Розробка сайтів для бізнесу і не тільки

Yii / Yii2 фреймворк

Розробка сайтів для бізнесу і не тільки

Фреймворк Yii/Yii2 Розробка сайтів для бізнесу і не тільки

Yii – це компонентний об’єктно-орієнтована фреймворк. Незвичайна назва розшифровується як Yes it is! Він призначений для PHP-розробки, яка ґрунтується на парадигмі MVC (Model-view-controller).

MVC є архітектурним шаблоном, який передбачає поділ системи на модель даних, інтерфейс користувача і модуль (контролер) управління.

Головна перевага фреймворка Yii і його наступної версії Yii2 – значна швидкість роботи і продуктивність. Ще одна важлива перевага – простота в освоєнні, а основна область застосування – розробка технічно складних і нездійсненних за допомогою простих CMS проектів:

 • веб-сервісів;
 • додатків для бізнесу;
 • особливо вимогливих до швидкодії сайтів.
Що можуть фреймворки?

Переваги Yii і Yii2 Що можуть фреймворки?

Розглянемо докладніше переваги фреймворків Yii і Yii2. Перш за все, розробники відзначають високу продуктивність, якщо порівнювати з іншими фреймворками для PHP. Також використовується DAO (data access object) інтерфейс і інтерфейс ActiveRecord, що спрощують роботу з базами даних.

Фреймворк Yii дозволяє:

 • дозволяє кешувати сторінки цілком і окремі їх фрагменти;
 • дозволяє здійснювати обробку помилок з попередніми перехопленням;
 • використовує функціонал для роботи з формами, забезпечуючи їх побудова і подальшу валідацію;
 • реалізує авторизацію і аутентифікацію;
 • має вбудовані генератори PHP-коду, які використовуються для здійснення CRUD-операцій;
 • підтримує теми;
 • оснащений можливістю підключення додаткових бібліотек;
 • підтримує архітектурний стиль REST (representational state transfer);
 • дає можливість проводити тестування в автоматичному режимі.

Фреймворк Yii2, при збереженні всіх позитивних властивостей першої версії, також має кілька нових особливостей. Так, в цій версії з’являється новий клас, який відповідає за всі види програми та виводить інформацію.

Цей фреймворк, як і його попередник, використовує стандартні способи для вирішення різних завдань, спрощуючи таким чином код і скорочуючи час на його створення. Загальна для обох версій архітектура і активна спільнота розробником полегшують підтримку коду і самого фреймворка. Завдяки цьому створення сайту на Yii2 займає більш короткі терміни, в порівнянні з іншими фреймворками – при тій же складності технічного завдання.

Yii і Yii2 ідеально підходять для серйозних, високонавантажених веб-додатків, підтримують кешування сторінок і прискорюють розробку сайтів та складних онлайн-сервісів. Якщо вам потрібен сайт на Yii / Yii2, що володіє високою продуктивністю, звертайтеся в AVADA MEDIA.

Yii / Yii2 фреймворк
Yii/Yii2

Які технології використовуються в зв'язці з Yii / Yii2 Yii/Yii2

Фреймворки працюють з мовою PHP, який є сьогодні основним інструментом веб-розробки. Його використовують в створенні динамічних веб-додатків і сайтів. Створюють сайти і веб-системи на мові PHP і з використанням фреймворків Yii | Yii2 і в компанії AVADA MEDIA.

Мова PHP володіє високою універсальністю, простим синтаксисом і високою швидкістю. PHP-код може бути вбудований безпосередньо на веб-сторінки, де він буде працювати цілком коректно. Сайти, створені на PHP, дуже надійні і стійкі до злому, завдяки чому ця мова – і фреймворк Yii / Yii2 – є на сьогодні основною зв’язкою для створення додатків в сфері електронної комерції і фінансів.

Також в зв’язці з фреймворком Yii / Yii2 використовується об’єктно-орієнтована мова JavaScript. Він дозволяє створювати сценарії для веб-сторінок, які повинні бути інтерактивними.

(Ru) Также в связке с фреймворком Yii/Yii2 используется объектно-ориентированный язык JavaScript. Он позволяет создавать сценарии для веб-страниц, которые должны быть интерактивными.

Yii/Yii2

Приклади робіт на Yii / Yii2 Yii/Yii2

У нас працюють програмісти Middle і Senior, з досвідом більше 7 років – а результати наших розробок на Yii2 роботи ви можете подивитися в портфоліо.

Наприклад, логістичний сервіс MOBY WAY, який використовується для швидкого пошуку і підбору вантажних і легкових автомобілів для самих різних завдань. Цей сервіс використовується клієнтами, диспетчерами і водіями, для чого реалізована як десктопна версія, так і мобільний додаток.

Ще один приклад розробки на фреймворку Yii2 – сервіс онлайн-замовлення квитків VKINO.UA. Робота з усіма кінотеатрами країни і можливість не тільки замовляти квитки, а й переглядати трейлери, знайомитися з новинками і відгуками – це результат високої продуктивності фреймворка.

Сайти будівельних компаній часто також створюються на Yii2, як, наприклад, CLUB MARINE, що спеціалізується на зведенні елітного житла. Сайт повинен надавати вичерпну інформацію про всі особливості, як текстову, так і візуальну, включаючи 3D-візуалізацію. Але завдяки використанню Yii2, сайт працює швидко на всіх пристроях.

Крім того, до сайту була дописана і інтегрована CRM-систему бронювання та продажу апартаментів. І завдяки тому, що він спочатку бид розроблений на Yii2, ця інтеграція пройшла досить швидко і безболісне.

Особливу увагу в AVADA MEDIA приділяється розробці CRM-систем з використанням Yi2. Серед запущених і впроваджених в бізнес варто відзначити: Систему “МОЙ ДОМ 24”, CRM “Новобуд”, CRM для інженерної компанії СПЕЦПОЖСЕРВІС.

Фахівці AVADA MEDIA готові взятися за найскладніші проекти. Перед початком розробки ми проводимо бізнес-аналіз і проектуємо архітектуру майбутнього продукту, створюємо клієнтську частину за допомогою JavaScript-фреймворку Vue.js і бібліотеки React, на яких створюється інтерфейс користувача. Тільки потім починається розробка бекенд (програмної, невидимій частині сайту) з використанням Yii / Yii2 на PHP.

Ми в AVADA MEDIA знаємо, як створювати складні, продуктивні продукти, максимально корисні для бізнесу

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом