ПРОФЕСІЙНО, ШВИДКО, ЯКІСНО

РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Універсальний спосіб переходу бізнесу в онлайн

Розробка ПЗ на замовлення Універсальний спосіб переходу бізнесу в онлайн

Цифрова революція, інтернет речей, електронна комерція, інтелектуальні бізнес-моделі, віртуальні гроші, онлайнові послуги, віддалена робота – всі ці концепції вже стали частиною нашого життя і є символом цифрової трансформації. Без виробництва програмного забезпечення у вигляді веб-сервісів, мобільних додатків або класичних десктопних програм не обходиться жоден серйозний комерційний проєкт.

Цифрова трансформація витісняє все більше застарілих «аналогових» можливостей і функцій. Замовити розробку ПЗ або сайту сьогодні потрібно і амбітному стартапу, і зростаючій комерційній компанії, що задумалася про збільшення продажів та переведення послуг в онлайн, і великої організації, яка вирішила оптимізувати свою бізнес-стратегію.

Для ведення бухгалтерії в будь-якому випадку потрібна зручна база даних, підвищення продажів і автоматизацію взаємодій з клієнтами неможливо уявити без CRM-системи, для наповнення корпоративних сайтів і блогів використовують CMS-системи управління контентом, а контроль за вантажоперевезеннями та автотранспортом здійснюють за допомогою GPS-трекінгу і відповідних навігаційних і картографічних програм. І подібних прикладів, де потрібна розробка якісних і надійних програмних продуктів, десятки, якщо не сотні.

Розробка ПЗ
ПЗ на Замовлення

Послуги з розробки програмного забезпечення ПЗ на Замовлення

Професійне створення програмного забезпечення неможливе без достатнього знання цифрових технологій і досвіду в написанні мобільних, онлайнових і прикладних програм. Ми пропонуємо вам оцінити наші готові розробки або прийняти рішення про необхідність замовлення ПЗ.

Перш за все, окреслимо сфери цифрової діяльності, де програмні сервіси найбільш затребувані, а ми маємо достатню кількість реалізованих проєктів. це:

  • мобільні додатки для платформ iOS і Android;
  • веб-сервіси і веб-компоненти великих порталів;
  • системи онлайн-торгівлі та інтернет-магазини роздрібного продажу з підтримкою різних способів замовлення і оплати товарів;
  • професійні CRM-системи управління продажами і комерційними контактами, а також ERP-системи управління ресурсами підприємств;
  • CMS-системи управління контентом веб-ресурсів та адміністративні панелі сайтів;
  • спеціалізовані галузеві проєкти у вигляді web-додатків і мобільних додатків для бухгалтерії, кафе і ресторанів, таксі та систем вантажоперевезень і т.д .;
  • хмарні і серверні відмовостійкі рішення в сфері управління бізнесом;
  • розробка UI / UX-дизайну сайтів та мобільних додатків;
  • веб-портали, корпоративні сайти і лендінги;
  • QA, QC (система контролю якості) і тестування програмних продуктів;
  • технічна підтримка, консалтинг і багато іншого.

Виробництво програмного забезпечення ми ведемо з використанням сучасних мережевих технологій і мов програмування різного рівня.

це:

  • React Native – фреймворк для мобільних додатків під Android та iOS;
  • YII2 – компонентний фреймворк для великих веб-додатків;
  • PHP – скриптова мова програмування загального призначення;
  • JavaScript / jQuery – мова сценаріїв для веб-сторінок і його найбільш популярна бібліотека;
  • Vue.js – JavaScript-фреймворк для створення користувацьких інтерфейсів;
  • Spring / Java – фреймворк для програм на мові Java, який можна застосовувати для будь-яких пристроїв і операційних систем;
  • Symfony – веб-фреймворк для написання складних корпоративних програм на мові PHP;
  • Laravel – веб-фреймворк для типових і мобільних PHP-додатків;
  • Kotlin- універсальна мова програмування, підтримувана компанією Google, для розробки додатків під операційну систему Android;
  • Swift – мова програмування, створена компанією Apple, для написання програм під операційні системи iOS і macOS;
  • OpenCart – платформа для електронної комерції та інтернет-магазинів;
  • Bootstrap – CSS-фреймворк для сайтів і додатків з філософією Mobile First;
  • HTML / CSS – мова верстки веб-сторінок і розмітки гіпертекстових документів;

Розробка програмного забезпечення на замовлення вимагає формального і чітко структурованого підходу. Тільки так вдасться створити цифровий сервіс, який буде надійно виконувати всі покладені на нього функції.

Розробка ПЗ
IT - Enterprise

Вартість програмного забезпечення IT - Enterprise

Для того щоб створити зручне, функціональне і зрозуміле програмне забезпечення, яке буде затребуване користувачами і зможе вирішити завдання замовника, розробник повинен поглянути на проблему очима клієнта. Саме тому важливо не нехтувати ранніми етапами розробки ПО – аналізом вихідних умов, складанням ТЗ і прототипування. Лише в цьому випадку можна не турбуватися, що фінальні етапи запуску та налагодження системи будуть завершені в строк і без нарікань.

Ми маємо чималий досвід в розробці серйозних галузевих комерційних рішень на найрізноманітнішу тему – від проєктів, присвячених нерухомості, медицині або фінансів до розробок в галузі туризму, навчання і спорту. Середній рейт наших розробників від 25 $ за годину, але остаточна вартість складається з таких показників:

  • складність проєкту
  • швидкість розробки
  • загальна кількість розробників
  • тривалість проєкту

У будь-якому випадку, ми завжди готові йти назустріч нашим клієнтам і працюємо по стратегії Win-Win

Практичні знання дозволяють нам оптимізувати терміни (а значить і бюджети) і не витрачати ресурси на рішення типових проблем, з якими традиційно стикаються розробники будь-якого конкретного типу ПЗ.

Час, що йде на розробку і впровадження цифрового сервісу – від укладення контракту до приймального тестування проєкту в середньому займає від 3 до 12 місяців.

Орієнтовна вилка бюджету в залежності від спеціалізації програмного забезпечення – від $ 3500 до $ 50000.

Етап супроводу і стартової технічної підтримки проєкту може бути продовжений за домовленістю на час до 3 місяців і більше.

ПРОФЕСІЙНО, ШВИДКО, ЯКІСНО

РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНО, ШВИДКО, ЯКІСНО

Хід робіт

Основні етапи розробки софта на замовлення Хід робіт

Аналіз ринку та основних вимог

Систематизація і аналіз вимог, які замовник висуває до цифрового продукту, потрібні для того, щоб визначити платформу, яка буде використана для розробки ПЗ. Саме на цьому етапі, ще до постановки детального технічного завдання, можна оцінити приблизні терміни і бюджет проєкту.

Складання ТЗ, опис логіки продукту

Підготовка докладного технічного завдання починається після укладення контракту. Цей документ максимально повно і докладно описує функціональність сайту, мобільного програми або іншого цифрового рішення. Чим детальніше замовник поставиться до постановки ТЗ, тим менше змін і доопрацювань буде потрібно на етапах тестування і налагодження ПЗ.

Прототипування. Створення мокап (макетів) і діаграм переходів

На цьому етапі проєктування програмного забезпечення логіку цифрового продукту оформлюють у вигляді блок-схем, логічних діаграм і макетів дизайну. Створюється так звана архітектура програмного продукту, визначається бізнес-логіка, прописується структура зберігання і використання даних.

Створення дизайну інтерфейсу (UX / UI)

Коли визначені функціональність і логіка цифрового проєкту, приступають до розробки простого, інтуїтивно зрозумілого і привабливого графічного дизайну системи. Це вже етап безпосередньої розробки програми з малюванням графічних макетів в тому вигляді, в якому їх побачить користувач сервісу.

Адаптивна верстка під всі пристрої

Дизайн цифрового продукту потрібно масштабувати і зберегти у форматі, відповідному для запуску програми або сайту на будь-який з існуючих платформ (мобільні та десктопні операційні системи, різні інтернет-браузери і т.д.). Верстка цифрового рішення має на увазі перетворення і зміну формату графічних елементів дизайну і об'єднання їх з функціональними елементами програмної логіки - кнопками, пунктами меню, списками, елементами вибору функцій і т.д.

Програмування та написання коду

Більшість асоціює з розробкою програмного забезпечення саме етап написання програмного коду, який і повинен реалізувати всі ключові функції цифрового рішення. Однак на практиці розробники приступають до низкорівневого програмування (кодування), вже маючи в значній мірі готовий і зрозумілий прототип продукту з призначеним для користувача інтерфейсом. На цьому етапі відбувається також створення і підключення сервера і баз даних.

Тестування і документування проєкту, пуско-налагоджувальні роботи

Цей етап розробки софта часто виконують одночасно з написанням коду і низькорівневим програмуванням. Роботу всіх функцій і компонентів цифрової системи потрібно ретельно перевірити у всіх можливих варіантах виконання і задокументувати в зрозумілому для замовника вигляді. Саме на кодування, тестування і налагодження йде найбільша частина часу з того, що витрачається на весь проєкт.

Запуск і наповнення проєкту контентом для замовника

Повністю працюючий цифровий проєкт розміщують на необхідні ресурси (сервер замовника, хмарні системи, інтернет-хостинг) і наповнюють змістом. Заключний етап впровадження цифрового проєкту зазвичай має на увазі імпорт або створення необхідних масивів даних, наповнення ресурсів текстовим і мультимедійним контентом, налагодження системи з урахуванням зміни змісту системи

Технічна підтримка проєкту в перший період

Початок повноцінної роботи з цифровим рішенням вимагає хоча б мінімального навчання персоналу, який буде відповідальний за подальше використання продукту. Також стартовий супровід проєкту (близько 1 місяця) поширюється на період фінального тестування продукту замовником з метою остаточно доопрацювання і налагодження системи.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що про нас кажуть

Наші клієнти Що про нас кажуть

Наша команда

Успішні проєкти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

+
@
Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. </ Li>
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта. </ Li>
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень . </ li>
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. </ li>
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: [email protected] </ li>
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі. </ Li>
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа. </ Li>
    </ Ol>

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

+
@
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом