ПРОФЕСІЙНІ КОМАНДИ РОЗРОБНИКІВ

ПОСЛУГИ IT АУТСОРСИНГУ

IT-аутсорсинг

Простий і раціональний інструмент для поліпшення вашої бізнес-моделі IT-аутсорсинг

Вибухове зростання IT-ринку і загальна інтеграція цифрових технологій ставить перед розвиваються бізнесом непрості виклики. Перехід в онлайн, впровадження безпаперового офісу, цифровізація маркетингових і бізнес-стратегій, зміна схем обслуговування клієнтів вимагає виділення бюджетів на розробку ПО. І стандартні рішення на кшталт призначення в IT-відділ компанії програміста вже не спрацьовують. Тут потрібна команда з досвідом роботи над постійним об’ємом завдань. Тому для реалізації одного-двох проектів в сфері IT простіше буде звернутися до послуг професіоналів у сфері IT-аутсорсингу.

Потрібно розуміти, що в більшості випадків розробка ПО – це проектна робота. Якою б складною була цифрова система, яку потрібно впровадити комерційної компанії або державному підприємству, цикл створення такого продукту – від 3 до 12 місяців.

Весь цей час над розробкою цифрової послуги буде працювати команда з декількох фахівців, що мають різну кваліфікацію і різну спеціалізацію.

Якщо ж використовувати для розробки софта одного-двох штатних фахівців – час, який буде потрібно для реалізації проекту збільшиться.

І до того ж після впровадження цифрового сервісу співробітників доведеться звільняти або продовжувати їм платити невиправдано високу зарплату без серйозного завантаження по проектам.

Саме тому більшість невеликих або середніх компаній і навіть багато великих корпорацій по всьому світу для розробки програмного забезпечення і впровадження цифрових сервісів звертаються до дистанційної схеми роботи – IT-аутсорсингу.

Послуги IT-аутсорсингу

Хто входить в дистанційну команду Послуги IT-аутсорсингу

Перш за все, варто сказати, що команда в сфері розробки ПЗ, а значить і в сфері IT-аутсорсингу – це не тільки програмісти, інакше кажучи, розробники програмного забезпечення, це також люди, які безпосередньо працюють над цифровим продуктом – дизайнери інтерфейсу, тестувальники, маркетологи , менеджери, аналітики і ін. в розробці ПО і в IT-аутсорсингу не менш важлива діяльність фахівців, які не впливають прямо на цифровий код

Дистанційна команда в сфері IT-аутсорсингу, що займається створенням мобільних додатків або розробкою веб-сервісів, зазвичай включає в себе такі позиції.

 • Тімліда (TeamLead) і менеджер проекту (Project manager) – це люди, які відповідають за керівні функції. Вони відповідно керують роботою розробників – він же тімліда або ведуть управління всім проектом, включаючи комунікацію з замовником – він же менеджер проекту. Для реалізації невеликих і середніх за складністю проектів в сфері IT-аутсорсингу виділяти двох осіб на ці завдання не обов’язково і тому проектом зазвичай керує один фахівець.
 • Фронд-енд (Front end) і бек-енд (Back end) розробники (девелопери) – це програмісти, відповідальні за розробку сервісів клієнтської і серверної частин цифрової послуги. Фронд-енд розробник займається реалізацією публічної частини веб-сервісів, включаючи розробку зовнішніх оболонок і адаптацію їх призначеного для користувача інтерфейсу. Бек-енд розробники відповідно програмують внутрішні сервіси та функції. Вони вирішують такі питання як управління базами даних, логікою роботи системи, безпеки веб-проектів і т.д. У разі якщо мова йде про створення мобільного ПЗ в команду також включають програмістів для мобільних платформ iOS і Android.
 • UX / UI-дизайнер – третя ключова посада, без якої неможливе створення цифрового сервісу. Його сфера діяльності – це розробка UX-дизайну програми з урахуванням її функціональності (User eXperience) і UI-дизайну сервісу з точки зору поліпшення ергономіки та зручності використання (User Interface).

Досить часто, в залежності від специфіки проекту і особливостей роботи цифрового сервісу в дистанційну команду в сфері IT-аутсорсингу включать і інших фахівців.

 • Тестувальник, а якщо ширше – QC / QA-спеціаліст в сфері контролю і забезпечення якості (Quality Control, Quality Assurance) виконує ручне і автоматичне тестування цифрової системи. Виділення QC / QA-фахівців зазвичай потрібно лише для серйозних розробок в сфері прикладного програмного забезпечення, де є задані вимоги до якості продукту. Стандартно в дистанційну команду в сфері IT-аутсорсингу входить один тестувальник, що перевіряє роботу всіх функцій цифрової послуги відповідно до вимог технічного завдання.
 • Маркетолог в складі дистанційної IT-команди – це фахівець, який відповідає за розвиток і просування цифрового проекту. Він відповідає за вивчення ринку, бере участь в проектуванні продукту, а також займається його просуванням і монетизацією, в разі, якщо проект комерційний.
IT-аутсорсинг
Контроль і облік

Як відбувається дистанційна робота в сфері IT-аутсорсингу Контроль і облік

Ринок IT-аутсорсингу існує по всьому світу і не дивно, що були розроблені і впроваджені прозорі і очевидні способи контролю роботи дистанційній команди. У нашій діяльності ми використовуємо веб-системи управління проектами Teamwork, Jira та ін.

Ці рішення дозволяють контролювати і відслідковувати кількість продуктивного робочого часу, витраченого IT-фахівцями на роботу над цифровим сервісом. Системи обліку дають можливість надійного контролю робочого часу з боку замовника і дозволяє швидко і наочно оцінювати, на якому етапі розробки ПО зараз знаходиться процес.

IT-аутсорсинг
Ціни

Скільки коштують послуги IT-аутсорсингу Ціни

З урахуванням бюджету, поставлених завдань і термінів, дистанційна команда в сфері IT-аутсорсингу може працювати в необхідному часовому сегменті. Планування роботи здійснюється у форматі спринтів – часових відрізків, тривалістю в кілька тижнів, з чітко поставленими завданнями.

IT-аутсорсинг
Що можна доручити нашим командам

Дистанційне IT-обслуговування Що можна доручити нашим командам

Якщо вас зацікавила робота дистанційної команди в сфері IT-аутсорсингу, ми готові взятися за реалізацію серйозних проектів. Наш досвід в сфері розробки цифрових послуг дозволяє зосередитися в першу чергу на:

 • створенні мобільних додатків під iOS і Android;
 • розробці сервісів і компонентів веб-порталів;
 • розробці та впровадженні CRM- і ERP-систем для малого та середнього бізнесу;
 • розробці інтернет-магазинів і систем онлайн-продажів;
 • створенні галузевих бізнес-проектів (бухгалтерія, вантажоперевезення, таксі, кафе і ресторани і т.д.) з серверним або хмарним адмініструванням;
 • CMS-систем, адмін.панелей, особистих кабінетів;
 • створення веб-ресурсів і корпоративних сайтів різного масштабу.

Більш докладно про нашу спеціалізацію в сфері IT-аутсорсингу можна дізнатися на сторінці, присвяченій розробці програмного забезпечення.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом