MOBILE HEALTH

МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ ДЛЯ МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ І КЛІНІКИ

Додатки для медцентру

Мобільні додатки і сервіси для медичної сфери Додатки для медцентру

Поняття mHealth з’явилося порівняно недавно. Це слово – скорочення від mobile health (мобільне здоров’я). Воно позначає мобільні сервіси для медичної сфери.

Додаток для медцентру зараз – важливий інструмент маркетингу і сервісу, який буде корисний для приватної або державної клініки, діагностичного центру.

Компанія Avada-Media створить і впровадить додаток для медичного центру, а також розповість, що дає бізнесу цей високотехнологічний інструмент.

Медичні мобільні додатки
Переваги програми для лікарні

Чому варто замовити додаток для клініки? Переваги програми для лікарні

Ви власник бізнесу в медичній сфері? Сумніваєтеся, чи потрібно вам додаток для лікарні? Подивіться на список переваг, які дасть вам мобільний сервіс!

 • Завдяки Push повідомлень і розсилці з інформацією про акції та знижки ви зможете збільшити відсоток повторних продажів і число постійних відвідувачів. Це дуже важливо для стоматології, клініки і діагностичного центру.
 • Через додаток пацієнти зможуть записатися на прийом. Це набагато зручніше, ніж постійні дзвінки і довгі розмови по телефону.
 • Завдяки формі зворотного зв’язку в додатку ви зможете оцінити, наскільки пацієнти задоволені сервісом і швидко його поліпшити. За рахунок цього ви поліпшите репутацію клініки.
 • Через додаток пацієнтам можна нагадувати про призначене прийомі і намічених регулярних обстеженнях в вашій клініці.
 • Завдяки сервісу ви зможете швидко інформувати про нові послуги і будь-яких важливих змін в роботі клініки.

Погодьтеся, це вагомі причини замовити розробку мобільного додатку для iOs і Android саме в Avada-Media.

Медичні мобільні додатки
Можливості готового продукту від Avada-Media

Функціонал програми для клініки Можливості готового продукту від Avada-Media

Для будь-якого замовника важливо розуміти, які можливості будуть у готового продукту. Функціонал програми може бути різним.

Які функції можуть реалізувати наші розробники? Наведемо кілька прикладів:

 • Запис на прийом до лікаря онлайн. Ми інтегруємо форму записи з CRM клініки та іншими сервісами. В результаті замовник отримує єдину базу даних, в якій відображається графік роботи всіх лікарів, а клієнти можуть записатися на прийом до потрібного фахівця через смартфон. Для цього буде потрібно менше хвилини!
 • Дзвінок на лінію екстреної допомоги в 1 клік. Це дуже важлива функція, яка в деяких випадках може буквально врятувати життя. В додаток можна інтегрувати функцію швидкого дзвінка на гарячу лінію клініки. В одне натискання користувач набере номер і зможе викликати лікаря додому.
 • Інформація про послуги. У додатку обов’язково повинні бути екрани з інформацією про послуги, які надає клініка.
 • Сторінки лікарів. Тут користувачі зможуть побачити фото лікарів, дізнатися більше про їхній досвід і спеціалізації.
 • Фотогалерея. Елемент важливий для комфорту відвідувачів і на більшу довіру до клініки.
 • Контакти та карта з розташуванням клініки. Розділ полегшує зв’язок з клінікою і дозволяє швидше знайти медичний центр на карті.
 • Форма для відгуків та пропозицій. Через неї клієнти зможуть оцінити якість сервісу і передати свої побажання. Встановивши контакт з відвідувачами, ви зможете швидко реагувати на їх зворотний зв’язок і покращувати якість послуг.
Медичні мобільні додатки
Наші можливості, ваші вигоди

Співпраця з Avada-Media Наші можливості, ваші вигоди

Компанія Avada-Media розробляє мобільні додатки на Android і iOs з 2009 року. Ми створимо функціональні і зручні сервіси для:

 • клінік,
 • медичних центрів,
 • лабораторій,
 • аптек,
 • сервісів по підбору лікаря і т. д.

Що отримують наші замовники?

 • Надійне, функціональне швидко працює додаток.
 • Більше замовлень на послуги через мобільний сервіс.
 • Більше постійних клієнтів.
 • Можливість поліпшити сервіс, швидко реагувати на проблемні ситуації і усувати можливий негатив до того, як він вийде в соціальні мережі.
 • Зниження маркетингових витрат.
 • Оптимізацію робочих процесів клініки.

Вас зацікавила наша пропозиція? Зателефонуйте вже сьогодні щоб отримати безкоштовну попередню консультацію по розробці і замовити створення мобільного застосування.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом