E-commerce

Розробка інтернет-магазина меблів

Інтернет-магазин меблів

E-commerce

Інтернет-магазин меблів E-commerce

За статистикою до 90% клієнтів проводять онлайн-дослідження ще до того, як відвідати меблевий магазин. Якщо ви є власником меблевого бізнесу або плануєте його почати, інтернет- магазин меблів повинен стати основою маркетингової стратегії по залученню клієнтів. Наші розробники допоможуть реалізувати це завдання найкращим чином.

Тактики зі створення інтернет-магазинів

AVADA-MEDIA

Тактики зі створення інтернет-магазинів AVADA-MEDIA

Керуючись багаторічним досвідом по створенню багатофункціональних високонавантажених інтернет-магазинів, ми використовуємо 6 випробуваних тактик, які довели свою ефективність.

 • Зручний дизайн

Одним з найважливіших елементів при розробці інтернет-магазину меблів є зручність використання і хороша функціональність. Перш за все, це повинен бути зручний і повністю функціональний веб-сайт. В хорошому дизайні має бути достатньо вільного простору для роботи з великими красивими зображеннями, гармонійно поєднаним з текстом.

 • Якісні графіка і відео

Якісні зображення здатні значно поліпшити враження про обраний товар. Графічну візуалізацію можна доповнити функцією огляду 360 градусів. Можна також додати зображення або відео, що показують як предмет меблів буде виглядати в різних інтер’єрах.

 • Зручна навігація

Успішний дизайн інтернет-магазину меблів повинен мати чітку, орієнтовану на користувача навігацію, і бути зрозумілим. Панель навігації повинна бути організована за певними категоріями, таким як Вітальні, Кухні, Спальні і т. д. Можна реалізувати список підкатегорій товарів, що розкриваються, які підпадають під кожну основну категорію, наприклад дивани, журнальні столики, пуфики, комоди, полиці і т.д.

 • Стратегії продажів

Скануючи в режимі реального часу дії покупця на сайті, можна адаптувати різні пропозиції для конкретного користувача. Зв’язування загальних даних про споживачів з їх активністю надає адміністратору магазину різні варіанти, які можна рекомендувати, наприклад «Разом з цим товаром також купують».

Кращі стратегії мерчандайзингу:

 • Популярні / Рекомендовані товари
 • Найпопулярніші бренди
 • Пропозиція тижня
 • Продукти спеціально для вас
 • Покупці, які купили цей товар, також купили
 • Варіанти доставки

Електронна комерція повністю змінила обличчя роздрібних покупок. В даний час люди впевнено купують товари в інтернет-магазинах, не турбуючись про доставку. Різні варіанти доставки важливі для інтернет-магазину меблів не менше, ніж інші аспекти.

 • Інструменти SEO

Інструменти SEO дозволяють підвищити рейтинг інтернет-магазину у видачі пошукових систем за рахунок оптимізації ключових слів, якості і структури контенту.

Елементи SEO включають в себе:

 • Інформативний текст, який читають
 • Проста структура URL
 • Значні теги заголовків
 • Мета-опису
 • Ключові слова, які шукають клієнти
 • Авторитет домену
 • Зворотні посилання
 • Релевантність посилань
 • Швидкість завантаження сторінок
 • Доступність в соціальних мережах

Особливості продажу меблів через інтернет

Переваги інтернет-магазину

Особливості продажу меблів через інтернет Переваги інтернет-магазину

Створення інтернет-магазину меблів вирішує завдання бізнесу і має ряд принципових переваг:

 • Доступність 24/7

Інтернет-магазин – це інструмент, який продає навіть тоді, коли ваш персонал відпочиває. Система замовлень повністю автоматизована і вимагає мінімальну участь людини.

 • Спрощує роботу з клієнтом

На відміну від сторонніх ресурсів, власний інтернет-магазин дозволяє в будь-який момент встановити контакт з клієнтом. Крім того, завдяки створенню особистого кабінету покупці зможуть самостійно відстежувати статус замовлення. Ваша команда буде витрачати менше часу на оформлення продажів і зможе зосередитися на підтримці клієнтів там, де цифрові інструменти недоступні.

 • Знижує витрати на персонал

Розробка інтернет-магазину дозволяє заощадити на навчанні і обслуговуванні персоналу. Ваш сайт вже є інструментом продажів. Основні витрати можна спрямувати на його підтримку і просування.

 • Прийом платежів

Інтеграція інтернет-магазину з платіжними шлюзами значно спрощує і прискорює процес взаєморозрахунків. Ви можете додати на сайт платіжні системи, які користуються популярністю у ваших клієнтів.

Замовити розробку інтернет-магазин будматеріалів у AVADA MEDIA

AVADA-MEDIA

Замовити розробку інтернет-магазин будматеріалів у AVADA MEDIA AVADA-MEDIA

IT-компанія AVADA MEDIA є лідером ринку в наданні простих і ефективних рішень в сфері інтернет-комерції. Ми пропонуємо:

 • Створити інтернет-магазин меблів з нуля

Індивідуальний підхід до виготовлення інтернет-продукту дозволяє розробити дійсно унікальний сайт. Ви отримаєте інструмент, здатний позитивно впливати на вибір споживача, так як сайти, написані під конкретного клієнта або бренд, більш запам’ятовуються у порівнянні зі звичайними CMS.

 • Створення інтернет-магазину під ключ на фреймворках Laravel, Yii 2.0 і Symfony

Інтернет-магазин меблів під ключ – відмінний варіант розширити свій бізнес з мінімальними витратами. Це дозволить вам створити ефективний інструмент з повною функціональністю і відмінними можливостями. Фреймворки Laravel, Yii 2.0 і Symfony дозволяють реалізувати будь-яку ідею в сфері інтернет торгівлі.

Компанія AVADA MEDIA є лідерами ринку в наданні простих і ефективних рішень для підприємців і підприємств в електронній комерції. Ми налаштовані на те, щоб ваші клієнти отримували гарантовано якісний сервіс. Наші професійні розробники і найсучасніші інструменти програмування – гарантія того, що ми виправдаємо ваші очікування.

Останні роботи

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Наші клієнти

Що про нас кажуть

Наші клієнти Що про нас кажуть

Успішні проєкти створюються тільки командою

Наша команда

Успішні проєкти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12

Зв'яжіться з експертами

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

+
@
Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. </ Li>
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта. </ Li>
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень . </ li>
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. </ li>
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua </ li>
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі. </ Li>
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа. </ Li>
  </ Ol>
Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

+
@
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом