Професійні програмісти JavaScript

Розробка на JavaScript (Node Express)

Створення сайтів, додатків та інші можливості

JavaScript (Node Express) Створення сайтів, додатків та інші можливості

JavaScript – це мова програмування, яка застосовується при створенні веб-додатків і веб-сайтів. Вона відноситься до мультипарадигменних мов. Це означає, що з JavaScript можна використовувати різні підходи до програмування, з урахуванням специфіки проєкту.

Така особливість розширює сферу застосування мови і робить можливою, в тому числі, створення сайту на JavaScript.

В даний момент JavaSсript одна з найпопулярніших і широко використовуваних технологій в розробці сайтів і онлайн-додатків.

Наші JS-програмісти створюють складні бізнес-сайти та веб-сервіси із застосуванням технології JavaScript вже більше 10 років.

AVADA-MEDIA

Можливості JavaScript AVADA-MEDIA

Гнучкість і можливість застосовувати різні типи програмування зробили JavaScript дуже поширеною. Зараз її використовують практично у всіх сферах IT. Для бізнесу JS буде корисний своєю гнучкістю і впровадженістю майже в усі робочі IT-продукти.

Тому, якщо Ви хочете розширити функціонал свого бізнес-інструменту або робочої веб-системи, ми підкажемо, як це можна зробити максимально швидко і ефективно.

Основні напрямки, де застосовується JS:

 • Frontend (зовнішній вигляд сайтів, cистем і інтерфейсу користувачів);
 • Backend (функціонал);
 • ігри;
 • інтерактивні елементи сайтів (гейміфікація все ширше використовуэться в інтернет-маркетингу).
JavaScript (Node Express)
JS

Основні переваги JavaScript JS

Які переваги для розробників і замовників проєкту забезпечує ця технологія? Кілька основних переваг:

 • Простота. Синтаксис JavaScript відносно простий. Завдяки цьому, досвідчені розробники можуть створювати елементи сайтів і сервісів набагато швидше. Готовий код простіше документувати, аналізувати і знаходити в ньому можливі помилки.
 • Поширення. JavaScript – одна з найпопулярніших мов. Її елементи можна зустріти майже всюди, її підтримують всі сучасні браузери. Це означає, що з відображенням сайту, в якому є JavaScript, не виникне проблем.
 • Мова і засоби розробки постійно вдосконалюються і покращуються, зводячи до мінімуму всі недоліки.
 • Для роботи на JavaScript доступні різноманітні за можливостями і функціоналом фреймворки (Node, Express, Vue, React, Angular).

Node, Express, Vue, React, Angular

Основні фреймворки на JavaScript: застосування і можливості Node, Express, Vue, React, Angular

Фреймворком називають платформу, яка дає основу для розробки сайтів або додатків. У фреймворку заздалегідь реалізовані і визначені класи і функції.

Найпоширеніші фреймворки:

 • Node.js (Express.js) – фреймворк для розробки серверної частини додатків. Його використовували в таких сервісах як Paypal і GoDaddy.
 • Vue.js – прогресивний і гнучкий фреймворк для створення користувацьких інтерфейсів. Його легко адаптувати для застосування разом з іншими фреймворками
 • Angular JS – фреймворк для створення frontend в веб-додатках з високою продуктивністю
 • React JS – бібліотека JavaScript. React використовують для побудови призначених для користувача інтерфейсів.

AVADA MEDIA

Розробка на JS від Avada Media AVADA MEDIA

Вибір компанії, у якій ви замовите розробку IT-продукту – непросте завдання для будь-якого власника бізнесу. AVADA MEDIA пропонує послуги по створенню корпоративних сайтів, веб-сервісів і додатків будь-якої складності з використанням JavaScript. Співпраця з нами забезпечує кілька важливих переваг:

 • У нас працюють досвідчені програмісти високого рівня. У команді зібрані middle і senior фахівці з досвідом більше 5 років. За цей час наші веб-розробники створили десятки сайтів і сервісів з нестандартним функціоналом і підвищеними вимогами до якості.
 • Ми виконуємо всі проєкти “під ключ”. Команда фахівців візьме на себе проєктування, розробку і запуск проєкту будь-якої складності. При необхідності, перед стартом, доступна послуга бізнес-аналізу ваших процесів для більш оптимального проєктування системи або сайту.
 • Ми беремо на себе суворі зобов’язання по термінах і ключовими характеристиками майбутнього проєкту. В результаті замовник отримує якісний, функціональний продукт, який повністю відповідає його завданням, правил техніки безпеки, юзабіліті і дизайну.

AVADA MEDIA розробляє сайти, програми та веб-сервіси з використанням JavaScript та інших сучасних технологій програмування.

Ми з радістю надамо вам пораду по оптимальному поєднанню технологій для розробки вашого майбутнього проєкту. Також, при необхідності, ми візьмемо на себе просування вашого бізнес-проєкту.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що про нас кажуть

Наші клієнти Що про нас кажуть

Наша команда

Успішні проєкти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. </ Li>
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта. </ Li>
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень . </ li>
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. </ li>
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua </ li>
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі. </ Li>
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа. </ Li>
  </ Ol>

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 036 29 32
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом