СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке Xml?

Словник термінів

Що таке Xml? Словник термінів

XML (або Extensible Markup Language) – розширювана мова розмітки, розроблений в 1996 році. Відповідно до початкового задуму, XML був створений для більш зручної передачі даних і їх зберігання. Ще однією головною метою при його створенні було забезпечення простоти читання як людиною, так і комп’ютером. Він підходить для анотування блоків тексту з метаданими і структурою.

Всі дані зберігаються в звичайному текстовому форматі, через що при передачі даних з однієї платформи на іншу не буде ніяких проблем з сумісністю. Завдяки кодуванні Unicode (UTF-8 і UTF-16) файли XML можна відкрити будь-якими способами, не використовуючи додаткові інструменти.

 

<НАЗАД У ГЛОСАРІЙ

Структура файлу і його параметри прописуються за допомогою тегів, препроцесорів і атрибутів.

Мова не є виконуваним кодом. XML – це мова опису даних, а значить, після опису даних необхідно написати код, який зможе їх обробити, відправити і прийняти. Їм також представляються ієрархічні дані і уніфікується передана інформація.

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом