UX/UI

Дизайн мобільних додатків

UX/UI

Дизайн мобільних додатків UX/UI

Мобільний інтернет-трафік зростає, кількість мобільних додатків теж – і розробка дизайну мобільного додатка для Android або iOS давно виділилася в окремий напрям роботи в компанії AVADA MEDIA.

 

Ми уважно стежимо за всіма новинками в цій галузі і зібрали для вас короткий путівник – яким керуємося і самі, розробляючи дизайн для мобільного застосування під будь-який бізнес-проект. Особливу увагу в AVADA MEDIA приділяється також UX / UI дизайну і дизайну WEB-інтерфейсів

 

 

 

UX/UI

Головне в розробці дизайну UX/UI

Користувачеві відверто набридли складні та громіздкі додатки, в моді елегантна простота і функціональність. Ми не ускладнюємо навігацію громіздкими елементами, які перекривають весь екран при активації, а меню намагаємося ховати. Дизайн додатка iOS або Android повинні бути максимально продуманим, користувач повинен легко знаходити все, що йому потрібно. За це відповідає UX мобільних додатків (User experience). Так позначають принцип і процес розробки програми, який базується на призначеному для користувача досвід. Для чого цей досвід спочатку вивчається шляхом порівняння зі схожими рішеннями і тестування прототипу. Грамотний UX дизайн програми підвищить лояльність клієнта – а значить, і ваш дохід.

При розробці дизайну додатків важливо використовувати знайомі клієнтам іконки і символи – навіть в творчому переосмисленні дизайнера.

Є певні неписані стандарти, які засновані на простому правилі: якщо користувач не знаходить шуканого швидко, він з великою ймовірністю видалить ваш додаток.

Але і сліпо копіювати у інших інтерфейс також не варто. Тому дизайн мобільних інтерфейсів – це постійний баланс між унікальністю, привабливістю і впізнаваністю. Ми в AVADA MEDIA дотримуємося цей баланс, тому нам довіряють розробку найскладніших додатків – подивитися результати ви можете в портфоліо.

Розробка дизайну додатки для Android або iOS також передбачає дуже обережну роботу з кольором і гамою. Фонові зображення зазвичай однотонні, щоб зробити більш наочними навігацію і функціональні кнопки додатки. Часто загальний тон з додатком задають корпоративні кольори замовника – в такому випадку, їх можна освітлити при необхідності, щоб не перевантажувати невеликий екран насиченим кольором.

UX/UI

Чи зручно працювати з додатком? UX/UI

Дизайн Android і iOS додатків має на увазі продумування жестів, за допомогою яких користувач працює з вашим додатком. Таких жестів трохи, і UX-дизайнера доведеться продумати, де застосувати одинарне, а де – подвійне торкання, де використовувати «свайп» вправо або вліво, прокручування, дотик і утримання. Інтерфейс при цьому повинен залишитися інтуїтивно зрозумілим і володіти хорошим usability, бути комфортним для користувача і не дратувати.

І звичайно, UX-дизайнера потрібно продумати, а UI-дизайнера, який відповідає за інтерфейс, втілити в життя інтеграцію додатки з соціальними мережами.

Адже значна частка споживачів прийде саме звідти – з Instagram, Facebook і інших. Особливо важлива продумана інтеграція дизайну додатків Android і iOS для інтернет-магазинів.

Чудово, якщо при переході з соціальної мережі, в якій рекламується конкретний товар, користувач міг би замовити його в один дотик. По-перше, так ви зможете залучити клієнтів, які роблять спонтанні покупки, а по-друге, підвищити возвращаемость. І все це – лише за допомогою правильного, продуманого дизайну мобільного додатка, вартість розробки якого окупиться за рахунок зростання продажів.

Дизайн мобільних додатків
UX/UI

Програмування та дизайн тісно пов'язані UX/UI

Звичайно, неможливий хороший дизайн без продуманої програмної частини – як і навпаки. На кожному етапі розробки вони йдуть «рука в руку», в результаті виходить сервіс. Який поєднує в собі досвід користувачів і відмінний дизайн, помножені на грамотно використані технології розробки.

Ми в компанії AVADA MEDIA вміємо застосовувати ці технології, а наші UX / UI дизайнери створюють крутий дизайн додатків для Android і iOS.

І ми точно знаємо, що вам треба.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом