Django, Flask, FastApi

РОЗРОБКА НА PYTHON

Django, Flask, FastApi

РОЗРОБКА НА PYTHON Django, Flask, FastApi

Python – високорівнева мова програмування, яка підтримує декілька підходів до розробки. Python підходить, в тому числі, для об’єктно-орієнтованого програмування.

Python застосовують в декількох сферах:

 • створення мобільних додатків
 • розробці веб-сервісів
 • розробці API
 • створення систем машинного навчання
 • розробці чат-ботів
Python (Django, Flask, FastApi)
Django Розробка на Python: переваги та можливості для ваших проєктів Flask

Фреймворки Python: Django, FastAPI і Flask Django Розробка на Python: переваги та можливості для ваших проєктів Flask

Фреймворки на основі Python роблять роботу програмістів швидшою і продуктивнішою. Існує кілька фреймворків для Python. Фахівці AVADA MEDIA використовують в основному два:

Django – багатофункціональний фреймворк з відкритим вихідним кодом. Це висококласний інструмент для створення як типових, так і складних веб-додатків. Цей фреймворк використовували для декількох сервісів з мільйонними аудиторіями:

 • Instagram
 • Udemy – платформа онлайн навчання
 • Zapier – онлайн-сервіс інтеграцій
 • Coursera – платформа онлайн-курсів

Flask – міні-фреймворк на Python. Дозволяє створювати окремі функціональні елементи складних веб додатків. Flask застосовували в таких проєктах:

 • Reddit

FastAPI – це асинхронний веб-фреймворк із вбудованою валідацією та серіалізацією, що працює на основі Starlette та Pydantic. Він відрізняється високою продуктивністю на рівні NodeJS, і використовується для реалізації швидких API-серверів.

Переваги та можливості для ваших проєктів

Розробка на Python Переваги та можливості для ваших проєктів

Компанія AVADA MEDIA створює з використанням Python і його фреймворків сервіси, веб-сайти і інші проєкти. Які переваги дає використання Python, Django і Flask?

 • Мова підходить для програмування під різні платформи і дозволяє створювати додатки відразу в декількох версіях.
 • За допомогою Python можна розробляти ігри, веб-додатки, системи машинного навчання, чат-ботів.
 • Із застосуванням Python можна створювати ефективний софт для управління розумним будинком.
 • Python робить ваш сервіс легко інтегрованим з сервісами Google, Facebook, Dropbox та ін. Ці та інші гіганти використовували в розробці своїх сервісів саме Python.

Компанія AVADA MEDIA спеціалізується на розробці сервісів, систем машинного навчання, програм і сайтів з використанням Python і інших сучасних технологій.

Завдяки команді досвідчених розробників ми порекомендуємо найкраще технологічне рішення для кожного проєкту. Це може бути Django, Flask або комбінація декількох технологій.

Команда AVADA MEDIA забезпечить не тільки якісну розробку, але і подальшу технічну підтримку проєкту. Потрібно просувати ваш проєкт? Ми вирішимо і цю задачу. Команда маркетологів та інших фахівців розробить і реалізує стратегію просування.

Python (Django, Flask, FastApi)
Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що про нас кажуть

Наші клієнти Що про нас кажуть

Наша команда

Успішні проєкти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. </ Li>
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта. </ Li>
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень . </ li>
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. </ li>
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua </ li>
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі. </ Li>
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа. </ Li>
  </ Ol>

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 036 29 32
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом