AVADA-MEDIA

ОПТОВИЙ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

AVADA-MEDIA

Оптовий інтернет-магазин AVADA-MEDIA

Створення оптового каналу продажів має багато переваг. Це дозволяє змістити акцент з пошуку клієнтів на дизайн, інновації, оптимізацію операцій та розвиток власного бренду. Наша компанія займається професійною веб-розробкою для електронної комерції. Ми допоможемо створити оптовий інтернет-магазин під ключ.

Отримайте вдвічі більшу вигоду з нашим програмним забезпеченням. Ви зможете продавати як оптом, так і в роздріб, керуючи тільки одним каталогом. Наприклад, можна зробити так, щоб каталог і опис продуктів знаходилися в загальнодоступних розділах, а прийом замовлень – в захищеній паролем області вашого сайту.

Ви також зможете встановити змінні ціни для дрібно- і великих оптових клієнтів. Це і багато іншого можна реалізувати за допомогою нашого програмного забезпечення. Вимоги до веб-сайту оптових компаній відрізняються від вимог до звичайних сайтах електронної комерції.

Це може бути, як тільки відображення інформації про продукт, так і повні обмеження, що дозволяють приховати або надати індивідуальну інформацію про ціни для кожного продукту. Якими б не були ваші вимоги, у нас є досвід роботи з оптовими постачальниками. Це варіюється від розробки простого веб-сайту до повних торгових систем, які інтегруються з системами управління запасами або системами EPOS. Незалежно від того, які функції потрібні вашому оптовому сайту, ми можемо допомогти.

AVADA-MEDIA

Переваги оптового інтернет-магазину AVADA-MEDIA

Довіривши створення оптового інтернет-магазину нашим фахівцям, ви отримаєте:

 • Індивідуальний дизайн

Всі наші проекти повністю відповідають потребам наших клієнтів. Ми не використовуємо шаблони, і наші дизайнери будуть працювати з вами, щоб отримати бажаний результат для вашого бізнесу.

 • Оптимізація для мобільних пристроїв.

Наші веб-сайти можуть бути адаптовані для мобільних пристроїв будь-яким зручним для вас способом. Ми обговоримо це з вами, щоб ваш сайт відповідав потребам ваших клієнтів і забезпечував хороші показники конверсії.

 • Автоматизована заявка дилера і дозволу

Відвідувачі вашого сайту можуть подати заявку на те, щоб стати дилером, заповнивши форму на вашому сайті. Ми налаштуємо форму для збору необхідної інформації. Ви отримаєте повідомлення по електронній пошті і зможете підтвердити обліковий запис одним клацанням миші, щоб ваш дилер міг почати купувати на вашому веб-сайті за оптовими цінами.

 • Інтеграція з соціальними мережами

Кнопки соціальних мереж Facebook, Twitter та ін., Кнопки «Подобається» і «Поділитися» на кожній сторінці.

 • Модульна конструкція

Наші системи оптової торгівлі є модульними за своєю природою. Це означає, що ви можете почати з будь-якої кількості функцій. Ви можете почати роботу з основних функцій і додавати нові у міру їх розширення.

 • Широкі можливості налаштування

Наші сайти легко налаштовуються, що означає, що ми можемо додати будь-яку нову або існуючу функцію, яка вам подобається. Загальні функції включають автоматичне визначення валюти, варіанти перекладу, електронні листи з віддаленої кошиком і багато іншого.

Оптовий інтернет-магазин
AVADA-MEDIA

Замовити розробку інтернет-магазин дитячих товарів в AVADA-MEDIA AVADA-MEDIA

AVADA-MEDIA є лідером ринку в наданні простих і ефективних рішень в сфері інтернет-комерції. Ми пропонуємо:

 • Розробити оптовий інтернет-магазин з нуля

Індивідуальний підхід дозволяє розробити дійсно унікальний сайт. Ви отримаєте інструмент, здатний позитивно впливати на вибір споживача, так як сайти, написані під конкретного клієнта або бренд, більш запам’ятовуються у порівнянні зі звичайними CMS.

 • Створення інтернет-магазину під ключ на фреймворками Laravel, Yii 2.0 і Symfony

Оптовий інтернет-магазин під ключ – відмінний варіант розширити свій бізнес з мінімальними витратами. Це дозволить вам створити ефективний інструмент з повною функціональністю і відмінними можливостями. Фреймворки Laravel, Yii 2.0, Symfony, Spring / Django дозволяють реалізувати будь-яку ідею в сфері інтернет торгівлі.

Ми налаштовані на те, щоб ваші клієнти отримували гарантовано якісний сервіс. Наші професійні розробники і найсучасніші інструменти програмування – гарантія того, що ми виправдаємо ваші очікування.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом