Професійні програмісти JavaScript

Розробка на JavaScript (Node Express)

Створення сайтів, додатків та інші можливості

JavaScript (Node Express) Створення сайтів, додатків та інші можливості

JavaScript – це мова програмування, який застосовують при створенні web-додатків і веб-сайтів. Він відноситься мультіпарадігменним мов. Це означає, що з JavaScript можна використовувати різні підходи до програмування, з урахуванням специфіки проекту.

Така особливість розширює сферу застосування мови і робить можливою, в тому числі, створення сайту на JavaScript.

В даний момент JavaSсript одна з найпоширеніших і широко використовуваних технологій в розробці сайтів і онлайн-додатків. Наші JS-програмісти створюють складні бізнес-сайти та веб-сервіси із застосуванням технології JavaScript вже більше 10 років

>

AVADA-MEDIA

Можливості JavaScript AVADA-MEDIA

Гнучкість і можливість застосовувати різні типи програмування зробили JavaScript дуже поширеним. Зараз його використовують практично у всіх сферах IT. Для бізнесу JS буде корисний своєю гнучкістю і внедряемостью майже в усі робочі it-продукти.

Тому, якщо Ви хочете розширити функціонал свого бізнес-інструменту або робочої веб-системи, ми підкажемо, як це можна зробити максимально швидко і ефективно

Основні напрямки, де застосовується JS:

 • FrontEnd (зовнішній вигляд сайтів і cистем і інтерфейс користувачів);
 • BackEnd (функціонал);
 • ігри;
 • інтерактивні елементи сайтів (Гейміфікація все ширше використовують в інтернет-маркетингу).
JavaScript (Node Express)
JS

Основні переваги JavaScript JS

Які переваги для розробників і замовників проекту забезпечує ця технологія? Основних вигод кілька:

 • Простота. Сітнаксіс JavaScript відносно простий. Завдяки цьому, досвідчені розробники можуть створювати елементи сайтів і сервісів набагато швидше. Готовий код простіше документувати, аналізувати і знаходити в ньому можливі помилки.
 • Поширення. JavaScript – один з найпопулярніших мов. Його елементи можна зустріти майже всюди. Його підтримують всі сучасні браузери. Це означає, що з відображенням сайту, в якому є JavaScript, не виникне проблем.
 • Мова і засоби розробки постійно вдосконалюють і покращують, зводячи до мінімуму його недоліки.
 • Для роботи на JavaScript доступні різноманітні за можливостями і функціоналом фреймворки (Node, Express, Vue, React, Angular).

Node, Express, Vue, React, Angular

Основні фреймворки на JavaScript: застосування і можливості Node, Express, Vue, React, Angular

Фреймворком називають платформу, яка дає основу для розробки сайтів або додатків. У фреймворку заздалегідь реалізовані і визначені класи і функції.

Найпоширеніші фреймворки:

 • Node.js (Express.js) – фреймворк для розробки серверної частини додатків. Його використовували в таких сервісах як Paypal і GoDaddy.
 • Vue.js – прогресивний і гнучкий фреймворк для створення користувацьких інтерфейсів. Його легко адаптувати для застосування разом з іншими фреймворками
 • Angular JS – фреймворк для створення фронтенда в веб-додатках з високою продуктивністю
 • React JS – бібліотека JavaScript. React використовують для побудови призначених для користувача інтерфейсів.

AVADA-MEDIA

Розробка на JS від Avada-Media AVADA-MEDIA

Вибір компанії, у якій ви замовите розробку IT-продукту – непросте завдання для будь-якого власника бізнесу. AVADA-MEDIA пропонує послуги по створенню корпоративних сайтів, веб-сервісів і додатків будь-якої складності з використанням JavaScript. Співпраця з нами забезпечує кілька важливих переваг:

 • У нас працюють досвідчені програмісти високого рівня. У команді зібрані middle і senior фахівці з досвідом більше 5 років. За цей час наші веб-розробники створили десятки сайтів і сервісів з нестандартним функціоналом і підвищеними вимогами до якості.
 • Ми виконуємо всі проекти “під ключ”. Команда фахівців візьме на себе проектування, розробку і запуск проекту будь-якої складності. При необхідності, перед стартом, достпна послуга бізнес-аналізу ваших процесів для більш оптимального проектування системи або сайту
 • Ми беремо на себе суворі зобов’язання по термінах і ключовими характеристиками майбутнього проекту. В результаті замовник отримує якісний, функціональний продукт, який повністю відповідає його завданням, правил техніки безпеки, юзабіліті і дизайну.

AVADA MEDIA розробляє сайти, програми та веб-сервіси з використанням JavaScript та інших сучасних технологій програмування.

Ми з радістю надамо вам пораду оптимальному поєднанню технологій для розробки вашого майбутнього проекту. Також, при необхідності, ми візьмемо на себе просування вашого бізнес-проекту.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом