МОБІЛЬНИЙ БАНКІНГ

РОЗРОБКА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ДЛЯ БАНКІВ

Avada-Media

Розробка банківських додатків Avada-Media

Від сучасного банку клієнти чекають не тільки надійності. При сучасному темпі життя ніхто не хоче витрачати дорогоцінний час в чергах. Банківські програми – один із способів вирішення цієї проблеми.

 

За допомогою сервісів інтернет-банкінгу можна проводити всі основні банківські послуги без візиту до відділення. Для цього достатньо смартфона з виходом в інтернет. Avada-Media розробить додаток для мобільного банкінгу або платіжного сервісу.

Банківські додатки
Функціонал банківських додатків

Можливості сучасного мобільного банкінгу Функціонал банківських додатків

Через додаток в смартфоні користувач може отримати практично будь-яку послугу банку. Наші розробники реалізують в мобільному сервісі функції:

 • переклади на карти Visa, Mastercard,
 • відкриття рахунку,
 • прийом переказів через MoneyGram, Western Union,
 • відкриття депозитів і віртуальних карт,
 • оплата послуг,
 • інструменти для контролю доходів і витрат,
 • оформлення кредиту та ін.

Можливості програми залежать від запитів замовника і потреб кінцевого користувача. Сучасні технології роблять мобільні додатки гнучкими, дозволяють доповнювати функціонал вже працюючого сервісу.

Банківський додаток це ще й інструмент комунікації з клієнтами. У мобільному сервісі для iOs або Android обов’язково повинен бути чат для технічної підтримки. Тут користувачі зможуть отримати відповіді на всі питання, пов’язані з послугами банку.

Банківські додатки
Переваги

Банківські додатки від Avada-Media Переваги

Avada-Media пропонує послуги з розробки сервісів мобільного банкінгу. Ми зробимо ваше додаток:

 • функціональним,
 • швидким,
 • безпечним.

Наші розробники реалізують все найбільш затребувані функції мобільного банкінгу. І все це в простому і зручному інтерфейсі. Користувачі полюблять новий додаток і обов’язково порекомендують його друзям і знайомим.

Ми використовуємо технології та рішення, які забезпечать швидку і стабільну роботу усіх програм на різних моделях смартфонів.

Безпека даних – один з пріоритетів у нашій роботі. Користувач, довіряє банку свою особисту інформацію та розраховує на її збереження. Наші розробники забезпечать стійкість додатки до злому. Паролі та платіжна інформація будуть під надійним захистом.

Як замовити розробку мобільного додатку для банку і дізнатися ціну готового програмного продукту?

Зв’яжіться з нами і розкажіть про те, яка програма вам потрібно. Наш менеджер проконсультує по всіх виниклих питань. Команда розробників і маркетологів запропонує вам концепцію функціоналу та дизайну для майбутнього програми. Ми можемо працювати спираючись на бренд-бук вашої компанії або розробити зовнішній вигляд програми з нуля. При цьому наші фахівці враховують вимоги юзабіліті і сучасні тренди.

Коли всі деталі узгоджені, робота над проектом спланована, ми зможемо назвати вартість розробки і терміни здачі готового продукту. Ці зобов’язання фіксуються в договорі. Avada-Media бере на себе повну відповідальність за якість додатків, працює максимально прозоро для клієнта.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом