AVADA-MEDIA

Софт для розпізнавання образів (товарів)

AVADA-MEDIA

Софт для розпізнавання образів (товарів) AVADA-MEDIA

Стрімкий розвиток штучного інтелекту дозволяє використовувати його в багатьох сферах і областях: маркетингу, промисловості, фінансах, освіті, медицині, індустрії розваг і бізнесі.

Потенціал нейронних мереж і комп’ютерного зору сприяє появі софта для автоматичного розпізнавання різних товарів і образів, який суттєво спрощує роботу з ними.

Компанії використовують нові технології для вирішення цілої низки завдань: від забезпечення безпеки до роздрібної торгівлі і вивчення ступеня задоволеності клієнтів.

AVADA-MEDIA

Впровадження нейромереж в софт для розпізнавання товарів AVADA-MEDIA

Принцип роботи та структура нейронної мережі можна порівняти з нервовою системою людини, яка вміє самонавчатися на основі накопиченого досвіду, а також інтерпретувати його, щоб в майбутньому уникнути повторних помилок. Чим більша база для навчання надається штучного інтелекту, тим швидше він обробляє інформацію і вдосконалюється. Кожен нейрон являє собою окремий обчислювальний елемент, який пов’язаний з нейронами попереднього і наступного шарів мережі.

Найактивніше технологія розпізнавання образів застосовується в комерції. Наприклад, майданчики eBay і Boohoo допомагають клієнтам відшукати їх цікавить товар, навіть якщо покупці не можуть з ключових слів для пошуку. Замість цього вони мають можливість навести смартфон на шуканий продукт або вибрати фото, після чого зробити запит. Такі додатки як Lookwish і NICE пропонують своїм користувачам не просто підібрати, але і “приміряти” певні речі.

Розпізнавання відбувається одночасно за різними параметрами: формою, кольором, упаковці, розміром і т. Д. У міру того як система стикається з новою інформацією, концептуальна модель для кожного об’єкта поступово розширюється і уточнюється.

Досить широка функціональність розпізнавання забезпечує цілий ряд можливостей, які можна застосувати як для особистого користування, так і для комерційного. В їх число входять:

 • покращений візуальний пошук;
 • модерація користувацького контенту;
 • інтерактивний маркетинг.

Область застосування цієї технології набагато ширше, і вона активно використовується для виконання тих чи інших завдань. Функція розпізнавання і вилучення ознак також є важливою частиною інших складних методів комп’ютерного зору, наприклад, службовців для виявлення і сегментації об’єктів.

Так, у рітейлерів з’явилася можливість швидше нарощувати обсяги продажів, якісніше обслуговувати клієнтів, підбирати відповідні продукти, стежити за їх наявністю в магазині і на вітринах.

У ролі розпізнаються образів можуть виступати практично будь-які товари. Під час навчання мережу вивчає їх з міткою того, до якого саме типу об’єкт можна віднести. Сукупність ознак дозволяє мережі чітко визначити, з яким класом образів вона має справу.

AVADA-MEDIA

Переваги розробки софта для розпізнавання товарів в компанії AVADA MEDIA AVADA-MEDIA

Компанія AVADA MEDIA понад дев’ять років займається розробкою програмного забезпечення будь-якої складності, в тому числі – сучасних рішень для розпізнавання образів на основі нейромереж і штучного інтелекту.

Сьогодні технологія комп’ютерного зору дозволяє зробити багато бізнес-процеси швидше, дешевше і безпечніше. Визначення об’єкта на зображенні або в відеопотоці залишається одним з найбільш затребуваних напрямків з величезним потенціалом. За оцінками експертів, в найближчому майбутньому технологія продовжить свій розвиток як в сторону продуктивності, так і якості.

Можна виділити кілька основних причин, за якими використання програмного забезпечення для розпізнавання товарів є обов’язковим для підприємств, зокрема підвищення продуктивності, оптимізація ланцюга постачань і поліпшення обслуговування клієнтів в цілому.

Існує безліч способів застосування технології, які дають компанії конкурентну перевагу в своїй сфері. Розглянемо кілька найбільш поширених прикладів:

 • Рітейл та ecommerce (рішення, що підвищують якість обслуговування клієнтів, віртуальні покупки на основі AR / VR, поліпшення користувацького досвіду, автоматизація рутинних операцій з товарами та ін.).
 • Автомобільна промисловість (розробка безпілотних автомобілів, автоуправління на основі нейромереж: система розпізнає дорожні знаки, орієнтується в просторі, зауважує пішоходів і забезпечує правильну і безпечну реакцію транспортного засобу).
 • Доставка і логістика (автоматизація різних бізнес-процесів, планування і перевірка запасів, моніторинг, контроль якості, оптимізація роботи дронів і ін.).
 • Маркетинг (збір даних з метою виявлення і аналізу закономірностей, просування продукту на ринку, залучення клієнтів).
 • Авіація (автораспознаваніе сигналів радарів, БПЛА).
 • Виробництво (контроль над виробництвом і якістю продукції, що виготовляється, а також ідентифікація об’єктів нейронною мережею – в майбутньому такий підхід дозволить повністю виключити людський фактор).
 • Охорона здоров’я (виявлення симптомів різних захворювань на ранній стадії за допомогою інструментів виявлення об’єктів, автоматична обробка знімків, моніторинг і прогнозування).
 • Безпека (ідентифікація осіб, автомобільних номерів і особистості).

Темпи розвитку і впровадження штучного інтелекту в багато сфер демонструють, що у нових технологій величезні перспективи розвитку в різних областях. Нейронні мережі здатні до навчання, завдяки чому їх можна оптимізувати і максимально збільшити функціональність.

Кожна секунда зекономленого завдяки автоматизації часу призводить до збільшення обороту і підвищення прибутку бізнесу. Система розпізнавання об’єктів, спроектована нашими фахівцями, легко інтегрується з сайтом, чат-ботом, мобільними додатками і внутрішніми системами підприємства. Ми створюємо сучасні, надійні і повнофункціональні програмні рішення в найкоротші терміни.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом