AVADA MEDIA

Комплексне обслуговування і підтримка веб-сайтів

Комплексне обслуговування і підтримка веб-сайтів

Якісне функціонування вашого сайту з Avada Media Комплексне обслуговування і підтримка веб-сайтів

Наявність власного сайту – вимога часу. Більшість клієнтів шукає інформацію в мережі, а відомості отримані з інших джерел перевіряє в інтернеті. Але ось сайт розроблений і розміщений. Вам довелося піти на певні витрати, а віддача вас не задовольняє. Більш того, з часом настільки важливий показник, як відвідуваність сайту падає, а кількість клієнтів, які зробили покупку під впливом інформації отриманої через сайт знижується.

Фахівці компанії Avada Media знають в чому тут справа і як вам допомогти. Кожному сайту потрібна підтримка, і ігнорувати цю вимогу неможливо.

Складові підтримки веб-сайтів

Що таке підтримка веб-сайтів і чому вона необхідна? Складові підтримки веб-сайтів

Підтримка сайтів в інтернеті – це комплекс організаційних і технічних заходів, спрямований на те, щоб сайт якісно функціонував і приносив максимальну користь своєму власнику. Підтримкою сайту може займатися, як сам власник, так і його співробітники. Однак досвід компанії Avada Media показує, що цей варіант більш трудомісткий і менш ефективний.

У підтримці веб сайтів можна виділити наступні основні складові:

 • Технічна підтримка. Це комплекс заходів спрямованих на забезпечення стабільної роботи сайту та його зміна, відповідно до мінливої обстановки. В рамках технічної підтримки фахівці Avada Media забезпечують контроль роботи сайту, його захист від злому і вірусів, ліквідують збої. Крім того, алгоритми роботи пошукових машин браузерів регулярно змінюються і, щоб відповідати новим умовам роботи, потрібно вводити зміни, які підвищують індекси сайту в пошукових системах. Часто виникає потреба вносити зміни в структуру сайту. Можуть знадобитися нові модулі, розділи, сторінки і видалення старих, це теж частина технічної підтримки.
 • Графічна підтримка. Дизайн сайту періодично вимагає змін і доопрацювань. Виникає необхідність розробки нових сторінок або елементів сайту, додаткова розробка інфографіки або редизайн існуючих сторінок.
 • Інформаційна підтримка сайтів. Алгоритми пошукових машин, для просування сайту вгору, вимагають, щоб інформація на ньому регулярно оновлювалася. Тому необхідно розміщувати на сайтах нові статті, написані відповідно до вимог SEO та запитами відвідувачів, вносити зміни в існуючі матеріали і видаляти застарілу інформацію.
 • Маркетингова підтримка. Для просування сайту в ТОП, одного дотримання вимог пошукових машин може виявитися недостатньо. Можливо буде потрібно організація рекламних компаній.

Не проводити підтримку сайту неможливо. Ви витратили час, зусилля і кошти на його створення, і він повинен давати віддачу, яка без підтримки неможлива. Відповідно, або доведеться платити зарплату найнятому в штат фахівцю, або можна передати функцію підтримки сайту на аутсорсинг. Другий варіант вигідніший і надійніше. Avada Media визнаний експерт в області розробки і підтримки сайтів і готова забезпечити їх ефективне функціонування.

Вигоди для бізнесу

Високоякісна підтримка сайту Вигоди для бізнесу

Основна мета бізнесу – максимізація прибутку. Вкладені кошти повинні приносити високий дохід, і кошти вкладені в сайт не є винятком з цього правила. Якісна і всебічна підтримка сайту має наступні переваги:

 • Підвищення обороту і прибутку компанії. Сайт – це рекламний майданчик і засіб комунікації з потенційними клієнтами. Чим більше відвідувачів на вашому сайті, тим більше їх кількість стане вашими клієнтами.
 • Підвищення престижу компанії. Високоякісний і функціональний сайт, який працює без збоїв – саме так виглядає сучасне обличчя компанії. Про інші ваші переваги клієнт дізнається пізніше, знайомство з вами почнеться саме з сайту.
 • Економія коштів і часу. Ця частина вигод доступна тільки тим компаніям, які передали функцію підтримки сайту на аутсорсинг.

Підтримка сайту – це необхідність. Порівняно невеликі витрати обертаються відчутним збільшенням прибутку.

Команда Avada Media

Скільки коштує підтримка веб-сайту для бізнесу? Команда Avada Media

Ціна підтримки веб сайту залежить від складності самого сайту і від обсягу всіх робіт. Чим більший і функціональніший сайт, чим вище вимоги до забезпечення його захисту від злому і інше, тим дорожче технічна підтримка. Причина в тому, що забезпечення безперебійного функціонування складного сайту вимагає більше робочого часу кваліфікованих фахівців, ніж підтримка невеликого простого сайту. В кінцевому підсумку ціна підтримки дорівнює вартості праці всіх задіяних фахівців.

Делегування тільки частини функцій підтримки дозволяє регулювати вартість цих послуг. Команда Avada Media готова прийняти на себе ту частину робіт з підтримки сайту, яку ви вважаєте за потрібне нам доручити. Але нагадаємо, що повномасштабна підтримка більш ефективна і вигідна. Заощадити можна збільшивши термін контракту на підтримку сайту. Ціна підтримки на рік буде нижче, ніж сума за той же період, але за умови щомісячної оплати.

Комплексне обслуговування і підтримка веб-сайтів
Вигоди співпраці з Avada Media

Чому підтримку веб-сайту слід замовити саме у нашої команди? Вигоди співпраці з Avada Media

Компанія Avada Media займається розробкою і підтримкою веб-ресурсів понад 9 років. За цей час нами розроблені сотні сайтів різного ступеня складності. Клієнти Avada Media – це компанії з України, країн СНД, Європейського союзу, США та Австралії.

Наша команда готова зайнятися і техобслуговуванням сайтів інших розробників. Якщо якість наявної підтримки викликає сумніву, чи ви ще тільки обмірковуєте кому доручити цей напрямок просування бізнесу, зверніться в Avada Media і ми вирішимо це завдання на професійному рівні.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що про нас кажуть

Наші клієнти Що про нас кажуть

Наша команда

Успішні проєкти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. </ Li>
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта. </ Li>
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень . </ li>
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. </ li>
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua </ li>
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі. </ Li>
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа. </ Li>
  </ Ol>

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 036 29 32
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом