WOW WEB-ДИЗАЙН ВІД AVADA-MEDIA

ВЕБ-ДИЗАЙН САЙТІВ І МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ

Avada-Media

Розробка веб-дизайну для сайтів, мобільних додатків і інтерфейсів Avada-Media

Кожна сучасна компанія, яка бажає придбати нових клієнтів і зберегти старих, зобов’язана мати власний сайт. Відсутність власного сайту говорить про те що фірма несолідна. Шанси, що до вас звернуться мінімальні.

Але сама наявність сайту ще не забезпечує обов’язкового звернення клієнта. Відкривши сайт, відвідувач повинен там затриматися, а вивчивши зміст, зв’язатися з компанією.

Кінцева мета будь-який бізнес-діяльності – продаж товарів і послуг, а щоб продати, потрібно сподобатися покупцеві. Домогтися, щоб ваш сайт подобався відвідувачам, і вони, в кінцевому підсумку, ставали вашими клієнтами, можна розробкою грамотного веб-дизайну. Компанії Avada Media має більший досвід такої роботи і здатна задовольнити будь-які запити клієнтів.

Що собою являє веб-дизайн

Які завдання стоять перед веб-дизайнером? Що собою являє веб-дизайн

Веб-дизайн – це галузь сучасної діяльності, яка перебуває на стику науки і мистецтва. Веб-дизайнер повинен мати широкий спектр здібностей. Йому необхідні базове знання верстки, прекрасний художній смак, знання в області маркетингу. Гарного веб-дизайнера знайти не легко. Диплома з відповідним записом у графі професія часто недостатньо. Компанії Avada Media вдалося зібрати дизайнерів не тільки за професією, а й за покликанням, здатних створити дизайн цифрового продукту, який відповідає потребам клієнта і сприяє просуванню його бізнесу.

Сайтів, що мають близьку тематику, тисячі. Очікувати, що людина уважно вивчить інформацію на кожному з них не доводиться. Сайти прокрутити один за іншим. Часто час перебування відвідувачів на ресурсі менше 3 секунд. За цей час відвідувач встигає лише інтуїтивно оцінити його якість. Привабливий веб-дизайн затримує його, і тільки після цього відвідувач починає вникати в зміст матеріалів. На дизайні сайтів, розроблених Avada Media відвідувач обов’язково зупиниться. Студія художнього веб дизайну нашої компанії створює привабливий програмний продукт.

Після того, як відвідувач зупинився на вашому ресурсі, він починає шукати потрібну йому інформацію. Якщо він її швидко не знаходить, залишає сайт, так і не ставши вашим клієнтом. Фахівці Avada Media вміють створювати продуману структуру кожної веб сторінки сайту і зв’язків між ними. Клієнтам зручні користуватися нашими інтуїтивно зрозумілими меню. Відвідувач знайде всю інформацію, необхідну йому для прийняття рішення про покупку без найменших проблем, і ця інформація теж буде оформлена привабливо.

Зв’язавшись з вашою компанією, за наданими йому каналам зв’язку, відвідувач стає клієнтом. Avada Media здатна розробити і вбудувати в ваш сайт чат-бот, спілкуючись з яким клієнт вважатиме що розмовляє з живою людиною. Чат-боти не втомлюються і працюють 24 години на добу без перерв і вихідних. Платити їм не потрібно і ця технологія теж збільшує ефективність ведення бізнесу.

Просування бізнесу

Кілька порад по веб-дизайну для просування бізнесу Просування бізнесу

Фахівці Avada Media здатні розробити будь-який дизайн, відповідно до побажань замовника. Однак, замовники не завжди добре розуміють, то що їм насправді потрібно. Тому, ми дамо кілька порад, які допоможуть вам визначитися з відповіддю на питання, який дизайн вам потрібен:

 • Дизайн веб-продукту або мобільного додатка, спрямованого на просування бізнесу, повинен бути привабливим, але досить простим. Розробники Avada Media здатні вбудувати в дизайн будь-яку, найскладнішу, анімацію. Однак потрібно домогтися того, щоб зберігаючи привабливість, оформлення сторінок або екранів не відволікало відвідувача від основного завдання по отриманню інформації про пропоновані вами товари і послуги. Це ж стосується і оформлення кнопок. Відвідувач повинен ясно розуміти, що при активації кнопки, він отримає нову інформацію, а не сприймати її, як елемент декору.
 • Меню повинно бути інтуїтивно зрозумілим. Відвідувач не повинен вгадувати, як отримати йому інформацію. Довго ламати голову він не стане і покине ресурс.
 • Оформлення сторінок і екранів повинно бути приємним для ока. Відвідувачі однаково погано сприймають, як простирадла суцільного тексту, так і безліч кольорових плям. Дизайн сторінки повинен поєднувати різні елементи в приємному їх поєднанні.
 • Дизайн веб-проекту повинен бути адаптивним. Тобто, всі його достоїнства повинні якісно відображатися на будь-якому пристрої. Екрани моніторів, планшетів, смартфонів та телефонів різні. На будь-якому з цих пристроїв відвідувач повинен побачити адекватну читану форму.
 • Основну інформацію про зміст кожної сторінки клієнт повинен бачити відразу. Різна інша інформація (повідомлення про акції і т.п.) повинна бути видна і приваблива, але не затуляти собою найбільш важливі для відвідувача відомості.
Розробка веб-дизайну для сайтів і додатків
Переваги високоякісного дизайну

Які вигоди приносить бізнесу якісна розробка веб-дизайну для сайту? Переваги високоякісного дизайну

Високоякісний дизайн дозволяє його власнику отримати наступні переваги:

 • Підтримка високого реноме компанії. Дизайн низької якості, замість позитивного іміджу компанії, може викликати негативне ставлення до неї.
 • Доведення інформації до потенційних клієнтів. Перш ніж ваш товар або послугу куплять, клієнт повинен дізнатися про таку можливість і вигоди придбання саме у вас.
 • Адаптивний дизайн і наповнення сайтів служать їх просуванню просувають їх вгору в списках видачі пошукових машин. Mobile First – обов’язковий атрибут дизайну. Потрібно, щоб він був однаково привабливим, незалежно від того з якого пристрою користувач відвідує ресурс. Дизайнери веб студії Avada Media знають, як цього домогтися.
 • Утримання відвідувачів. Ця тема докладно розкрита вище, але ми ще раз акцентуємо увагу на тому, що не втримавши відвідувача, зробити продаж не вдасться.

В інтернеті зараз є безліч шаблонів для розробки дизайну сайтів. На їх основі сайт можна розробити самостійно. Іноді веб дизайн сайтів за цими лекалами продають самоучки і недовчений студенти. Найчастіше цей варіант економії, не тільки не приносить потрібного результату, але і створює додаткові проблеми бізнесу. Замовляти індивідуальний веб дизайн, якщо ви хочете домогтися успіху, слід у професіоналів.

Ціна запитання

У яку суму обійдеться розробка веб-дизайну для сайту? Ціна запитання

Вартість веб-дизайну визначається кількістю часу, який необхідний фахівцеві для втілення побажань клієнта в життя. Чим складніші завдання ставляться, тим дорожче веб-дизайн.

Дизайнери Avada Media здатні виконати будь-які побажання замовника.

Точну вартість проекту можна визначити тільки на основі детального технічного завдання. Його розробка також займає час. Тому часто має сенс, пропустивши цей етап, перейти до погодинної оплати праці веб дизайнерів.

Ефективне вирішення завдань бізнесу

Чому розробку веб-дизайну вашого сайту варто довірити компанії Avada Media? Ефективне вирішення завдань бізнесу

Веб-дизайнери Avada Media розробляють високоякісні сайти, додатки, веб-проекти і портали вже близько 10 років. За цей час ми створили сотні сайтів для клієнтів не тільки з України, Росії та країн СНД, а й для представників США, Австралії та Європейського союзу. Наші проекти відмінно справляються з конкуренцією на найбільш просунутих ринках.

У наших проектах ми спользуем зручні сучасні інструменти для проектування і створення дизайнів і інтерфейсів такі як:

 • Figma
 • Adobe XD
 • Adobe Photoshop
 • Sketch

Відділ веб-дизайну компанії Avada Media, здатний не тільки виконати ваші задумки, але і дати корисні поради в процесі узгодження дизайну. Рішення бізнес-завдань, які стоять перед клієнтом, наші дизайнери ставлять в основу. Замовте веб дизайн для ваших інтернет-проектів в Avada Media, і ви отримаєте високоякісне рішення, що дозволяє вашому бізнесу досягти нових висот.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом