AVADA-MEDIA

ФРЕЙМВОРК FLUTTER

AVADA-MEDIA

Фреймворк Flutter AVADA-MEDIA

Flutter – це розроблений Google фреймворк з відкритим програмним кодом, який дозволяє просто і швидко створювати мобільні додатки для iOS і Android.

При цьому в роботі Flutter не використовує нативні компоненти зовсім. Замість цього всі UI-елементи у фреймворку створюються за допомогою власного графічного движка. Flutter дозволяє створювати все елементи призначеного для користувача інтерфейсу додатку з готових віджетів. У цьому Flutter схожий з іншими фреймворками – React і Vue, і в той же час має ряд відмінностей від них. Так, він не використовує мову програмування Javascript, натомість Flutter використовує мову Dart.

Flutter
Для яких цілей що вибрати?

Flutter або React Native? Для яких цілей що вибрати?

Обидва фреймворка використовуються для розробки мобільних додатків. В цілому, у React Native більш велика власна бібліотека UI-елементів, ніж бібліотека віджетів Flutter.

Однак гідність останнього в даному випадку в тому, що він не настільки залежний від сторонніх бібліотек елементів, як React Native. Деякі елементи в них виявляють несумісність з конкретними платформами. Можна сказати, що Flutter в даному випадку більш універсальний і широко застосовується. Крім того, Flutter перевершує React Native і по продуктивності, використовуючи повністю відмінний підхід до рендерингу.

Так, Flutter створює власні віджети і використовує графічний процесор для рендеринга, а не запозичує нативні компоненти з інших платформ.

Написаний на мові Dart код Flutter компілює в безпосередньо обробляється процесором код ARM. Завдяки цьому додатку, створювані на Flutter, працюють помітно швидше. Тоді як у React Native міст Javascript, який використовується для інтерпретації UI-елементів та викликає Java API або Objective-C для відображення відповідно компонентів iOS і Android, може уповільнювати роботу додатків.

Serverless

Flutter, Firebase і технологія Serverless Serverless

Фахівці компанії AVADA MEDIA використовують при розробці додатків на фреймворку Flutter платформу розробки Firebase.

На сьогоднішній день це найбільш перспективний поєднання, оскільки використання Firebase дозволяє уникнути етапу створення серверного коду. Firebase Realtime Database надає бек-енд як службу в режимі реального часу для створення мобільних додатків, включаючи аутентифікацію, зберігання, хостинг і базу даних.

Це дозволяє розробникам API синхронізувати дані програми між різними клієнтами і зберігати їх в хмарному сервісі Firebase, не створюючи власний сервер. Все це значно прискорює процедуру створення мобільного кроссплатформенного додатки без втрати якості.

При розробці з використанням фреймворку Flutter компанія AVADA MEDIA застосовує технологію Serverless. Це спрощує процес розробки і впровадження програми, а також подальше масштабування. Основна перевага Serverless при розробці додатків на Flutter – це можливість зосередити зусилля розробника і всі фінансові ресурси виключно на функціональності самого мобільного додатка. Технологія Serverless дуже еластична – провайдер послуги надає обчислювальні ресурси тільки в міру необхідності, чим більше навантаження на додаток – тим більше ресурсів надано. Це позначається і на вартості обслуговування – якщо програма не використовується, ви не платите за обчислювальні ресурси. Зростає і швидкість роботи програми.

Всі ці підходи використовуються розробниками AVADA MEDIA при створенні самих швидкодіючих і економних кроссплатформенних додатків для вирішення будь-яких завдань. Подивитися готові проекти ви можете в портфоліо нашого сайту.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом