DEDICATED TEAM

ПОСЛУГИ ВИДІЛЕННОЇ КОМАНДИ

Що потрібно знати замовнику про розробників софту

Пошук команди програмістів Що потрібно знати замовнику про розробників софту

Для того щоб створити онлайн-сервіс або цифрове бізнес-рішення потрібні кваліфіковані фахівці – програмісти, дизайнери, тестувальники програмного забезпечення, маркетологи і копірайтери. Їх можна найняти як штатних співробітників або працювати з окремими фахівцями дистанційно – в форматі IT-аутсорсингу. Однак кожен з цих варіантів має свої мінуси, і універсальним рішенням може стати пошук виділеної команди розробників.

Важлива перевага дистанційної співпраці з розробниками програмного забезпечення у форматі IT-аутсорсингу – можливість не дбати про обов’язкове для штатного персоналу навантаження за проектами.

Для того щоб створити і впровадити цифрове рішення для потреб бізнес-організації або держструктури потрібно термін від 3 до 12 місяців. Після завершення проекту команді розробників потрібно ставити нове завдання або розривати співпрацю. Наймати людей в штат на обмежений період часу нелогічно, і тому IT-ринок девелоперів по всьому світу передбачає дистанційний формат.

Але потрібно розуміти, що в розробці програмного забезпечення беруть участь фахівці різного профілю. Найбільшу ефективність роботи вони показують, якщо фізично знаходяться в одному просторі і добре знають один одного. І тому багато учасників ринку віддають перевагу не індивідуальному найму програмістів або дизайнерів в форматі IT-аутсорсингу, а дистанційній роботі з виділеною командою програмістів.

Виділена команда
Dedicated team

Хто входить в команду розробників: основні посади і навантаження фахівців Dedicated team

Залежно від складності завдання або проекту команда програмістів може мати різний склад. До того ж, у разі зміни термінів або побажань замовника, склад команди розробників можна масштабувати, додаючи або прибираючи з тих чи інших учасників або змінюючи рівень навантаження окремих фахівців.

До складу виділеної команди розробників можуть входити такі фахівці.

 • Менеджер проекту (Project manager) – це адміністратор, здатний вибудувати ефективну комунікацію між замовником і командою програмістів. Основне завантаження керівника проекту – на старті етапу розробки, під час складання технічного завдання і прототипування цифрового рішення. Після цього адміністративні функції можуть бути передані провідному розробнику – тімліду, а менеджер проекту переключиться на інші завдання.
 • Тімлід (TeamLead) – провідний розробник. Це теж фахівець, відповідальний за адміністративну роботу, тільки його основна сфера обов’язків – не зовнішня комунікація, а керівництво командою девелоперів. У більшості цифрових проектів з нескладної логікою і архітектурою – тімлід і менеджер проекту – це одна людина.
 • Бек-енд (Back end) розробник відповідає за написання програмного коду і створення серверної частини програмного забезпечення. Він повністю залучений в проект від етапу складання технічного завдання до фінального релізу.
 • Фронд-енд (Front end) розробник – другий ключовий девелопер, відповідальний за створення призначених для користувача частин цифрових сервісів. Його навантаження в команді програмістів теж 100%.
 • Мобільний програміст зі 100% -й завантаженням залучається у випадках, якщо цифрове рішення потрібно адаптувати під мобільні операційні системи iOS і Android.
 • Дизайнер на відміну від програмістів не є девелопером, але він в будь-якому випадку входить в команду розробників. Його завдання – створення призначеного для користувача і функціонального дизайну графічного інтерфейсу на ранніх етапах розробки проекту. Завантаження дизайнера зазвичай не перевищує 50% часу, який виділяється на весь проект.
 • Тестувальник (QA) – це теж фахівець з неповним завантаженням, який підключається для тестування якості цифрової послуги в другій половині циклу розробки софта.
 • Маркетолог – не відповідає безпосередньо за створення цифрової послуги, але багато замовників залучають фахівця в сфері IT-маркетингу для просування нового сервісу.
 • Копірайтер, або технічний письменник відповідає за наповнення проекту контентом і підготовку технічної документації, наприклад у вигляді програмних мануалів. Як і маркетолог цей фахівець не входить в команду розробників, але його завантаження за проектом може становити від 50% до 100% від загального часу циклу розробки.
 • Системний адміністратор (DevOps) веде відразу кілька проектів і є учасником багатьох команд розробників. Його обов’язок – забезпечення безпеки, резервування даних і безперебійної роботи серверів.
Управління та облік

Як відбувається дистанційне керування командою розробників Управління та облік

Важливо розуміти, що для отримання результату, найбільш повно відповідаючого поставленим цілям, замовник може в тій чи іншій мірі включитися в створення програмного забезпечення і навіть стати на час учасником команди розробників. Рішення всіх проблемних питань буде максимально ефективним при наявності якісного зворотного зв’язку з боку замовника.

Для роботи ми використовуємо сучасні рішення, що полегшують дистанційну роботу, а саме:

 • систему управління проектами Teamwork;
 • систему відслідковування помилок та управління проектами Jira;
 • вікі-систему для спільної роботи Confluence;
 • веб-сервіс для хостингу і спільної розробки проектів Bitbucket.

За допомогою цих сервісів учасники команди розробників, включаючи замовника, можуть в будь-який час дистанційно підключитися до цифрового проекту і зрозуміти, на якому етапі циклу створення ПЗ він знаходиться. При необхідності можна відразу включитися в обговорення спірних питань.

Виділена команда
AVADA-MEDIA

Чому вигідно працювати саме з нашою командою програмістів AVADA-MEDIA

Використання сервісів для контролю дистанційної роботи, а також зрозумілий і прозорий режим роботи над цифровим проектом в форматі спринтів – відрізків в кілька тижнів з ясними завданнями – дозволяє нам використовувати робочий час тільки для вирішення поставлених завдань, без зайвих обговорень і непотрібної підготовчої роботи. Максимальний час, що виділяється на проект – до 40 робочих годин на тиждень для кожного фахівця.

Робота з нашою командою розробників зручна тим, що замовнику не потрібно побоюватися можливих проблем індивідуального характеру з тим чи іншим співробітником.

Всі менеджери, програмісти і дизайнери в нашій команді девелоперів взаємозамінні і індивідуальні форс-мажорні ситуації не впливають на терміни та якість створення цифрового проекту.

Компанія Avada Media готова надати для створення якісних цифрових проектів перевірену команду програмістів. Ми маємо успішний досвід розробки та впровадження цифрових ресурсів в самих різних сферах – від нерухомості, будівництва і ремонту до онлайнового навчання, туризму і сфери розваг, включаючи фінансові та комерційні проекти, присвячені медицині, облаштування інтер’єру, одягу, аксесуарів і багато чому іншому. Вам не потрібно буде турбуватися про сумісність і взаєморозуміння IT-фахівців, оскільки чималий портфель виконаних замовлень вже дозволив нам налагодити ефективну модель роботи в колективі.

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом