AVADA-MEDIA

МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ ДЛЯ СПОРТУ І ФІТНЕСУ

Розробка і запуск на ринок

Додатки для спорту та фітнесу Розробка і запуск на ринок

У 2015 році компанія Global Mobile Health Market Report досліджувала популярність мобільних сервісів. Результати показали, що додатки для спорту та фітнесу встановлюють і регулярно використовують близько 30% власників смартфонів. Надалі цей тренд тільки посилювався. Фізичне здоров’я стало однією з основ життєвого успіху. Мільйони людей по всьому світу хочуть бути сильними, красивими і здоровими. І вони з радістю встановлять в свій мобільний програми, які в цьому допоможуть.

Avada-Media розробляє і впроваджує мобільні додатки для фітнесу, занять спортом і поліпшення фізичної форми. Такий мобільний сервіс може стати маркетинговим інструментом або самостійним бізнес-проектом.

Варіанти і моделі

Монетизація додатків для спорту Варіанти і моделі

Є три основні стратегії використання мобільних додатків. Розберемо кожен з цих варіантів.

1. Додаток для конкретного бізнесу. Для мережі тренажерних залів чи фітнес-клубів додаток на iOs і Android стане незамінним інструментом сервісу і маркетингу. Через програму в смартфоні користувачі зможуть:

 • купити абонемент,
 • переглянути розклад тренувань,
 • замовити персональне тренування,
 • переглянути інформацію про тренерів,
 • залишити відгуки та ін.

Через додаток можна відправляти користувачам інформацію про акції, знижки та інших важливих новинах.

2. Додатки як самостійний сервіс або стартап. Це може бути все що завгодно, від самовчителя з йоги або пілатесу – до програми тренувань преса. Все залежить від ідеї замовника і того, наскільки глибоко ви вивчили потреби потенційних користувачів. У таких додатках може бути реклама, додатковий платний контент або можливість замовити додаткові послуги.

3. Комбінація першого і другого варіантів. Наприклад, для мережі тренажерних залів можна розробити додаток в якому користувачі зможуть записувати свої тренування, стежити за прогресом і фіксувати кількість споживаних калорій.

Вигоди

Чим корисно додаток вашому бізнесу? Вигоди

Замовивши у нас розробку мобільних додатків для фітнесу та спорту, ви забезпечите своєму бізнесу кілька серйозних переваг:

 • Можливість охопити більшу кількість користувачів.
 • Ви отримуєте ще один інструмент для контакту з клієнтами.
 • Більше число “торкань” клієнта з мінімальними додатковими витратами.
 • Можливості для інтеграції з сайтом і впровадження нових корисних функцій.
 • Зручний формат для презентації послуг.
 • Можливість розповісти про нові напрямки і обладнанні.
 • Швидка зворотний зв’язок від клієнтів. Ви отримаєте інформацію, яка допоможе поліпшити послуги.
 • Додатки збільшують число постійних клієнтів.

Що дасть додаток користувачам?

 • Можливість вибрати тренера або напрямок занять онлайн.
 • Швидкий запис і, при необхідності, скасування занять.
 • Контроль результатів на тренуваннях і основних фізичних показників.
 • Можливість залишити відгук про тренування, замовити додаткові послуги, задати питання тренерам, адміністраторам, консультантам по правильному харчуванню.

Якщо ви вже зрозуміли, що хочете замовити розробку програми для тренувань, зверніться до нас!

Додатки для спорту та фітнесу
Принципи роботи Avada-Media

Переваги співпраці з нашою командою Принципи роботи Avada-Media

Мобільні додатки розробляють десятки компаній. Avada-Media виділяється по декількох важливих пунктів:

 • Ми допоможемо опрацювати концепцію програми. Навіть якщо у вас немає детального розуміння, яким має бути сервіс, наші фахівці запропонують різні варіанти функціоналу з обґрунтуванням і ціною. Ви зможете вибрати те рішення, яке збігається з вашим баченням і відповідає фінансовим можливостям.
 • Працювати з нами легко і комфортно. Ми ставимо реалістичні терміни, спрощуємо контроль роботи і даємо замовнику чітке розуміння, що він отримає в результаті, якими можливостями володітиме готовий програмний продукт.
 • Наші розробники застосовують найсучасніші рішення. Завдяки цьому мобільні сервіси працюють надійно, використовують мінімум ресурсів смартфона.
 • Ми несемо повну відповідальність за якість продукту. У договорі з кожним замовником Avada-Media прописує відповідальність сторін і умови гарантії на всі додатки.
Додатки для спорту та фітнесу
Avada-Media

Замовити розробку програми Avada-Media

Щоб замовити розробку програми для сфери спорту та фітнесу, зателефонуйте або напишіть нам на e-mail. Ваш проект буде супроводжувати менеджер Avada-Media. Команда розробників і маркетологів запропонує вам кілька варіантів функціоналу та дизайну, так, щоб ви могли вибрати найкращий.

Після узгодження всіх основних деталей ми назвемо точну ціну послуг, без прихованих платежів та інших неприємних сюрпризів. Готовий продукт ви отримаєте строго в обумовлені терміни!

Дивіться наше портфоліо і замовляйте додаток для свого бізнесу!

Mobile App Examples

ВІДЕО-ПРЕЗЕНТАЦІЇ Mobile App Examples

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом