JAVA SCRIPT

РОЗРОБКА НА VUE.JS

Java Script

Framework Vue.js Java Script

Vue.js – один з найбільш функціональних і сучасних фреймворків, які працюють на основі мови JavaScript. Його з легкістю можна використовувати в проектах, де вже застосовують інші JavaScript бібліотеки.

 

Vue.js в основному застосовують для створення користувацьких інтерфейсів, різноманітних складних односторінкових додатків (SPA) і адміністративних панелей

Framework Vue.js
Vue.js

Особливості фреймворка Vue.js

Це не монолітна програмна платформа. Vue.js адаптований для поступового впровадження в проекти. Основні компоненти фреймворка вирішують завдання уявлення (view). Завдяки цьому інтеграція з існуючими бібліотеками значно простіше.

Основні функції Vue.js:

 • розробка складних реактивних інтерфейсів,
 • декларативний рендеринг,
 • реалізація анімації за допомогою CSS,
 • зв’язування даних тощо.

Vue.js часто використовують в проектах, яким потрібно додати реактивності, відображати значення при введенні даних користувачами. Завдяки маленькому розміру основної бібліотеки фреймворк майже не навантажує проекти, в яких його використовують.

Vue.js відносять до прогресивних фреймворками. Його легко масштабувати і застосовувати для великих, високонавантажених односторінкових додатків.

Третя сфера застосування – фронтенд блогів та інших ресурсів на популярних CMS.

З використанням Vue.js можна створювати динамічні інтерфейси. Вони реагують на поведінку і адаптуються під кожного користувача.

Framework Vue.js
Розробки Avada-Media

Створення онлайн додатків і сайтів з Vue.js Розробки Avada-Media

Для розробки сайтів на основі JavaScript використовують відразу декілька фреймворків. Кожен з них підходить для вирішення певного кола завдань. За допомогою Vue.js можна створювати призначені для користувача інтерфейси і frontend.

 • Якщо вам потрібна професійна консультація і розробка на JavaScript, звертайтеся в Avada-Media. Наші фахівці порекомендують фреймворки, які найкраще підходять для конкретного проекту.
 • Наші маркетологи і розробники детально вивчають запит клієнта, потреби його бізнесу, особливості проекту. Ми запропонуємо оптимальне технологічне рішення з урахуванням навантаженості, цільової аудиторії і завдань, які він повинен виполянть
 • Ми суворо дотримуємося зобов’язання за термінами і вартістю проекту.
 • Над вашим проектом буде працювати ціла професійна команда з досвідчених розробників, дизайнерів, аналітиків. Ми створимо it-продукт, який буде повністю відповідати вашим запитом.
Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом