ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

РОЗРОБКА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕНЬ ДЛЯ ЛОГІСТИКИ

MobileApps

Мобільний додаток для логістики MobileApps

Для оптимізації логістичних процесів недостатньо лише встановити програму на ПК: потрібна ще і мобільність. Зараз дуже важливо мати доступ до всіх контактів і даними під рукою – це потрібно для того, щоб все працювало злагоджено. Для підбору найкращого варіанту вантажоперевезень, необхідно використовувати мобільні додатки для логістики.

Додаток для логістики
MobileApps

Види додатків для логістики MobileApps

У сфері логістики мобільні додатки для вантажоперевезень умовно можна розділити на:

 • Додатки, орієнтовані на документообіг

Такі додатки допомагають максимально спростити роботу з документами для логістичних та транспортних служб, що займаються вантажоперевезеннями. Якщо документи впорядковані, то це допомагає простіше орієнтуватися в справах компанії і прискорити виконання потрібних процесів.

 

 • Додатки для диспетчерів

У вантажоперевезеннях такі програми дозволяють контролювати доставку і стежити за пересуванням транспорту в режимі реального часу. Всього лише одного кліка водієві достатньо для того, щоб повідомити про виконання того чи іншого замовлення або ж отримати інформацію про зміни в режимі реального часу. Одним з популярних додатків, наприклад, є «ЯКурьер». Подібні додатки значно покращують взаємодію між водіями і диспетчером, що позитивно позначається на якості вантажоперевезень.

 

 • Додатки для контролю водіїв

В даному випадку, основний упор робиться на обчислення відстані транспорту (це означає, що може проводитися розрахунок споживаного палива). Однією з функцій таких додатків є можливість розраховувати витрати і вести запис того, скільки грошей буде отримано в ході замовлень від клієнтів. Яскравим прикладом можна вважати додаток «Мурашина перевезення», за допомогою якого можна перевіряти персонал, виявляючи продуктивних, а також недобросовісних співробітників. Відмінне рішення для беззбиткової і безпечної роботи компанії!

 • Додатки для пошуку оптимального маршруту

Такі додатки для вантажоперевізників особливо цікаві, оскільки тут враховується не тільки найкоротший і дешевий маршрут, але і можуть розраховуватися оптимальне час доставки або маршрут з урахуванням пробок і аварій, які можуть перешкоджати проїзду. Зазначеними вище функціями володіє, наприклад, «Maxoptra». З такими додатками з вантажоперевезення можна легко знайти найбільш дешевий варіант шляху. Завдяки таким програмам, можна значно заощадити або ж виграти за рахунок швидкості доставки на тлі конкурентів.

 • Додатки для вантажних брокерів

У функціонал таких мобільних додатків з вантажоперевезень входить пошук варіантів для довантаження або ж завантаження транспорту, передача вантажів між вантажоперевізниками або ж допомога для оптимального оформлення документації. Такі програми, як, скажімо, «KiberLog», будуть особливо корисні для тих, хто надає брокерські послуги (в тому числі і послуги митних брокерів), для оптимізації і структурування всіх даних, зменшення кількості помилок і поліпшення ефективності роботи.

 • Додатки для складського обліку

Такі додатки для вантажоперевезень спрямовані на спрощення взаємодії між вантажоперевізниками і складом, використовуються для обліку і пошуку вантажів. Використання подібних програм спростить процес навантаження і розвантаження.

Додаток для логістики
MobileApps

Переваги мобільних додатків для логістики MobileApps

 • Двосторонній обмін інформацією
  Подібними програмами можуть користуватися не тільки компанії в сфері вантажоперевезень, а й звертаються до них клієнти.

 

 • Багаторівневий доступ до даних
  Компанії можуть надавати різні рівні доступу до документів та інформації, як для співробітників своєї служби, так і для звертаються людей.

 

 • Вся інформація у Вас в смартфоні
  Тепер не потрібно сидіти у ПК або ноутбука постійно, адже досить мати смартфон з встановленим додатком

 

 • Оперативні зміни

Можливість роботи в онлайн – режимі дозволяє вносити корективи в процесі доставки.

 • Високий ККД

Мобільні додатки, що оптимізують вантажоперевезення, дозволять поліпшити ефективність роботи цілого відділу на всіх його рівнях і етапах виконання роботи. Це стосується і логістів, і диспетчерів, і простих водіїв.

 • Йдемо в ногу з часом

Використання мобільних додатків, які допомагають оптимізувати вантажоперевезення, дасть компанії-перевізнику конкурентну перевагу в своїй сфері бізнесу

 • Доступ до статистики

Доступ до статистичних даних дозволить вивчити реальний попит на ринку і краще зрозуміти клієнтів.

 • Прибуток

Всі ці переваги разом дозволять збільшити прибуток логістичної компанії. В даному контексті, перевагою є як економія коштів за рахунок більш продуманого маршруту, так і приплив нових клієнтів.

Додаток для логістики
AVADA MEDIA

Переваги розробки додатків компанією AVADA MEDIA AVADA MEDIA

 • Створюємо сучасний дизайн, поєднуємо високу швидкість завантаження і зручну, інтуїтивну навігацію в додатку
 • Наша команда завжди готова до виконання найскладніших завдань
 • Ми цінуємо свій час і час наших клієнтів, тому чітко дотримуємося обумовлені терміни.
 • Надаємо технічну підтримку після запуску програми.

(Ru)

 • Мы ценим свое время и время наших клиентов, поэтому четко соблюдаем оговоренные сроки.
 • Оказываем техническую поддержку после запуска приложения.
Додаток для логістики
Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом