Перспективна бізнес ідея

БОНУСНІ МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ

Зручна система лояльності в вашому смартфоні

Додаток для карток Зручна система лояльності в вашому смартфоні

Знижки та програми лояльності – один з основних маркетингових інструментів. Всі споживачі хочуть купувати більше і при цьому економити. Цим користуються маркетологи і власники бізнесів, запускаючи програми лояльності з клубними картами. Їх стало надто багато, з’явилася ідея зберігати дисконтні карти в телефоні.

Завдяки таким сервісам не потрібно постійно носити в гаманці пластик. Покупець, у якого є додаток на телефон для знижкових карт, не забуде їхнього будинку і обов’язково збереже гроші.

Мобільні сервіси, що зберігають картки знижок в смартфоні, стають дедалі популярнішими. Такі проекти з’являються по всьому світу. Додатки встановлюють десятки і сотні тисяч людей. Виникає питання, як використовуючи додаток з дисконтними картами монетизувати контакт з такою великою аудиторією?

Команда менеджерів, маркетологів і розробників Avada-Media допоможе вам зробити це! Ми не просто розробимо сервіс, що збирає картки знижок в додатку смартфона. Наші фахівці реалізують додаткові функції і зможуть запропонувати кращу модель монетизації такого проекту.

Додаток "Дисконтні карти"

Як зробити з нього успішний бізнес? Додаток "Дисконтні карти"

Основне питання бізнесмена до кожної ідеї – як і скільки на цьому можна заробити? Досвід показує, що успішними будуть тільки максимально корисні сервіси. Додаток картки знижок в телефоні на 100% підтверджує цей принцип.

Але що робить такі проекти вигідними для їх творців? Давайте розберемося. Відповідей кілька:

 • Агрегатор дисконтів – це, в першу чергу, дуже ефективний канал взаємодії компанії зі своїми клієнтами. Через додаток зі знижковими картами компанія може повідомити клієнтам про нові філії та точках продажу, нові надходження, акції і знижки. Все це серйозно впливає на продажу і прибутковість бізнесу.
 • Це спосіб впливу на «теплу», зацікавлену в покупках аудиторію.
 • Програма для знижкових карт дозволяє показати рекламу безпосередньо цільової аудиторії, тим хто вже купує товари або замовляє послуги. Використовуючи гео-таргетинг можна показати рекламу і користувачам додатки, які знаходяться недалеко від магазину. Це дуже ефективний формат реклами. Власники бізнесів готові за нього добре платити власникам додатки.
 • Програма для зберігання дисконтних карт в телефоні має великий віральний ефект. Користувачі самі діляться інформацією про сервіс, збільшуючи його аудиторію.
Бонусні мобільні додатки
Зручна система лояльності для ваших клієнтів

Додаток з дисконтними картами для торгової мережі Зручна система лояльності для ваших клієнтів

Додатки з дисконтними картами використовують торговельні мережі. Фактично фірмові програми з дисконтом це програма лояльності в смартфоні покупця. Цей інструмент використовують:

 • WOG,
 • Socar,
 • Таврія В (мережа супермаркетів),
 • Сільпо,
 • мережу Фора і інші компанії.

Що отримує компанія, впроваджуючи такий інструмент?

Головні вигоди:

 • краще сервіс,
 • більше задоволених клієнтів,
 • більше середній чек,
 • більше відвідуваність всіх торгових точок.

У таких додатках може бути не тільки розрахунок бонусних балів. В сервіс можна інтегрувати кабінет користувача, складання списку покупок, карту торгових точок і інші функції. Команда Avada-Media розробить фірмові дисконтні програми для торгових мереж. Ми готові запропонувати функціонал такого сервісу або реалізувати вашу концепцію.

Чому варто замовити саме у Avada-Media?

Програма картки знижок в телефоні Чому варто замовити саме у Avada-Media?

Якщо ви вже вирішили створювати аналогічний продукт, важливо правильно вибрати розробників. Краще рішення – звернутися в Avada-Media. У нас є кілька серйозних переваг:

Агрегатори дисконтів проект складний з технічної точки зору. Він вимагає опрацювання інтерфейсу і багатьох елементів бекенда в додатку. З цим впоратися тільки дуже досвідчена команда розробників найвищого рівня. У нас вона є.

 • Крім реалізації технічних рішень ми пропонуємо бізнес-експертизу топ рівня. Наші фахівці брали участь в сотнях проектів, які зараз успішно монетизуються. Ми допоможемо побудувати маркетинг для вашого застосування і просунути його на ринок.
 • Ми приділяємо велику увагу дизайну інтерфейсу, робимо його приємним і інтуїтивно зрозумілим для кожного користувача. Всі сервіси, розроблені Avada-Media отримують позитивні відгуки користувачів і мають високий рейтинг.
AVADA-MEDIA

Замовити розробку програми у нас AVADA-MEDIA

Ще один важливий момент – налагоджений процес роботи з кожним замовником. Ми спрощуємо процес взаємодії і постановки завдання. Працюючи з нами, замовник чітко розуміє, що він отримає в результаті, якими функціями володітиме продукт і яку вигоду принесе його бізнесу.

Щоб замовити розробку програми «знижкова карта» для телефону, просто напишіть або зателефонуйте нам. Ми обговоримо деталі проекту і допоможемо вам сформувати унікальну пропозицію, знайти ті особливості, якими новий сервіс буде відрізнятися від конкурентів.

Менеджери, маркетологи і розробники Avada-Media запропонують концепцію програми, перелік його функцій, оцінять терміни розробки і вартість.

Всю цю інформацію ви отримаєте ще до укладення договору.

Після узгодження всіх деталей ми приступаємо до розробки програми. Робота над дизайном і функціоналом йде паралельно. Всі елементи програми працюють на спільну мету – зручність користувача і прибутковість проекту.

Клієнту ми здаємо надійне, відтестувати і функціональне додаток. Продукт готовий до виходу на ринок.

Хочете запустити прибутковий і корисний для користувачів мобільний сервіс? Замовте його розробку в Avada-Media. Ми готові почати роботу вже сьогодні. Телефонуйте!

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом