СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке Діджіталізація?

Словник термінів

Що таке Діджіталізація? Словник термінів

Це переклад всіх видів інформації (тестової, аудіо та відео) в цифрову форму. Діджіталізація бізнесу має на увазі повну зміну всіх процесів і моделі бізнесу.

Її проводять з метою оптимізації роботи компанії, поліпшення взаємозв’язку з клієнтами і продуктивності. У багатьох випадках, метою стає задоволення потреб споживачів.

Завдяки діджіталізаціі компанія може швидко масштабироваться, перестати залежати від людського фактора. Також вона дозволяє своєчасно отримувати інформацію про зміни ринку і швидко на них реагувати.

Діджіталізація проходить в три етапи:

  • Аналіз компанії і розробка стратегії;
  • Впровадження digital-технологій;
  • Аналіз результатів.

 

<НАЗАД У ГЛОСАРІЙ

 

Ще однією причиною для діджіталізаціі може бути бажання автоматизувати виробництво і інші процеси, спростити внутрішні і зовнішні комунікації.

Наявність соціальних мереж і власного сайту стало необхідністю для всіх сучасних компаній. Вони повинні бути доступними клієнтам, де б вони не знаходилися, тобто багатоканальними.

Для цього покупці повинні мати можливість зв’язатися з компанією будь-якими способами: по електронній пошті, в соціальних мережах (Facebook, Instagram, Telegram і ін.), Зателефонувавши в кол-центр або на сайті.

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом