Yii2, Laravel, Symfony

РОЗРОБКА НА PHP - ТЕХНОЛОГІЯ ТА ЇЇ МОЖЛИВОСТІ

Досвід команди Avada-Media

Можливості PHP (Yii2, Laravel, Symfony) Досвід команди Avada-Media

Технологія PHP – один з основних інструментів веб-розробки. Мова PHP використовують в програмуванні та створенні динамічних веб-сайтів. На його основі працюють сотні тисяч сайтів по всьому світу. Серед них:

 • сайти стартапів,
 • тематичні портали,
 • блоги,
 • корпоративні сайти,
 • інтернет магазини,
 • веб-додатки,
 • адмін-панелі і т.д.

У Avada-Media працюють досвідчені Middle і Senior PHP програмісти, з досвідом від п’яти років.

Технологія PHP

Переваги мови PHP Технологія PHP

Використання PHP в проєктах дає кілька суттєвих переваг:

 • Звичність і універсальність. Синтаксис і структура цієї мови програмування роблять його максимально простим для освоєння і розуміння. Ясність робить його універсальним, на PHP працює більшість веб-додатків. Завдяки цьому їх простіше інтегрувати.
 • Простота запуску. Код на PHP можна вбудувати безпосередньо в сторінки і він буде коректно виконуватися!
 • Ефективність і швидкість. Движок PHP дозволяє виконувати будь-які сценарії швидко і стабільно. За рахунок цього сайти з грамотно написаним кодом працюють надійно.
 • Безпека. Сайти, які створюють наші розробники на PHP, стійкі до основних способів злому. Ми використовуємо сучасні інструменти захисту. Це робить сайти на PHP відмінним рішенням для сфери електронної комерції та інших напрямків бізнесу.
 • Гнучкість і широка сумісність. Зазвичай PHP використовують в комбінації з HTML, але він також надійно працює в поєднанні з JavaScript і іншими мовами. Це означає, що взявши за основу сайту PHP, можна реалізувати практично будь-які функціональні та дизайнерські елементи задумки.
Yii2, Laravel, Symfony

PHP-фреймворки і їх переваги Yii2, Laravel, Symfony

Веб-фреймворки – це програмні платформи, які служать для створення і підтримки складних і високонавантажених сайтів і веб-сервісів на основі PHP. Розробники Avada Media використовують кілька фреймворків:

 • Yii2,
 • Laravel,
 • Symfony.

Кілька слів про можливості та сильні сторони кожного з фреймворків.

Yii2 ідеально підходить для великих веб-додатків, які працюють під великим навантаженням. Цей фреймворк дозволяє використовувати код повторно, помітно прискорює розробку сайтів та онлайн-сервісів. Фреймворк підтримує кешування сторінок і окремих елементів, різні теми оформлення.

Laravel – забезпечує підвищений рівень безпеки сайтів. Фреймворк підтримує кілька варіантів аутентифікації користувачів. Код Laravel відкритий, що робить його дуже популярним. Сформувалося велике ком’юніті розробників. Сайти і сервіси на Laravel будуть легко інтегруватися з іншими веб-сервісами.

Symfony – оптимальний для високонавантажених проектів, сайтів в сфері інтернет-комерції. Пропонує інструменти для виявлення помилок. Документація для фреймворка і його нових версій постійно оновлюється.

Застосування таких інструментів дозволяє створювати сайти для проектів зі складною бізнес-логікою, високими вимогами до безпеки і швидкодії.

Сайти, розроблені на фреймворках, простіше супроводжувати і адмініструвати.

Розробка на PHP
Запуск проекту «під ключ»

Сайти та онлайн сервіси на PHP від Avada Media Запуск проекту «під ключ»

Якщо вам потрібна професійна команда PHP програмістів і запуск проєкту «під ключ», робота з Avada Media – найкращий вибір.

 • У нашому портфоліо сотні робіт на PHP. Все це – діючі, успішні сайти і онлайн сервіси. Кожен з них ви можете подивитися і протестувати.
 • Команда Avada Media максимально злагоджена і організована. Ми точно оцінюємо терміни розробки і вкладаємося в них.
 • При необхідності ми готові реалізувати будь-який проект під ключ і залучити до його запуску та просування фахівців суміжних напрямів: маркетолога, QA-фахівця, проектувальника та інших.

Замовляйте PHP розробку в Avada Media! Це дасть вашому бізнесу новий, потужний стимул для зростання.

AVADA-MEDIA

ВІДЕО-ПРЕЗЕНТАЦІЇ AVADA-MEDIA

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що про нас кажуть

Наші клієнти Що про нас кажуть

Наша команда

Успішні проєкти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. </ Li>
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта. </ Li>
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень . </ li>
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. </ li>
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua </ li>
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі. </ Li>
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа. </ Li>
  </ Ol>

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 036 29 32
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом