ПРОДАЖ КВИТКІВ ОНЛАЙН

РОЗРОБКА УНІВЕРСАЛЬНОЇ КВИТКОВОЇ СИСТЕМИ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО БІЗНЕСУ

Продаж квитків онлайн

Універсальна квиткова система для будь-якого бізнесу Продаж квитків онлайн

Таке явище як квиткові каси для відвідувачів концертів, кінофільмів, театральних постановок і спортивних заходів відходить у минуле. В інтернет переміщається не тільки значна частина реклами вечірок, шоу, кінопрем’єр і футбольних матчів, але весь квитковий ринок. Це й не дивно. Вибрати й купити електронний квиток онлайн набагато зручніше і простіше, ніж витрачати час на поїздку в касу. Надійна квиткова система сьогодні має бути у будь-якого закладу, де є попередній продаж місць. А це не тільки театри, концерт-холи і стадіони, а й нічні клуби і ресторани.

Головна перевага електронних квиткових систем в тому, що всі заходи з просування і рекламу шоу та вечірок в інтернеті будуть відбуватися комплексно з пропозицією зареєструватися і купити квиток на цікавить подія. Тобто для відвідування того чи іншого заходу, людині достатньо буде зробити пару кліків в веб-браузері або в мобільному додатку та забронювати відповідне місце або купити квиток.

Електронна квиткова система дозволить:

 • побачити точну візуалізацію місць в залі для глядачів або столів в нічному клубі;
 • порівняти категорії квитків і ціни на них;
 • вибрати та забронювати або відразу ж оплатити відповідні місця;
 • завантажити куплені квитки для друку;
 • відобразити електронну версію квитка на дисплеї пристрою (тобто використовувати електронний квиток для контролю без друку на папері).

При цьому адміністрація закладу побачить факт продажу квитка онлайн без додаткової синхронізації даних. Завдяки єдиній базі даних, яка підключена до інтернету, інші користувачі не зможуть придбати заброньований або викуплений квиток.

Avada-Media

Важливі переваги електронних квиткових систем Avada-Media

Описаний підхід, реалізований в універсальної квиткової системі, на порядок зручніше і простіше, ніж традиційний спосіб продажу квитків через звичайну квиткову касу. В електронній квиткової системі людина може вибрати саме ту кількість квитків, яке йому потрібно, і самостійно подбати про зручність і близькість розташування місць для своїх друзів. До того ж, адміністрація зможе швидко реагувати на попит, оцінюючи вартість і кількість проданих квитків.

Завдяки цьому нескладно оперативно збільшити рекламу заходу в інтернеті і підняти продажі квитків. І навіть раптова відміна шоу або концерту через електронну квиткову систему виглядає на порядок простіше. Сервіс електронних платежів просто поверне транзакцію за не відбулася подія на платіжну картку клієнта, і йому не потрібно буде звертатися в касу для повернення коштів.

Веб-інтерфейс і мобільний додаток

Вимоги до сучасної квиткової системі Веб-інтерфейс і мобільний додаток

Компанія Avada Media розробила і впровадила прототип власної квиткової системи, яку можна вважати універсальним варіантом, що перевершує альтернативи. Головний недолік більшості існуючих квиткових систем в тому, що доступ до них реалізований тільки за допомогою веб-сайту без адаптивного дизайну. При цьому більше 50% інтернет-трафіку на сьогодні здійснюється з використанням мобільних пристроїв – смартфонів і планшетів. А частка мобільних користувачів серед відвідувачів шоу, концертів та вечірок ще більше.

Відсутність адаптивного дизайну для мобільних пристроїв в електронній квиткової системі негативно позначається на лояльності клієнтів. Тому програмісти Avada Media запропонували універсальну альтернативу квитковій касі з веб-інтерфейсом. Вони доповнили її мобільним додатком під операційні системи iOS і Android.

Такий підхід не тільки збільшить лояльність користувачів мобільних пристроїв і відповідно підвищить продажі квитків, але і дасть можливість підтримувати інтерактивний зв’язок з клієнтом. Людина, який встановив електронну квиткову систему на свій смартфон, зможе отримувати push-повідомлення про нові квитки і нагадування про майбутні події.

Квиткову систему з веб-інтерфейсом і мобільним додатком від Avada Media можна інтегрувати в будь-який бізнес. Рішення для продажу квитків онлайн можна підключити до сайтів нічних клубів, ресторанів, театрів, кінотеатрів, стадіонів і т.д. При цьому мобільна програма для бронювання і покупки квитків може поширюватися через універсальні сервіси Google Play і App Store.

Цифрова квиткова каса від Avada Media

Як працює електронна квиткова система Цифрова квиткова каса від Avada Media

Електронна квиткова система від компанії Avada Media дає можливість використання онлайнової квиткової каси трьома способами. Доступ до неї можна отримати як клієнт, який купує квитки, як менеджер клубу або іншої організації, яка продає квитки, і як адміністратор квиткової системи, який розмежовує права доступу.

 • Користувачі електронної квиткової системи можуть здійснювати, вибір, покупку і бронювання квитків на цікавить захід за допомогою будь-якого пристрою. Завдяки можливості авторизації клієнта з використанням номера телефону, електронної пошти або особистого профілю в соцмережі, з’являється можливість налаштування повідомлень і планування заходів.
 • Менеджери клубів і концерт-холів отримують можливість створювати анонси заходів і отримувати детальну статистику про ту чи іншу подію (кількість проданих квитків, переглядів афіш, а також лайків і перепис події). В розділ опису концерту або вечірки менеджер може додати фото і короткий коментар, задати кількість і вартість вільних квитків, вказати категорії цін. У програмі можна навіть формувати клієнтську базу і здійснювати розсилку з індивідуальними пропозиціями і акційними квитками.
 • Адміністратор електронної квиткової системи може змінювати права доступу для менеджерів клубів і проводити функціональну настройку програми. Доступ до панелі адміністратора також здійснюється за допомогою адаптивного інтерфейсу, сумісного з мобільними пристроями.

Підключивши електронну квиткову систему від Avada Media до сервісів вашого закладу, ви підвищите лояльність клієнтів і підійміть продажу квитків на заходи. Цифрова квиткова каса від Avada Media – універсальний вибір, що відрізняється зручним і легким функціоналом, а також простим і зрозумілим інтерфейсом.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом