ANDROID APPS

РОЗРОБКА НА KOTLIN

ANDROID APP

РОЗРОБКА НА KOTLIN ANDROID APP

Мова програмування Kotlin використовують для розробки програм і сервісів, які працюють в операційній системі Android. Kotlin за багатьма параметрами перевершує Java, даючи серйозні переваги розробнику і замовнику проекту.

Розробники компанії AVADA MEDIA створюють мобільні додатки під Android на мові Kotlin.

Ця технологія підходить для широкого кола проектів. На Kotlin розробляють:

 • мобільні версії додатків для десктопів
 • корпоративні мобільні сервіси
 • додатки для e-commerce і інших ніш ринку
Kotlin (Android)
Kotlin

Застосування і переваги Kotlin Kotlin

Основна сфера використання Kotlin – розробка софта для мобільних пристроїв. У цій ніші особливо жорсткі вимоги до функціональності, швидкодії і іншим параметрам кінцевого продукта.Іспользованіе Kotlin дає кілька серйозних переваг розробникам, а значить і замовникам проекту.

 • Код, написаний на Kotlin простіше, а значить писати його швидше. Це дає можливість заощадити час, і завершити проект швидше без втрати якості
 • Легкий і зрозумілий код на Kotlin простіше аналізувати і правити. Завдяки цьому програми, написані на цій мові, простіше модифікувати
 • Код на Java легко конвертувати в Kotlin. Це спрощує взаємодію софта, написаного на різних мовах програмування.
 • Завдяки можливості створювати додаткові потоки. Завдяки цьому додатку менше навантажують процесор і оперативну пам’ять пристрою.
 • Kotlin і Java можна використовувати одночасно. Це розширює функціонал додатків і дозволяє використовувати плюси обох технологій для успішної реалізації проекту.
Kotlin (Android)
AVADA MEDIA

Розробка мобільних додатків під Android AVADA MEDIA

Успішна реалізація будь-якого проекту з розробки мобільних додатків для ОС Android – правильний вибір технології. З цього і починається робота команди AVADA MEDIA. Наші менеджери і розробники вивчають запит клієнта, специфіку завдань, які він ставить. Після первинної консультації ми порекомендуємо технологічне рішення для стоїть завдання. Це може бути Kotlin, Java або їх комбінація.

При виборі наші фахівці враховують комплекс чинників:

 • вартість, вимоги клієнта до функціоналу
 • вимоги до швидкодії,
 • специфіку завдань, які має вирішувати додаток.

У договорі і техзавданні ми фіксуємо чіткі вимірні параметри майбутнього програмного продукту. Це усуває можливі спірні ситуації, дає замовнику чітке уявлення того, що він отримає в результаті.

Kotlin (Android)
Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом