E-COMMERCE

РОЗРОБКА ДОДАТКІВ ДЛЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІВ

Покращуємо сервіс, збільшуємо продажі

Додаток для інтернет-магазину Покращуємо сервіс, збільшуємо продажі

Щоб продавати в інтернеті багато і постійно недостатньо одного лише сайту. Конкурентів обходять ті, хто використовує кілька каналів продажів. Мобільний додаток для інтернет магазину – допоможе продавати більше і залучити максимум платоспроможною аудиторією.

Компанія Avada-Media розробить і допоможе впровадити додаток для шопінгу.

Давайте подивимося, як такий сервіс допомагає продавати і які ще вигоди дає вашому бізнесу.

Додатки для інтернет-магазину
Шопінг через додаток

Чому цей інструмент працює? Шопінг через додаток

Як додаток інтернет-магазину доповнює вебсайт?

Простий факт – інтернет стає все більш мобільним. Все частіше покупки роблять за допомогою смартфона. Якщо у вашого інтернет-магазину буде власний додаток на Android і iOs, покупці будуть вибирати товари саме там. Користувачам буде нема чого заходити в Google і витрачати час на пошуки інших пропозицій. Погодьтеся, звучить привабливо.

Які ще вигоди отримує ваш бізнес?

 • Швидке зростання продажів і розширення аудиторії. Клієнти отримують швидкий доступ до товарів, які вони шукають, інформацію про всі пропозиції і можливість купити за кілька кліків. Якщо при цьому магазин пропонує якісний товар за розумною ціною, високі продажі вам просто гарантовані.

Більше лояльних покупців. Поставте себе на місце користувача, який хоче швидко вибрати і купити, наприклад, подарунок. Людина, яка вже робив покупки на вашому сайті, залишився задоволений і скачав додаток, не шукатиме інші варіанти. Він скористається додатком і зробить покупку саме через него.Повторних продажів стане більше.

 • Покупці будуть повертатися все частіше і середній чек, напевно, підвищиться.
 • Велика ефективність реклами і маркетингу. За рахунок мобільного застосування підвищується час життя кожного покупця, збільшується показник ROI маркетингових і рекламних кампаній.
 • Можливість інформувати клієнтів про знижки, спеціальні пропозиції, нові надходження і додаткові послуги.
Додатки для інтернет-магазину
Лідерство в інтернет-торгівлі

Переваги мобільних додатків для інтернет-магазинів Лідерство в інтернет-торгівлі

Мобільний додаток інтернет магазину доповнює адаптивну версію сайту. Ці два інструменти можна використовувати паралельно. При цьому, у мобільного програми більше переваг. Серед них:

 • Додаток працює набагато швидше.
 • Для входу в інтернет-магазин користувачеві не потрібно входити в Google або набирати адресу магазину на екрані смартфон
 • Додаток може збирати дані про геолокації користувача, списку контактів і використовувати цю інформацію в маркетингових цілях.
 • Користувачам програми можна безкоштовно відправляти PUSH повідомлення, звертаючи їхню увагу на нові товари, знижки та іншу важливу інформацію. Розсилку таких повідомлень можна дуже точно зорієнтувати за географічним принципом та іншими критеріями.
 • Замовивши додаток для продажу одягу, електроніки або інших товарів, ви піднімаєте статус своєї компанії. Цей інструмент використовують такі гіганти як BonPrix, Rozetka, AliExpress, LaModa і інші. В очах покупців магазин, у якого є додаток, наближається за рівнем до лідерів інтернет-торгівлі.
Ефективність застосування

Кому буде корисний мобільний сервіс інтернет-магазину від Avada-Media? Ефективність застосування

Враховуйте, що додаток буде ефективним, якщо асортимент магазину орієнтований на повторні продажу. Наприклад, якщо ви продаєте кавоварки, то в каталозі повинні бути змінні фільтри, інші комплектуючі та, звичайно ж, кава різних сортів. Те ж стосується спортивних товарів та інших категорій. Особливо корисним буде додаток для магазинів, які продають:

 • одяг,
 • подарунки,
 • парфумерію і косметику,
 • аксесуари для мобільних телефонів,
 • товари для тварин (корм та ін),
 • товари всіх основних категорій (інтернет-супермаркети і маркетплейси).
Додатки для інтернет-магазину
Якість сервісу і зростання продажів інтернет-магазину

Чому доручати розробку мобільного додатку для інтернет-магазину компанії Avada-Media вигідно? Якість сервісу і зростання продажів інтернет-магазину

Avada-Media пропонує послуги з розробки та запуску мобільних додатків для e-commerce. Якщо ви шукаєте тих, хто зможе створити мобільний додаток для інтернет магазину, важливо розуміти, які функції в ньому будуть. Наші розробники можуть реалізувати практично будь-який функціонал. Але найчастіше програма включає:

 • зручний каталог товарів з пошуком і фільтрами,
 • кілька варіантів онлайн платежів,
 • картки товарів з докладним описом,
 • комунікація з клієнтами через PUSH-повідомлення, контактну форму та відгуки,
 • корзина замовлень,
 • опція порівняння товарів,
 • бонусна програма,
 • геолокація користувача.

Ціну розробки програми ми визначаємо на основі необхідного функціоналу, термінів і вимог замовника. Наші фахівці детально опрацьовують дизайн і функціонал майбутнього програми, узгодять усі деталі з замовником.

Підсумок роботи з нами – стабільно працююче, функціональне мобільний додаток, яке збільшує продажі інтернет-магазину. Покупці оцінять додаток і якість сервісу, яке воно забезпечує.

Підніміть онлайн продажу і свій бізнес на новий рівень! Замовте мобільний додаток в Avada-Media.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом