Для розробки програм і веб-додатків

С # И .NET ФРЕЙМВОРКИ

Для розробки програм і веб-додатків

С # і .Net фреймворки Для розробки програм і веб-додатків

Сучасний підхід до розробки програм і веб-сервісів корпоративного рівня часто вимагає комбінування різних технологій і навіть мов програмування. Також важливо, щоб кінцевий продукт легко і стабільно взаємодіяв з десятками інших вже існуючих сервісів. Фреймворк .NET вирішує цю задачу.

С# .Net
Можливості та застосування

.NET фреймворк Можливості та застосування

Технологію .NET створили розробники компанії Microsoft. На її основі створені сотні веб-сервісів і додатків для ПК корпоративного і промислового рівня. Всі вони ідеально сумісні з Windows і іншими продуктами Microsoft. Також існує у версії .NET Core. Ця версія розширює сферу застосування.

Основних причин широкого застосування кілька:

 • Ця технологія підходить для великих enterprise проектів, особливо в тих випадках, коли вже існує система діючих програм і додатків. З її допомогою можна створювати хмарні сервіси, які працюють під великими навантаженнями і забезпечують високий рівень безпеки.
 • Ця технологія використана при створенні Windows, а значить всі програми і веб-сервіси, створені з її застосуванням, будуть ідеально працювати з цією операційною системою.
 • Сервіси і софт, створений з використанням цієї технології, будуть стабільно працювати з сотнями інших програм. Це робить їх більш функціональними і корисними для кінцевого користувача.
 • С # і .Net фреймворк спрощують розробку веб-сервісів і знижують ймовірність помилок, збоїв під великими навантаженнями і інших неприємних ситуацій, тим самим, відмінно підходить для створення хмарних високонавантажених сервісів та програм
 • Використання фреймворка .NET в багатьох випадках робить створення WEB сервісів швидше, так як дозволяє використовувати перевірені типові рішення. Це актуально для інтерпрайс проектів, в яких важливо раціонально витрачати терміни і бюджет.
С# .Net
Від Avada-Media

Розробка it-продуктів на C # і .NET Від Avada-Media

Якщо ви власник бізнесу, якому потрібні високотехнологічні інструменти для розвитку і просування, Avada-Media допоможе створити і обслуговувати їх. Наша компанія спеціалізується на розробці програмного забезпечення корпоративного рівня.

Ми створюємо програмні продукти під індивідуальний запит замовника, враховуючи його бізнес-процеси, навантаження, потреби і побажання.

Вам не обов’язково заглиблюватися в можливості високих технологій і сферу застосування кожної з них. Досить зв’язатися з нами і описати існуючу задачу. Наші аналітики підберуть технологічне рішення з урахуванням бюджету, термінів і необхідного функціоналу. У вас складний проект для реалізації якого потрібен одночасно сайт і додаток?

Ми впораємося і з таким завданням. У компанії AVADA MEDIA є всі необхідні фахівці для розробки Enterprice-проектів

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом