AVADA-MEDIA

РОЗРОБКА КРЕДИТНИХ КАЛЬКУЛЯТОРІВ

AVADA-MEDIA

РОЗРОБКА КРЕДИТНИХ КАЛЬКУЛЯТОРІВ AVADA-MEDIA

Стрімкий розвиток інформаційних технологій зробив онлайн-кредити одним з найпопулярніших фінансових продуктів. Багато банків та інші фінансові організації значно спростили процес видачі коштів і перенесли всі операції в інтернет.

Кредитний калькулятор, розміщений на сайті, значно полегшує завдання позичальника, дозволяє швидко визначити вартість кредиту і заощадити час. З його допомогою клієнт може сформувати чіткий графік платежів, а також порівняти нараховані відсотки і розмір переплати при виборі різних моделей погашення кредиту.

Розробка кредитних калькуляторів
AVADA-MEDIA

Особливості проектування та структури кредитних калькуляторів AVADA-MEDIA

На початковому етапі фахівці аналізують діяльність кредитного відділу і вимоги до продукту, складають сценарій онлайн-калькулятора. Після цього прописується детальне технічне завдання; дані, які будуть брати участь в розрахунку, групуються, виділяються формули для коректної роботи калькулятора.

На наступному етапі відбувається візуалізація проекту: створюються прототип і дизайн майбутнього продукту. Проводиться комплексне тестування модуля, автоматизація обчислень і інтеграція на сайт замовника.

Принцип розрахунку в онлайн-калькуляторі вкрай простий і не вимагає особливих знань або умінь. Клієнту необхідно заповнити всі обов’язкові поля форми і вказати:

 • загальну суму кредиту;
 • термін (в місяцях);
 • щомісячний платіж;
 • процентну ставку;
 • розмір комісії.

Після цього залишається клікнути на кнопку “Розрахувати” і вивчити результати. Описана структура не є універсальною – поля, принцип сортування і послідовність введення даних можуть відрізнятися в залежності від побажань і можливостей замовника.

Деякі калькулятори забезпечуються додатковою функцією, що дозволяє одночасно вносити дані і порівнювати різні програми. Це вкрай зручно, наприклад, в тому випадку, якщо клієнт підібрав кілька фінансових пропозицій і не можете визначитися з кредитним продуктом. Як правило, дані упорядковано відповідно до щомісячних платежах і переплати, що також спрощує процес вибору відповідного варіанту.

AVADA-MEDIA

Які додаткові функції виконує калькулятор на сайті AVADA-MEDIA

Крім свого основного призначення, кредитний калькулятор може виконувати і інші завдання, наприклад, використовуватися для збору статистики за допомогою функції збереження проведених розрахунків.

Таким чином ви отримаєте інформацію про дії клієнта, а також параметри, які він вибрав при розрахунку. Проаналізувавши ці дані, ви зможете сформувати найбільш приваблива пропозиція для цільової аудиторії і в перспективі підвищити конверсію сайту.

Також онлайн-калькулятор має інші важливі переваги:

 • дозволять істотно скоротити часові витрати для розрахунку вартості кредиту;
 • допомагає систематизувати роботу менеджерів і швидше обробляти клієнтські заявки;
 • розрахунки мають високу точність, оскільки ґрунтуються на інформації, яку подає безпосередньо банк або кредитна організація.
Розробка кредитних калькуляторів
AVADA-MEDIA

Переваги розробки кредитних калькуляторів в AVADA MEDIA AVADA-MEDIA

Компанія AVADA MEDIA займається розробкою кредитних калькуляторів для банків та інших фінансових організацій. Розрахунковий модуль проектується індивідуально і органічно вписується в структуру сайту.

Інтеграція кредитного калькулятора має цілий ряд переваг, а саме:

 • висока швидкість отримання результату;
 • простота і точність у використанні;
 • можливість відсікти відвідувачів, яких не влаштовує вартість кредитного продукту;
 • гнучкі налаштування.

Під час роботи над проектом ми використовуємо JQuery, JS, HTML5, CSS3 і інші перевірені інструменти, що допомагають досягти найкращого результату.

Наші фахівці надають повний комплекс послуг з проектування розрахункових модулів, які покращують сервіс банків і кредитних організацій, залучають нових клієнтів і ефективно вирішують маркетингові завдання.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом