Framework

Розробка на YII / YII2

Framework

Розробка на YII / YII2 Framework

Фреймворк YII і його подальший розвиток YII2 представляють собою сучасні багатофункціональні інструменти розробки на мові PHP. YII – фреймворк, що дозволяє розробляти веб-додатки практично будь-якої складності і реалізує архітектурний шаблон MVC, тобто «модель-вид-контролер», що розділяє модель, за якою будуються дані, зовнішній вигляд і модуль управління. Створення сайту на YII по такій архітектурі спрощується, код стає чистішим, а процес розробки – набагато швидше

Також YII пропонує розробникам значна кількість нових можливостей, які отримали подальший розвиток на фреймворку YII2, а саме:

 • висока безпека, включаючи валідацію і фільтрацію даних;
 • зручна робота з базами даних;
 • простий код;
 • висока швидкість роботи і продуктивність;
 • універсальність.

Даний фреймворк реалізує функції авторизації і аутентифікації, що робить його придатним для розробки додатків в сфері e-commerce. Також YII / YII2 фреймворк має можливість підключення додаткових бібліотек і тестування в автоматичному режимі. Завдяки вбудованим генераторів коду PHP дозволяє здійснювати CRUD-операції – тобто створення, читання, зміна і видалення даних.

Фреймворк YII відмінно підходить для розробки великих і складних проектів, включаючи CRM, інтернет-магазини, портали, системи електронної комерції і платежів, веб-додатки самого різного профілю. YII, як і YII2 – фреймворки full-stack, що включають в себе підтримку REST API, багаторівневе кешування, шаблон проектування Active Record для реляційних баз даних. Вони також мають відмінну розширюваністю – практично будь-яка частина коду може бути замінена або налаштована, а також використана повторно. Завдяки цьому розробка на YII2 значно прискорюється.

Розробка на YII / YII2
AVADA MEDIA

Що ми пропонуємо? AVADA MEDIA

Компанія AVADA MEDIA створює сайти на YII2, успішно працюють з великим навантаженням і розраховані на значну відвідуваність. У нашій команді працює безліч програмістів рівня сеньйор і мідл, які володіють фреймворком YII / YII2 і супутніми технологіями. Завдяки злагодженій командній роботі наших фахівців, а також можливостям самого фреймворка, створення сайту на YII2 займе лічені тижні. При цьому ви отримаєте повністю функціональний ресурс, створений відповідно до технічного завдання.

Фреймворк YII / YII2 використовує найбільш поширений на сьогодні мова створення сайтів PHP. Ця мова має простий синтаксисом, завдяки чому він універсальний, а створені на ньому сайти мають значний швидкодією. Написаний на PHP код може бути вбудований безпосередньо на сторінки сайту. Також в зв’язці з YII / YII2 використовують мову програмування JavaScript, на якому створюють легкі інтерактивні сайти. Використовуються для розробки мобільних додатків разом з YII / YII2 також мови Kotlin і Swift.

Компанія AVADA MEDIA використовує фреймворк YII / YII2 для розробки зручних, швидких і безпечних сайтів і веб-додатків. З останніх розробок можна назвати:

 • Додаток PARTY TICKET, що дозволяє купувати квитки на культурні події в Україні з комп’ютера або смартфона, бронювати столики в нічних клубах. У додатку реалізована система PUSH-повідомлень, є можливість переглядати афіші і ділитися ними з друзями, складати графік своїх заходів.
 • Сервіс MOBYWAY, розроблений для спрощення пошуку і підбору автомобілів для самих різних завдань. Для деськтопной версії сервісу програма розроблена на фреймворку YII2.
 • CRM-система СПС для компанії СПЕЦПОЖСЕРВІС.
 • Сайт компанії-забудовника CLUB MARINE.
Розробка на YII / YII2
Yii2

Порядок розробки Yii2

Для кожного складного проекту, реалізованого на фреймворку YII або YII2 спочатку наші бізнес-аналітики проводять ретельний аналіз всіх бізнес-процесів, вивчають схему взаємин замовника з його клієнтами. Після цього складається деталізоване технічне завдання, яке обов’язково узгоджується з замовником. Архітектура і мокап (графічне відображення) майбутнього сайту також узгоджуються заздалегідь.

Для створення фронтендів (відображається користувачеві частини) сайту зазвичай застосовуються фреймворки React або Vue, що дозволяє гнучко налаштовувати зовнішній вигляд і функціональність.

Клієнтська частина (панель адміністратора) розробляється на фреймворку AdminLTE, ArchitectUI, Vuexy а фреймворк YII / YII2 використовується для створення бекенд, тобто серверної частини сайту або програми.

Компанія AVADA MEDIA пропонує розв’язання найскладніших комерційних завдань за допомогою сучасних інструментів розробки.

Розробка на YII / YII2
Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом