AVADA-MEDIA

Парсинг сайтів

AVADA-MEDIA

Парсинг сайтів AVADA-MEDIA

Парсинг даних з сайту – це процедура збору інформації по заданих параметрах. Програма-парсер сайтів проводить синтаксичний аналіз заданого онлайн-ресурсу і надає інформацію в заданому вигляді. Парсити сайт можна за допомогою самих різних парсеров – багатопоточних і універсальних, а також вузькоспеціалізованих, орієнтованих на конкретні завдання. Парсери сайтів за принципом роботи трохи схожі на пошукові боти, використовувані відомими пошуковими системами. Однак вони зазвичай Парс сайти по заданих параметрах і збирають сам контент з можливістю його використання, а не просто надають інформацію про нього.

Парсер контенту з сайту може зібрати його з будь-яких відкритих для людей і пошукових роботів джерел в мережі. Це можуть бути каталоги, інтернет-форуми, сайти оголошень, магазини, сайти-візитки, блоги, корпоративні портали, маркетплейси і багато іншого. Наприклад, власники інтернет-магазинів активно використовують парсери сайтів, щоб автоматизувати процедуру збору характеристик і фотографій розміщуються товарів на офіційних сайтах виробників і дистриб’юторів. Тобто, автоматизують роботу, яка зайняла б у людини в десятки разів більше часу і зажадала б значно більших коштів.

AVADA-MEDIA

Парсинг нерухомості AVADA-MEDIA

Те ж саме відноситься, наприклад, до агентам по нерухомості. Для них програма для парсинга сайтів оголошень, забудовників та інших джерел даних про нову і вторинної нерухомості стає джерелом цінної інформації для бізнесу. Використовують парсинг даних сайтів виробників і постачальників також організатори спільних покупок. Для них існую цілі платформи, з якими легко інтегрувати парсер сайтів для автоматизованого наповнення такої платформи контентом.

Парсинг даних з сайту новинного агентства дозволить вам додати на ваш ресурс новинну стрічку, парсинг сайту з курсами валют – плагін з основними курсами. Спеціаліст пошукової оптимізації за допомогою парсера сайтів збирає масив ключових запитів, за якими найчастіше знаходять його конкурентів – це основа просування в пошукових системах.

Переглянути вихідний код будь-якої сторінки може кожна людина і вручну, однак для отримання будь-якого контенту буде потрібно багато часу. Універсальний парсер сайтів зможе прочитати код будь-якої сторінки за частки секунди, тому що орієнтований саме на це. При цьому він зіставляє отриману інформацію з заданими критеріями пошуку – частина з яких, наприклад, може бути і зовсім прихована від звичайного відвідувача сайту. Далі слід вилучення та аналіз даних, а також їх збереження в необхідному форматі – це може бути html-документ або навіть звичайний текстовий формат.

Парсер сайтів за ключовими словами використовується для самих різних завдань. Це автоматизація замовлень і покупок, сканування магазинів в пошуках рідкісного товару, відправлення повідомлень про знижки в автоматичному режимі. Все це робить послуги парсинга сайтів досить затребуваними.

AVADA-MEDIA

Як працює парсинг сайтів AVADA-MEDIA

Універсальний парсер сайтів являє собою скрипт або програму, яка служить для завантаження сторінок в форматі html і вилучення даних з нього. Для цього в парсером передбачений ряд елементів. Зокрема, це модуль веб-сканування, який переміщається по сторінках цільового ресурсу і відправляє HTTP-запити на певні адреси, слідуючи логіці і структурі цього ресурсу. Модуль передає отримані дані наступного компоненту парсеру – екстрактора.

Екстрактор, або модуль вилучення, обробляє HTML-код і витягує з нього дані в полуструктурированного формі. Для цього використовуються різні методи. Наприклад, регулярні вирази, які застосовуються для шаблонного пошуку при обробці тексту. За допомогою такого методу вирішуються самі рутинні завдання парсинга сайтів, наприклад, він дозволяє отримати всі електронні адреси з шуканої сторінки, оскільки всі вони мають схожий формат. Причому будуть вилучені в тому числі і адреси, які не видно користувачеві-людині.

Найбільш часто використовується метод аналізу HTML, який перетворюється аналізатором в деревоподібну структуру з можливістю переміщення по ній за допомогою спеціальних мов запитів. Крім того, застосовується аналіз за допомогою селекторів DOM – наприклад, XPath, а також аналіз з витяганням за допомогою штучного інтелекту. Остання модель використовується відносно рідко, вона заснована на застосуванні моделей машинного навчання парсинга сайтів. У компанії AVADA MEDIA є фахівці, які розробляють парсери з використанням методів машинного навчання для специфічних завдань.

Також в типовому парсер сайтів є ще два модуля: перетворення і очищення даних і модуль сериализации і збереження даних. Перший відповідає за перетворення отриманої інформації в формат, придатний для збереження. Другий дозволяє отримати дані в форматі, придатному для зберігання в базах даних.

AVADA-MEDIA

Розробка парсеру сайтів від AVADA-MEDIA AVADA-MEDIA

Якщо вам потрібно вирішити одну з наступних завдань:

 • збір інформації в цікавлять категоріях сайту з перетворенням для вивантаження на ваш ресурс;
 • збір ключових слів по заданих сайтам;
 • отримання всіх оголошень певної тематики на сайтах оголошень;
 • аналіз конкурентів або будь-яку іншу задачу, що вирішується за допомогою парсинга сайтів

– замовити розробку парсеру ви можете в компанії AVADA MEDIA. Ми реалізуємо найскладніші проекти під ключ відповідно до вимог замовника.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом