NFT

NFT-ігри: як заробити криптовалюту?

NFT-ігри: як заробити криптовалюту?

NFT

NFT-ігри: як заробити криптовалюту? NFT

NFT – це, мабуть, тема, що найбільше обговорюється у криптовалютній тусовці. І хоча NFT найчастіше пов’язують із цифровим мистецтвом чи колекціонуванням, мало хто знає, що існує окрема суперпопулярна галузь, в якій використовуються невзаємозамінні токени – NFT ігри. Давайте розуміти, що це таке і як на цьому заробити.

Ігри для заробітку – далеко не нова тема, але є один дуже важливий нюанс – юридичні права на ігрового персонажа та ігрові атрибути. У звичайних іграх користувач може витратити скільки завгодно коштів на «прокачування» свого облікового запису, але кажучи юридичною мовою, не має на нього жодних прав. Правовласник в даному випадку є власником доменного імені, під яким зареєстрований ресурс, суб’єкт, який його орендує, або власник програмного забезпечення. Якщо обліковий запис гравця буде заблоковано, він втратить всі свої ігрові атрибути.

Що стосується NFT ігор фактичним власником ігрових атрибутів є гравець, оскільки вони випускаються як NFT токени, а право володіннями ними прописується і збережуться в блокчейні надовго.

Технологія NFT дає великі можливості гравцям, поєднавши традиційні та нетрадиційні ігрові практики. Самі собою NFT служать гарантією унікальності ігрових активів і атрибутів. Купивши ігрове доповнення у вигляді NFT-токену, гравець може бути впевнений, що більше ніхто в мережі не має і ніколи не матиме точної копії такого активу.

Таким чином, NFT ігри дають можливість кожному гравцю максимально персоналізувати та «прокачати» свій акаунт, а також заробляти за рахунок перепродажу внутрішньоігрових NFT іншим гравцям та за допомогою моделі «play-to-earn» (Грай, щоб заробляти).

Як працюють NFT-ігри?

Blockchain

Як працюють NFT-ігри? Blockchain

Основною особливістю цього виду ігор є те, що персонажі, ігрові доповнення та ігрові активи можуть бути випущені як NFT-токени. У міру проходження гри гравці знаходять або заробляють активи, які можна продати на спеціальних майданчиках або витратити на придбання ігрових доповнень.

Право власності на ігровий актив може досягатися трьома способами:

 1. Створити чи отримати нового персонажа (порядок визначаться правилами гри).

2. Придбати ігрові активи на спеціальних майданчиках.

3. Заробити ігровий актив у виконанні завдання.

Будь-який із перерахованих способів наділяє гравця правом виключної власності на ігровий актив. Що робити з цими активами кожен гравець вирішує сам. Їх можна продати або використовувати для розвитку свого облікового запису

NFT-ігри: як заробити криптовалюту?

NFT-ігри: переваги та небезпека

GameDev

NFT-ігри: переваги та небезпека GameDev

Як і у випадку зі звичайними іграми, NFT-ігри дають можливість приємно провести час. Крім цього тут можна ще й заробити, а для тих, хто займається цим професійно – стати основним джерелом доходу. До того ж, всі NFT-ігри адаптовані для використання в мобільних пристроях, що дуже зручно.

До мінусів подібної діяльності слід віднести ризики, пов’язані із вкладенням коштів. Будь-яке інвестування, особливо інвестування в крипто – дуже ризикований вид діяльності. Тому інвестуйте тільки те й рівно стільки, щоб це не завдало непоправної шкоди вашому добробуту.

Із вкладеннями чи без?

Gaming

Із вкладеннями чи без? Gaming

Заробити без вкладень на NFT-іграх можливо, хоча говорити про якісь суттєві суми не доводиться. NFT-ігри у форматі “Play-to-Earn” дозволяють заробляти токени шляхом вирішення різних ігрових завдань. Розмір заробітку від продажу токенів залежить від різних факторів: ринкового курсу токена, механіки гри (скільки токенів можна заробити без вкладень). У NFT-іграх цінність токена визначається корисністю у грі або цінністю для колекціонування.

Варіанти з вкладеннями – ризиковіші, але в рази підвищують ймовірність заробити.

Хоча за кількістю NFT-ігри значно відстають від класичних іграшок, галузь росте просто шаленими темпами і зростатиме в найближчі кілька років. Вже зараз можна виділити NFT-ігри, які користуються популярністю у геймерів.

Топ-5 ігор для заробітку криптовалюти:

Crypto world

Топ-5 ігор для заробітку криптовалюти: Crypto world

 1. Axie Infinity – це гра на основі блокчейну, в якій гравці купують симпатичних монстрів, а потім зіштовхують їх один з одним у битвах. Гравці можуть заробляти токени SLP під час гри та обмінювати їх на гроші на біржі. Для того, щоб почати, необхідно придбати колекцію з 3-х симпатичних персонажів.
 2. Splinterlands — інноваційний додаток до ігор у жанрі «play-to-earn» у світі NFT. Раніше відома як Steem Monsters гра працює на блокчейні Hive і відноситься до жанру торгових ігор. У Splinterlands гравці борються з монстрами, щоб отримати нагороди. Кожна карта в грі є NFT і торгується аналогічно криптовалютам, таким як біткойн, ефір, кардано і т.д. Карти можна купувати та продавати через сторонні онлайн-ринки. Переможці можуть заробляти реальні гроші, що робить його прибутковою платформою для дуже досвідчених гравців із найкращими картами. Splinterlands працює на блокчейні Ethereum і вимагає від гравців створення облікового запису або підключення гаманця Web3, такого як MetaMask, щоб почати взаємодіяти з додатком.
 3. Plant vs Undead – це розрахована на багато користувачів гра в жанрі Tower Defense, в якій гравці повинні придумати стратегічний план з усунення монстрів, щоб захистити від вторгнення у ваш сад NFT. Офіційною внутрішньоігровою валютою гри є токени PVU, створеними на блокчейні Binance Smart Chain.

Гравці можуть або обмінювати PVU на ряд ліквідних криптовалют на платформі Pancakeswap, або обмінювати їх на Light Energy (LE) – ще один внутрішньоігровий токен проєкту.

4. Alien Worlds – це метавсесвіт NFT, в якому ви можете грати з унікальними цифровими предметами (NFT). Гравці можуть вибирати ігрові NFT-карти для своєї стратегії на Binance Smart Chain (BSC) та WAX, щоб використовувати їх для майнінгу, битв та місій. Внутрішньоігровим токеном проекту є Trilium (TLM). Trilium – це взаємозамінний токен ERC-20/BEP-20/WAX, який з’єднує метавсесвіт і дозволяє передавати цінності та голосувати у Planet DAO. Цей актив можна конвертувати в інші крипто- або фіатні активи.

5. Lost Relics (LR) – це рольова гра в жанрі екшн-пригоди, що працює на платформі Unity і використовує токен Enjin (ENJ) для отримання рідкісних і цінних предметів. ENJ – це токен ERC-20 на блокчейні Ethereum. У Lost Relics можна грати безкоштовно та заробляти золоті монети та різні предмети. Всі винагороди випадають випадковим чином і не є гарантованим доходом, але деякі з них дуже цінні, якщо вам доведеться їх знайти. Купівля членства дає додаткові привілеї та велику можливість для заробітку.

NFT-ігри: як заробити криптовалюту?

Яке майбутнє у NFT-ігор?

Future of games

Яке майбутнє у NFT-ігор? Future of games

Незважаючи на те, що індустрія NFT-ігор активно розвивається, важко сказати, як довго триватиме цей тренд. Проте ігрові платформи щодня реєструють тисячі нових гравців, залучаючи як новачків, які шукають варіанти заробітку без вкладень, так і досвідчених інвесторів. Унікальна технологія блокчейн надає хорошу можливість створювати внутрішньоігрову екосистему, яка при ретельному опрацюванні може принести чималий прибуток як творцям, так і користувачам.

З іншого боку, незрозуміло, як довго триватиме інтерес до цієї теми. Оскільки критерії визначення NFT токенів розмиті, не можна однозначно стверджувати у якому напрямі розвиватимуться NFT-ігри. Все може також швидко закінчиться, як і починалося. Відповідь на це запитання дасть лише час.

Останні роботи

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Наші клієнти

Що про нас кажуть

Наші клієнти Що про нас кажуть

Успішні проєкти створюються тільки командою

Наша команда

Успішні проєкти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12

Зв'яжіться з експертами

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

+
@
Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. </ Li>
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта. </ Li>
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень . </ li>
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. </ li>
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua </ li>
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі. </ Li>
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа. </ Li>
  </ Ol>
Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

+
@
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом