2D-конфігуратори

Розробка 2D-конфігуратора дахів

Розробка 2D-конфігуратора дахів

2D-конфігуратор

Розробка 2D-конфігуратора дахів 2D-конфігуратор

Вибір даху відіграє важливе значення при зведенні архітектурних споруд, адже він несе не тільки практичні функції, але також має великий декоративний потенціал і робить зовнішній вигляд будівлі завершеним. Тому важливе завдання компанії-забудовника допомогти своїм клієнтам визначитися з форматом покрівлі.

І тут є два підходи: використовувати застарілі каталоги або віддати перевагу більш інноваційним та ефективним інструментам, таким як 2D-конфігуратор. У цій статті пропонуємо докладніше розглянути другий варіант. Поговоримо про те, що таке 2D-конфігуратор, як він допомагає в проєктуванні дахів і як проходить розробка такого інструменту в нашій команді.

Розробка 2D-конфігуратора дахів

Що таке 2D-конфігуратор

Огляд інструменту

Що таке 2D-конфігуратор Огляд інструменту

2D конфігуратор – це веб-інструмент, в якому користувач може створити двовимірну модель даху на основі своїх індивідуальних уподобань. Для цього йому доступні відповідні перемикачі з можливістю вибору ухильності, форми, матеріалу, кольору та інших параметрів, які закладаються на етапі розробки інструменту.

Всі зміни конфігуратор відображає в режимі реального часу, і по суті діє як онлайн-конструктор. Коли клієнт створить для себе ідеальну покрівлю, компанії-забудовнику залишиться лише узгодити деталі та передати проєкт будівельникам для практичної реалізації.

Які переваги отримує бізнес

Переваги 2D-конфігуратора

Які переваги отримує бізнес Переваги 2D-конфігуратора

Якщо подивитися на 2D-конфігуратор з точки зору бізнесу, то можна виділити цілу низку важливих переваг:

 • Поліпшення комунікації із клієнтами. Конфігуратор виводить презентацію послуг на новий рівень та дозволяє врахувати всі побажання клієнта. Зрештою, це позитивно впливає на якість обслуговування та репутацію компанії.
 • Збільшення продажів. Після того, як клієнт створить свою власну «ідеальну покрівлю», у нього не залишиться аргументів для того, щоб відмовитися від угоди. В результаті кількість продажів помітно зросте.
 • Конкурентні переваги. В даний час 2D-конфігуратори не дуже поширені на ринку будівництва, тому використання такого інноваційного інструменту вигідно виділить вашу компанію на тлі конкурентів.
 • Автоматизація. При використанні 2D-конфігуратора менеджерам доведеться витрачати менше часу на проведення однотипних презентацій, натомість вони зможуть зосередитися на підвищенні якості обслуговування. Крім того, конфігуратор здатний самостійно виконувати розрахунок вартості матеріалів та покрівельних робіт, на підставі попередньо внесених даних та вибраних користувачем параметрів.
 • Швидке налаштування. На стороні бізнесу конфігуратор також має простий і зрозумілий інтерфейс. Це дозволяє компаніям легко додавати нові параметри, змінювати вартість матеріалів та інші конфігурації.
 • Гнучкість використання. 2D-конфігуратор можна вбудувати на існуючий сайт компанії, в CRM-систему або використовувати як самостійну веб-додаток.
Розробка 2D-конфігуратора дахів

Технології для розробки конфігуратора 2D

Вибір стека

Технології для розробки конфігуратора 2D Вибір стека

Тепер, коли ми визначилися, що таке конфігуратор, як він працює та які його переваги, можемо переходити до технічної частини. Спочатку розглянемо основні технології, що використовуються для реалізації такого інструменту.

Почнемо з того, що робота конфігуратора 2D здійснюється переважно на стороні клієнта. А значить при розробці frontend-частини варто віддати перевагу реактивним фреймворкам Vue.js або React.js, оскільки вони забезпечують максимальну продуктивність та чуйність UI. Тим не менш, при обмеженому бюджеті фронтенд може бути побудований на статичних технологіях — HTML/CSS/JavaScript.

Наступне питання — як саме працюватиме конфігуратор. Якщо планується інтеграція інструменту на існуючий сайт компанії або в CRM-систему, буде потрібна також реалізація API, яка по суті і забезпечуватиме зв’язок клієнта з сервером. Для цього можна використовувати різні технології, наприклад PHP/Python/Flask-RESTful. У такому варіанті розробка нового бекенда не буде потрібно.

Якщо ж ви хочете, щоб конфігуратор працював як повністю автономна веб-система, реалізація backend-частини просто необхідна. Адже саме сервер забезпечує зберігання даних. У такому випадку стек проєкту включатиме такі технології: мови PHP/Python/Java, платформу Node.js або фреймворки Django/Flask/Laravel/Yii2/Spring.

Розробка 2D-конфігуратора дахів

Як відбувається розробка 2D-конфігуратора дахів

Етапи розробки

Як відбувається розробка 2D-конфігуратора дахів Етапи розробки

Життєвий цикл 2D-конфігуратора складається із шести послідовних етапів, які виконуються за ітеративною методологією Scrum. Розглянемо їх докладніше:

 • Збір інформації. Приступаючи до реалізації проєкту, команді розробників потрібно визначити: які частини покрівлі будуть налаштовуватися, які варіанти конфігурації будуть доступні користувачам, чи є моделі та текстури в наявності або їх потрібно створювати окремо. Також важливо зрозуміти, як працюватиме конфігуратор — як самостійний додаток чи він вбудовуватиметься в існуючу веб-систему клієнта.
 • Проєктування. Один із найважливіших етапів, під час якого тестуються ідеї, описується концепція проєкту та розробляється технічна документація. За фактом, під час проєктування фахівці створюють ретельно продуманий прототип продукту, що включає опис функціоналу, варфрейми інтерфейсу та математику проєкту. Такий мокап дозволяє замовнику точно зрозуміти, як саме працюватиме конфігуратор ще до початку його технічної реалізації.
 • Розробка дизайну та 2D-моделей. На наступному кроці дизайнери створюють мокапи інтерфейсу користувача конфігуратора, а також проробляють 2D-моделі і текстури з урахуванням всіх можливих варіацій кольорів, форм і матеріалів.
 • Технічна розробка. На основі готового дизайну Frontend-фахівці створюють клієнтську частину конфігуратора, з якою взаємодіятиму користувачі. Після цього до проєкту підключаються backend-розробники, в завдання яких входить створення API, проєктування серверів, організація архітектури баз даних і написання коду для функціоналу.
 • Тестування. Перед запуском у реліз необхідно переконатися, що це системи конфігуратора працюють коректно і містять помилок. Цю роботу виконують QA-інженери – фахівці із забезпечення якості.
 • Запуск та підтримка. Щоб конфігуратор завжди працював коректно та відповідав запитам користувачів, після завершення розробки потрібно забезпечити його якісний технічний супровід та постійний розвиток. Для цього ми підключаємо проєкт до технічного обслуговування.

Розробка 2D-конфігуратора дахів в AVADA MEDIA

Розробка 2D-конфігуратора дахів в AVADA MEDIA

2D-конфігуратор покрівлі дозволить вашому бізнесу вивести якість обслуговування клієнтів на новий рівень, автоматизувати частину рутинних процесів та помітно збільшити продаж. Але треба розуміти, що конфігуратор – це продукт, який дуже чутливий до деталей і якість його технічного виконання відіграє важливу роль. Тому рекомендуємо довіряти розробку лише командам, які мають відповідний досвід.

Для реалізації таких проєктів компанія AVADA MEDIA має вже сформовані команди фахівців та кейси успішних проєктів. Ми створюємо конфігуратори з урахуванням потреб кожного клієнта. Тому, звертаючись до нас, ви отримаєте повністю оптимізоване рішення, націлене на вирішення конкретних бізнес-завдань.

Останні роботи

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Наші клієнти

Що про нас кажуть

Наші клієнти Що про нас кажуть

Успішні проєкти створюються тільки командою

Наша команда

Успішні проєкти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12

Зв'яжіться з експертами

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

+
@
Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. </ Li>
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта. </ Li>
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень . </ li>
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. </ li>
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua </ li>
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі. </ Li>
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа. </ Li>
  </ Ol>
Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

+
@
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом