AVADA MEDIA

СОФТ ДЛЯ АНІМУВАННЯ ОБЛИЧЧЯ

СОФТ ДЛЯ АНІМУВАННЯ ОБЛИЧЧЯ

AVADA MEDIA

СОФТ ДЛЯ АНІМУВАННЯ ОБЛИЧЧЯ AVADA MEDIA

Нейронні мережі використовуються у величезній кількості областей, в тому числі для створення реалістичної анімації людських облич в комп’ютерній графіці. Це складний, дорогий і трудомісткий процес перетворення даних, який може бути істотно спрощений завдяки інтеграції штучного інтелекту (ШІ).

Технологія поетапно навчається і відтворює різні вирази облич, максимально наближені до людських, що робить її однією з найбільш перспективних в ігровій індустрії і сфері розваг.

СОФТ ДЛЯ АНІМУВАННЯ ОБЛИЧЧЯ

Впровадження нейромереж в софт для анімації обличчя

AVADA MEDIA

Впровадження нейромереж в софт для анімації обличчя AVADA MEDIA

Нейронні мережі здатні вирішувати безліч інтелектуальних завдань: розпізнавати візуальні образи, детектувати об’єкти, пози і рухи, а також створювати анімацію. Вони являють собою набір алгоритмів, які працюють за зразком людської нервової системи: навчаються на підставі бази даних, інтерпретують інформацію і приймають рішення з урахуванням досвіду, щоб в майбутньому не робити помилок. Кожен елемент мережі відповідає за розпізнавання певного параметра, наприклад, розміру, кольору, об’єму, форми і т.д.

Одним з ключових методів штучного інтелекту є машинне навчання, яке допомагає системі самостійно знаходити вирішення різних завдань. Машини самостійно виконують аналітичну роботу і виявляють закономірності за допомогою спеціальних алгоритмів і завантажених даних.

Створення анімації особи ґрунтується на комп’ютерному зорі і багатовидовому відео, які нейромережі застосовують після відповідного навчання для генерування тривимірної моделі. Одним з найважливіших факторів при цьому є ввідні дані, на яких буде навчатися штучний інтелект.

Існує шість категорій для опису основних емоцій людини, заснованих на виразі обличчя: гнів, відраза, страх, щастя, смуток і здивування. В основному вони пов’язані з негативними почуттями, але “здивування” може бути викликано як позитивними, так і негативними емоціями, тому є найбільш неоднозначним для відтворення штучним інтелектом. Для правильного розпізнавання емоцій широко застосовується машинне навчання.

Процес навчання нейромережі для анімації обличчя складається з чотирьох основних етапів:

 • Діапазон рухів
  Для того щоб система могла реалістично відтворювати міміку, актор, який тренує ШІ, виконує ряд вправ, наприклад, широко відкриває рот, рухає щелепою, підтискає губи, заплющує, відкриває очі і т. д.
 • Емоції і вираз обличчя
  Якщо на початковому етапі машина вивчає перебільшений вираз обличчя актора, то після цього їй належить вивчити і відтворити природні емоції, включаючи радість або огиду, підморгування, тощо.
 • Панграма (короткі тексти, які використовують всі або майже всі літери алфавіту)
  Актор вимовляє панграму, яка містить якомога більше різних фонем в різних емоційних тонах. В цей час машина зчитує набір можливих рухів особи під час нормальної мови.
 • Матеріал для персонажа
  На останньому етапі підбирається матеріал, що включає попередню версію сценарію для створеного за допомогою нейромереж персонажа, з урахуванням всіх його особливостей.

Як приклад можна розглянути проєкт Microsoft, при розробці якого використовували глибоко навчену нейромережу (DNN) для синтезатора руху губ на основі HMM. Nvidia також представила дослідження, в якому описувалася технологія, яка навчається на 3-5 хвилинних 3D-анімаційних даних і аудіо. Схожу модель (VOCA) запропонував і Інститут інтелектуальних систем Макса Планка.

Такий підхід дозволяє істотно заощадити ресурси, наприклад, при розробці сучасних відеоігор, де застосовуються цифрові двійники акторів.

СОФТ ДЛЯ АНІМУВАННЯ ОБЛИЧЧЯ

Переваги розробки ПЗ для анімації обличчя в компанії AVADA MEDIA

AVADA MEDIA

Переваги розробки ПЗ для анімації обличчя в компанії AVADA MEDIA AVADA MEDIA

Команда AVADA MEDIA займається проєктуванням програмного забезпечення на основі штучного інтелекту і нейронних мереж, включаючи інноваційні технології для створення реалістичної анімації людських облич.

Потенціал ШІ дуже великий – він оперативно освоює нові механіки, навчається і створює складну комплексну анімацію, яка виглядає максимально природно. Завдяки розвитку технології машинного зору і інтеграції нейронних мереж в програми, їх функції та можливості значно розширюються.

Реалістична анімація особи використовується для багатьох продуктів, наприклад, комп’ютерних ігор, анімаційних фільмів, телеконференцій і т.д. Традиційні методи захоплення міміки вже досягли величезних успіхів, показуючи високий рівень реалізму. Проте, технології для захоплення особи, що включають датчики або маркери, залишаються дорогими і трудомісткими у використанні. Альтернативою є системи, які застосовують штучний інтелект і машинне навчання.

Наші фахівці об’єднують кілька технологій анімації особи, які виявляють емоції і мікроміміку, а також об’єднують їх в одну систему для створення максимально живої антропоморфної моделі. Наприклад, спочатку проєктується модель голови з нейтральним виразом обличчя, після чого для кожного виразу створюється своя мімічна маска, яка має певне призначення. Метод змішування таких масок застосовується для підсумкової анімації міміки.

Ми пропонуємо повноцінну систему, що комбінує алгоритми анімації особи, очей, і рухів голови, керовану через аудіо, яка працює з широким спектром моделей осіб. При введенні аудіофайлу записаної або згенерованої мови технологія автоматично виводить реалістичну анімацію тривимірного персонажа. Вона коректно взаємодіє з різними джерелами мови, тривимірними моделями особи, а також має додаткові параметри управління, щоб змінювати емоції, стиль мови і положення голови під час анімації.

Останні роботи

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Наші клієнти

Що про нас кажуть

Наші клієнти Що про нас кажуть

Успішні проєкти створюються тільки командою

Наша команда

Успішні проєкти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12

Зв'яжіться з експертами

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

+
@
Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. </ Li>
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта. </ Li>
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень . </ li>
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. </ li>
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua </ li>
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі. </ Li>
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа. </ Li>
  </ Ol>
Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

+
@
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом