IOS APPS

Розробка на Swift під IOS

AVADA-MEDIA

Розробка на Swift під IOS AVADA-MEDIA

Додатки, створені на мові програмування Swift, відрізняються високою швидкістю роботи і безпекою. Саме мова Swift використовують для створення програмного забезпечення для смартфонів, ноутбуків, серверів, що працюють під управлінням операційних систем від Apple. Він оптимізований для розробки складних бізнес-додатків, а компілятор мови оптимізований для максимальної продуктивності і швидкості роботи.

Крім того, ця технологія дуже зручна для розробників. Оскільки написання коду на Swift в «пісочниці» дає можливість бачити результат відразу ж, без необхідності попередньо компілювати його.

Мова реалізує безліч програмних паттернів, які покликані допомогти розробнику уникнути поширених помилок. Так, наприклад, реалізовано автоматичне управління пам’яттю, а обробка помилок дозволяє здійснити в разі необхідності контрольоване відновлення. Змінні инициализируются до їх використання, а цілі числа перевіряються на переповнення.

Головний принцип, за яким побудований синтаксис мови Swift, полягає в тому, що найбільш простий і очевидний спосіб завжди є найкращим. Ось уже шість років ця мова активно розвивається, поповнюючись з кожною версією все новими можливостями і стаючи все більш зручним.

AVADA-MEDIA

Переваги Swift для розробки мобільних додатків AVADA-MEDIA

Ринок мобільних додатків дуже конкурентний, тому виграє той, хто створить кращий продукт максимально швидко. І для цих цілей Swift підходить якнайкраще. Ось п’ять ключових переваг мови в порівнянні з найближчими конкурентами:

 • підвищена безпека – на Swift можна створювати максимально захищені додатки;
 • висока швидкість розробки, що дозволяє скоротити витрати і час виведення продукту на ринок – продуктивність Swift наближається до продуктивності С ++;
 • низька вартість послуг у програмі після релізу – оновлювати і інтегрувати додаткові функції простіше;
 • найкраща читаність коду завдяки простому синтаксису, код в цілому більш короткий;
 • відкритий вихідний код – це збільшує потенціал використання мови на різних мобільних платформах.

Головною відмінною рисою мови Swift в порівнянні з усіма попередниками виступає саме швидкість. На ньому розробляються найпродуктивніші додатки для операційної системи iOS. У той же час Swift залишається одним з найбезпечніших мов завдяки вдосконаленому синтаксису. Робота з пам’яттю реалізована таким чином, щоб залишити мінімальну кількість лазівок для несанкціонованого доступу до неї. Ефективна і проста реалізація обробки помилок мінімізує появу критичних помилок і сценаріїв.

Розробка на Swift під IOS
AVADA-MEDIA

Розробка мобільних додатків на Swift - наша основна спеціалізація AVADA-MEDIA

Компанія AVADA MEDIA має великий досвід розробки мобільних додатків для iOS. Наше ПОРТФОЛИО – найкраще підтвердження нашої кваліфікації. У команді працюють штат Swift і Kotlin програмістів, проектувальники, бізнес-аналітики, програмісти по BackEnd-частини, а також тестувальники мобільних додатків з досвідом роботи від 5 років.

Якщо у вас з’явилися питання по вашому бізнес-стартапу або проекту, готові проконсультувати вас і запропонувати оптимальний вибір платформ і технологій.

Розробка на Swift під IOS
Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом