Стилі WEB-дизайну

Скевоморфізм

Стилі WEB-дизайну

Скевоморфізм Стилі WEB-дизайну

Композиційне рішення сайту в стилі скевоморфізм може бути різноманітним. Наприклад, для посадкової сторінки або сайту-візитки відмінно підійде модульна сітка, в якій модулі розкидані без певної послідовності. Для корпоративного сайту або інформаційного порталу краще віддати перевагу більш традиційної колончастной структурі. У питанні розміщення логотипу, а також елементів навігації варто керуватися принципами юзабіліті і уникати нестандартних рішень, адже через широкого використання реалістичних зображень і різноманітних текстур відвідувачеві сайту буде досить легко «загубитися». Таким чином, необхідні функціональні елементи все ж краще розміщувати в верхній частині сторінки.

Колірна палітра повинна бути виконана в природних кольорах, які властиві натуральним предметів і матеріалів. Однак, в цьому питанні не варто плутати скевоморфізм з органічним стилем. Наприклад, холодні відтінки металу, які не властиві стилю органік, в скевоморфізм є цілком прийнятними. В якості фону часто використовують або одну велику фотографію, або текстуру, що повторює якусь натуральну фактуру: дерево, камінь, шкіру, метал тощо. Важливо, щоб текстура виглядала максимально реалістично.

  • Окремо варто сказати кілька слів про графік, адже саме вона грає ключову роль в стилі скевоморфізм. Так, крім використання зображень об’ємних обєктів, буквальних образів речей і предметів у даному стилі застосовуються також реалістичні тумблери, кнопки, стікери та бейджі з інтуїтивно зрозумілими функціями.
  • Для додання реалістичності використовуються різні графічні ефекти, такі як тіні, півтони, і елементи 3D. Крім цього, є допустимим використання різних декоративних елементів, а також широке розмаїття анімації.

У питанні оформлення текстового наповнення сайту в стилі скевоморфізм необхідно слідувати законам друкованого дизайну. Іншими словами, текст повинен бути читабельним, зручним для сприйняття і не відволікати уваги від графічних елементів. Однак, в даному стилі є допустимим використання цікавою, різноманітною і незвичайної типографіки, а для того, щоб підкреслити реалістичність можливе застосування різних ефектів, наприклад, тиснення або написання від руки.

Оскільки стиль скевоморфізм відмінно підходить для створення різних сайтів, від посадкових сторінок до інтернет-магазинів, серед замовників сторінок в даному стилі можна зустріти від представників маленьких приватних компаній до таких гігантів, як Apple і Microsoft. Особливо оригінально виглядають інтернет-магазини, виконані в даному стилі, оскільки він дозволяє найбільш детально і в той же час органічно продемонструвати запропоновану продукцію. При цьому, на відміну від органічного стилю або хай-тека скевоморфізм не обмежує сферу застосування. Він відмінно підходить як для магазинів техніки або будівельних матеріалів, так і для магазинів продуктів харчування або одягу.

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом