюють за принципами аутсорсингу, в більшості випадків – це індивідуальні фахівці. З кожним з них доводиться укладати договір співпраці, вести документальний облік і формальна взаємодія. Такий підхід зручний, якщо потрібен фахівець для постійної роботи з регулярним завантаженням. Наприклад, в форматі аутсорсингу можна найняти IT-фахівця, який буде займатися технічним обслуговуванням і підтримкою великого інтернет-порталу.

У випадку з аутстаффінгу персоналу індивідуальний договір з кожен фахівцем укладати не потрібно. Досить укласти контракт з аутстаффінговим провайдером – IT-компанією, таким як Avada Media, де фактично працюють IT-фахівці. Це дозволить позбутися зайвої бюрократії, заощадити час і фінанси, направивши весь вільний ресурс виключно на розвиток бізнесу.

АУТСТАФФИНГ або АУТСОРСИНГ

Чим аутстаффінг персоналу вигідніший аутсорсингу АУТСТАФФИНГ або АУТСОРСИНГ

Компанія Avada Media бере на себе всі зобов’язання з пошуку і документального супроводу персоналу. А це дуже витратний операційний етап, який вимагає чималих ресурсів і професійних навичок.

Звичайно, знайти IT-фахівця для дистанційної роботи, наприклад, розробника програмного забезпечення, тестувальника або копірайтера, можна самостійно на спеціалізованих сайтах і біржах пошуку персоналу. Але навіть початкові переговори, постановка тестового завдання і визначення потенціалу та кваліфікації (Junior, Middle або Senior) фахівця забирає чимало часу і сил. Що вже говорити про подальшу взаємодію і формування відділів розробників.

До того ж, завантаження не всіх IT-фахівців, що працюють дистанційно, регулярне і стабільне. І для реалізації проектів, особливо в сфері IT часом потрібно командна робота.

Тому, найнявши IT-персонал в форматі аутстаффінгу, ви зможете:

 • не витрачати кошти на оренду / обслуговування офісу для IT-відділу;
 • не укладати індивідуальний договір з кожним з дистанційних співробітників;
 • не вести зайву бухгалтерію і кадровий облік;
 • не витрачати час і фінанси на побудову командної взаємодії.

Це особливо актуально, коли мова йде про проектні роботи тривалістю від півроку і більше. А це і розробка програмного забезпечення, і написання сайтів або мобільних додатків, і створення електронних бізнес-рішень в сфері бухгалтерії, логістики або документообігу, і багато іншого.

Хто входить в команду розробників

Аутстаффінг IT-відділу Хто входить в команду розробників

Компанія Avada Media – це надійний постачальник IT-послуг в форматі аутстаффінгу, де працюють фахівці різного профілю. Ми зможемо вирішити всі питання, що стосуються необхідності виведення IT-фахівців за штат. Звернувшись до нас, ви отримаєте в розпорядження згуртований і перевірений часом колектив, який випробував себе під час реалізації безлічі цифрових проектів. До складу команди можна включити таких фахівців.

 • Менеджер проекту (Project manager), або провідний розробник (TeamLead) – керівна посада, що передбачає контакт з замовником і взаємодія з іншими співробітниками.
 • Розробники програмного забезпечення (девелопери) – фахівці, відповідальні за створення цифрових проектів. Наприклад, фронд-енд (Front end) розробник створює клієнтську частину цифрових проектів, бек-енд (Back end) розробник відповідає за серверну складову, а мобільний розробник – за створення проектів для мобільних платформ iOS і Android.
 • Дизайнер (UX / UI) відповідає за створення зрозумілого, функціонального і ергономічного графічного інтерфейсу.
 • Тестувальник (QA) входить в команду розробників і відповідає за якість цифрового проекту.
 • Маркетолог відповідає за дослідження ринку і запуск рекламних компаній.
 • Копірайтер може бути включений в команду розробників для створення контенту і написання технічної документації.
 • Системний адміністратор (DevOps) забезпечує безпеку і безперебійність роботи проекту.
Аутстаффінг
Аутстаффінг - управління

Як відбувається управління дистанційним персоналом Аутстаффінг - управління

Avada Media має чималий організаційний досвід сфері аутстаффінгу, необхідний для дистанційного керування колективом. Уклавши договір віддаленого співробітництва, ви отримаєте можливість постановки загальних і індивідуальних завдань кожному з IT-фахівців, а також налагодите широкий зворотний зв’язок з керівником проекту або структурних підрозділів.

Наша компанія бере на себе всі обов’язки з пошуку і обслуговування персоналу, звільняючи вашу увагу для зосередження на суті бізнес-процесів і розвитку компанії.

Для цього ми застосовуємо дистанційні сервіси управління проектами та спільної роботи Teamwork, Jira, Confluence, Bitbucket і використовуємо сучасний підхід до планування в режимі спринтів – часових відрізків по 1-2 тижні з чіткими завданнями і ясною відповідальністю фахівців. Документальний супровід, податковий і кадровий облік також повністю лягає на наші плечі.

Вибравши співпрацю з нашою компанією, ви зможете передати нам функції вашого IT-відділу. Ми відразу підключимо вас до інструментів дистанційного контролю аутстаффінг-команди, і ви зможете в будь-який час оцінити і скорегувати напрямок роботи всієї команди або окремих фахівців.

Що ми можемо

Які проекти можна доручити нашим фахівцям Що ми можемо

При необхідності ми можемо забезпечити виведення IT-персоналу за штат в форматі аутстаффінгу для реалізації таких цифрових проектів:

 • розробка нативних і гібридних додатків під iOS і Android;
 • створення односторінкових SPA-програм і веб-додатків з самою різної функціональністю;
 • створення онлайнових магазинів і систем електронної комерції;
 • розробка рішень в сфері бухгалтерії, логістики та документообігу (CRM- і ERP-системи);
 • настройка і запуск самописних CMS-систем і адміністративних панелей сайтів;
 • написання і запуск веб-порталів, корпоративних сайтів і лендінгів;
 • впровадження проектів в сфері онлайнової реклами і маркетингу;
 • створення серверних або хмарних бізнес-проектів в самих різних галузях (нерухомість, навчання, розвага, відпочинок і т.д.).

Підбір необхідних позицій для аутстаффінг-команди можна здійснювати самостійно, але краще в виділену команду включити рекомендованих фахівців – як мінімум тімліда, розробників і дизайнера, а також при необхідності – тестувальника, маркетолога і інших співробітників позаштатного IT-відділу.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом