PROFESSIONAL

PHP developer PHP developer

PHP розробники від AVADA-MEDIA

від AVADA-MEDIA

PHP розробники для вашого проекту в компанії AVADA MEDIA PHP розробники для вашого проекту в компанії AVADA MEDIA

PHP на сьогоднішній день – найбільш поширена мова програмування, на якому пишуться веб-сайти і веб-додатки будь-якої складності і масштабу. Хороший розробник PHP, а то й ціла надійна команда PHP програмістів з усіма супутніми фахівцями, включаючи QA, бізнес-аналітиків та інших, потрібно практично на будь-якому проекті, починаючи з інтернет-стартапів і закінчуючи величезними корпоративними розробками. Один із способів найняти PHP розробника, одного або готову команду – це аутсорс розробки програмного забезпечення та сайтів. Однак при такій моделі власник продукту – корпорація, компанія або стартап – мають лише опосередкований вплив на роботу PHP розробника, що не завжди є задовільним.

Другий варіант, яким образ проекту приваблює програми PHP – це тимчасовий наем фахівців під конкретний проект. У разі, якщо спеціаліст PHP (або будь-який інший профіль, залежно від ваших потреб) працює з вами безпосередньо. Цепочка прийняття рішень скорочується, забезпечує більш тесний контакт між замовленням та розробниками, для скобок виходить значна частина формальних моментів. Це відповідає основним принципам Agile, тому є гнучка розробка, яка в даний час реалізується повсюдно. Якщо вам потрібен PHP-розробник, знайдіть його можна в компанії AVADA MEDIA – на сайті ви знайдете резюме та портфоліо десятків середніх та старших розробників PHP, для ділових якостей яких ми ручаємось.

НАДІЙНА КОМАНДА РОЗРОБНИКІВ ПРОСТІ РІШЕННЯ СКЛАДНИХ ЗАВДАНЬ
SPACE TEAM

Чому вам дійсно потрібен хороший розробник PHP Чому вам дійсно потрібен хороший розробник PHP

На цій мові створюються блоги і посадочні сторінки, корпоративні портали і браузерні ігри, інтернет-магазини і сайти державних установ. Ця мова має дуже широкі можливості, а створені на ньому ресурси відливаються високою надійністю завдяки тому, що вихідний код мови закритий. Під PHP створена серйозна екосистема – безліч спеціалізованих фреймворків і бібліотек.

Якщо поставлена задача включає розробку сайту або веб-додатки – в 90% випадків без backend розробника на PHP не обійтися. І в той же час написання на PHP навіть нескладних додатків вимагає майстерності, так що далеко не будь-який фріланс PHP програміст впорається із завданням – тим більше, що перевірити його рівень і ділові якості може бути досить важко. Для серйозних проектів залучати до проекту фрілансера PHP неприйнятно через високі вимог і можливих витрат.

AVADA-MEDIA

Як саме це працює Як саме це працює

Якщо вам потрібна команда PHP програмістів або один PHP фахівець, все починається з постановки задачі, під яку ми підбираємо вам необхідних програмістів і даємо рекомендації. Остаточне рішення про вибір або заміні програміста (команди) на будь-якому етапі реалізації проекту залишається в будь-якому випадку на стороні замовника, що прописується окремим пунктом договору.

 

Для кожного фахівця на сайті AVADA MEDIA представлено повне CV та портфоліо. Ще до початку співпраці ви знаєте, ч ким доведеться працювати – так само, як в ситуації традиційного найму. Перевагою в порівнянні з наймом на постійній основі є висока гнучкість і швидкість підбору або заміни. Крім того, ситуації, при якій програміст раптово звільняється або захворює, не стається, так як ми відразу пропонуємо адекватну заміну – програміста, які зможе продовжити розробку без простоїв. Витрати на наймання фахівців можна відразу ж закладати в проект, так як вони фіксовані, ви також позбавлені від необхідності платити за програміста податки і соціальні внески.

 

У порівнянні із замовленням розробки в аутсорсингової компанії така модель також має переваги. Остання є свого роду «чорним ящиком», роботу якого ви можете контролювати лише ззовні і опосередковано. На відміну від найму PHP-програміста або цілої команди, з якими ви працюєте безпосередньо. У разі найму команди розробників робота ведеться у фреймворку гнучкої розробки SCRUM з поділом загального завдання на окремі спринти, в ході яких створюються окремі частини повністю готового до релізу програмного продукту. Така методологія дозволяє гнучко реагувати на мінливі умови ринку і коригувати специфікацію і іншу документацію, а також забезпечувати супровід якості на кожному етапі.

 

Наша співпраця після підбору розробника або готової команди будується на підставі договору, який включає всі важливі умови, в тому числі кінцеву вартість розробки, терміни, гарантії і критерії перевірки якості.

НАША КОМАНДА

УСПІШНІ ПРОЕКТИ
СТВОРЮЮТЬ ТІЛЬКИ КОМАНДОЮ УСПІШНІ ПРОЕКТИ
СТВОРЮЮТЬ ТІЛЬКИ КОМАНДОЮ

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
Зв'яжіться з експертами

З'явилися питання? Напишіть нам

ЗГОДА НА ОБРОБКУ персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Безкоштовне навчання

РЕЄСТРАЦІЯ В SPACELAB РЕЄСТРАЦІЯ В SPACELAB

найняти команду

розробників розробників

Свяжитесь с нами любым удобным для Вас способом:

+ 38 (097) 179 96 63
Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом