ONLINE І OFFLINE КОМЕРЦІЯ

ГОТОВИЙ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН + КАСА

Avada-media

Онлайн та офлайн комерція: як об'єднати всі канали продажів інтернет-магазину Avada-media

Інтернет-торгівля на сьогодні – невід’ємний і обов’язковий компонент будь-якого бізнесу в області роздрібних продажів. Найпростіші інтернет-магазини сьогодні роблять навіть невеликі роздрібні рітейли. І вже, звичайно, надійна система електронної комерції повинна бути у компанії, яка має склад і власні точки з продажу товарів. Але як бути, якщо офлайнові продажу відбуваються з того ж складу, що і електронні? У цьому випадку потрібен інтернет-магазин з offline-касою.

Проблема синхронізації систем електронної комерції з offline-магазином в тому, що навіть при регулярному оновленні даних про залишки товарів на складі (скажімо, щовечора) можуть з’являтися помилки.

У такій ситуації важливо налаштувати безперервну синхронізацію бази даних інтернет-магазину і точок продажів, а краще використовувати хмарне рішення.

WEB-додаток для онлайн і офлайн торгівлі від AVADA-MEDIA – продукт, розроблений нашими фахівцями спеціально під e-commerce. Для нашої системи неважливо, як саме буде здійснюватися реалізація товару, – за допомогою електронної заявки та інтернет-платежів в онлайновому магазині або за готівку і за допомогою кредитної карти в offline-якій точці продажу – дані про здійснення угоди відразу ж потрапляють в центральну базу даних, де враховуються всі складські залишки.

Послуги Avada Media

Інтернет-магазин з offline-касою Послуги Avada Media

Розробка компанії Avada Media, орієнтована на автоматизацію як онлайнових, так і офлайнових продажів, – це, дійсно, унікальне універсальне рішення. Замовивши у нас розробку інтернет-магазину на будь-яку кількість товарів з модулем offline-продажу, який підключається до бази даних інтернет-системи, ви отримаєте індивідуальну систему для свого бізнесу. А це без сумніву підвищить ефективність роботи як системи електронної комерції, так і магазинів.

Незважаючи на використання готового каркаса інтернет-магазину з offline-касою від Avada Media, функціональність, структура і дизайн системи електронної комерції буде розроблений саме під ваші потреби в необхідному корпоративному стилі.

Інтернет-магазин + каса
Оffline-каса

Функціональні переваги системи Оffline-каса

Розробка компанії Avada Media зроблена на PHP-фреймворку Yii2. Ця система являє собою повноцінний і дуже швидкий інтернет-магазин з модулем offline- касою, який можна розгорнути протягом кількох тижнів для будь-якого бізнесу.

Інтернет-магазин з offline-касою для роздрібної реалізації товарів від Avada Media може включати такі компоненти:

 • веб-система для онлайнової продажу товарів (класичний інтернет-магазин);
 • мобільний додаток для електронної комерції під iOS і Android (додатковий модуль для мобільних продажів);
 • адміністративна панель для додавання товарів в інтернет-систему (CMS-панель адміністратора);
 • компонент для offline-якій точці продажу (каса + сканер штрих-кодів).

Така система моментально синхронізує онлайн і офлайн продажу з базою даних товарів. Це дозволяє в реальному часі і без затримок отримувати точну інформацію про залишки на складі товарів

Інтернет-магазин + каса
Етапи впровадження системи

Як відбувається розробка інтернет-магазину з offline-касою Етапи впровадження системи

Для того щоб запустити в роботу інтернет-магазин з offline-касою, потрібно виконати приблизно той же алгоритм дій, що і при створенні традиційного інтернет-магазину. Наявність готового прототипу на PHP-фреймворку Yii2 дозволяє в рази прискорити написання і реалізацію електронної системи.

Впровадження нашої системи включає такі етапи:

 • аналіз існуючого бізнесу компанії і діючих електронних рішень (вивчення цільової аудиторії та портрета клієнтів, аналіз існуючих схем продажів і працюють сайтів);
 • складання семантичного ядра і структури каталогів інтернет-магазину, прототипування системи;
 • створення дизайну користувальницького інтерфейсу з урахуванням необхідної функціональності і корпоративного стилю;
 • програмування Front-end і Back-end частин системи на базі існуючої платформи (Yii2) з інтеграцією системи електронних продажів і offline-каси;
 • тестування системи, розміщення в інтернеті, наповнення сайту, навчання персоналу, реклама та розкрутка інтернет-магазину (при бажанні)

Використання прототипу інтернет-магазин з offline-касою від Avada Media дає можливість істотно заощадити час і кошти на програмуванні серверної частини (Back-end) інтернет-магазину, яка відповідає за основну фунціональность, облік і здійснення продажів.

Замовивши інтернет-магазин з offline-касою в Avada Media, ви виведіть свій бізнес на новий рівень розвитку.

Інтернет-магазин + каса
Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом