AVADA-MEDIA

Тестування React-додатків

AVADA-MEDIA

Тестування React-додатків AVADA-MEDIA

Тестування або Quality Assurance (QA) забезпечує високу якість продукту, а також допомагає виявити і виправити помилки в його функціонал. Цей етап є найважливішим у життєвому циклі будь-якої програми, оскільки саме він дозволяє визначити, чи відповідають можливості програмного забезпечення його цілям, завданням і вимогам замовника.

 

Перевірці підлягають всі основні функції і компоненти, юзабіліті, рівень безпеки, продуктивність, а також швидкість роботи.

AVADA-MEDIA

Особливості тестування React-додатків AVADA-MEDIA

При допомогою бібліотеки JavaScript React фахівці створюють додатки, які швидко реагують на дії користувачів (наприклад, використання фільтра, додавання товарів в корзину, заповнення форми та ін.), А також змінюють відображення без перезавантаження сторінки.

Іншими словами, фреймворк React дозволяє розробити інтерактивний продукт, в якому інтерфейс максимально швидко відповідає на будь-які дії відвідувача платформи.

Ключові особливості бібліотеки React:

 • універсальність: її можна використовувати як на мобільних платформах, так і на сервері;
 • декларативний підхід: розробник повинен продумати і описати, як елементи інтерфейсу будуть виглядати в різних станах;
 • компонентний підхід: бібліотека ґрунтується на наборі взаємопов’язаних компонентів;
 • використання DOM, JSX.

При тестуванні програми всі ці властивості також враховуються, оскільки є невід’ємною частиною програмного продукту. React може використовуватися в будь-якому веб-додатку. Він може бути вбудований в інші програми, а інші додатки можуть вбудовуватися в нього (з деякими обмеженнями).

Фреймворк дозволяє створювати абсолютно різні продукти, але в чек-лист при тестуванні, як правило, включаються такі пункти:

 • Функціональне тестування

В першу чергу перевіряється набір основних функцій і можливостей продукту, робота системних процесів, валідація. Особлива увага приділяється React-компонентів:
рендерингу дерев компонентів в спрощеній тестової середовищі і перевірці їх передбачуваного виведення;
“Наскрізного” тестування: запуску додатка в реалістичній середовищі браузера.

Тестування кожного компонента (з набором подкомпонентов) може проводитися окремо від інших.

При модульному тестуванні перевіряються окремі модулі програмного забезпечення, наприклад, конкретна функція, метод, процедура або об’єкт, щоб гарантувати їх коректну роботу. При інтеграційному – аналогічні дії проводяться з об’єднаними в групу блоками.

 • UI / UX-тестування

Юзабіліті-тести виявляють, наскільки продукт простий і зрозумілий у використанні, забезпечує він позитивний досвід користувачів, а також чи правильно структурований.

QA-фахівці перевіряють всі елементи інтерфейсу, зокрема – відповідність програмного забезпечення специфікації при призначеному для користувача взаємодії. Це покращує загальну якість програми та гарантує зручність для користувачів.

 • Тестування швидкості роботи

Одне з безперечних переваг React, нарівні з простотою і масштабністю, – забезпечення високої швидкості роботи. Це властивість грає важливу роль при взаємодії з додатком.

Програми для тестування (ReactTestUtils)

Для того щоб спростити і прискорити процес тестування, розробники часто використовують спеціальні утиліти. Наприклад, React Testing Library – інструмент, який імітує поведінку користувачів додатка в браузері. У Facebook для перевірки JavaScript-коду застосовується середу тестування Jest (приблизно реалізує роботу браузера). До інших популярних утиліт відносяться Simulate і Enzyme.

AVADA-MEDIA

Переваги тестування React-додатків в AVADA MEDIA AVADA-MEDIA

Компанія AVADA MEDIA займається розробкою і професійним тестуванням масштабованих React-додатків для бізнесу. Ми реалізуємо проекти будь-якої складності, що передбачають велику кількість взаємодій з користувачем.

Крім забезпечення якості продукту, тестування виконує інші важливі функції:

 • визначає рівень готовності додатки до релізу;
 • запобігає регресію – повторна поява проблеми, яка раніше вже виправлялася розробниками;
 • перевіряє сценарії в валідних / невалидность умовах використання;
 • виявляє проблеми в роботі програмного забезпечення;
 • забезпечує функціонал складних компонентів і модульних програм;
 • перевіряє сумісність з різними пристроями;
 • допомагає скоротити витрати на обслуговування і підтримку продукту в майбутньому.

Компанія пропонуємо повний спектр послуг контролю якості: від етапу планування до вдосконалення процедури розробки програмного забезпечення.

Крім стандартних етапів перевірки, наші QA-фахівці проводять навантажувальний, регресійні та кросбраузерності тестування, а також тестування інсталяції, безпеки і локалізації продукту. Широко використовуються інструменти автоматизації, які допомагають значно заощадити час і ресурси. У цьому випадку застосовуються типові алгоритми аналізу, завдяки яким розробники можуть швидко оцінити критичні точки і виявити ймовірні дефекти.

У роботі ми орієнтуємося на потреби кінцевого користувача і побажання клієнта, використовуємо перевірені алгоритми, чек-листи і сервіси, які дозволяють максимально якісно і швидко впоратися з будь-яким завданням.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом