AR-додатки

Додатки доповненої реальності для інтер'єрного та ландшафтного дизайну

Додатки доповненої реальності для інтер'єрного та ландшафтного дизайну

AR-додатки

Додатки доповненої реальності для інтер'єрного та ландшафтного дизайну AR-додатки

Що таке AR, або augmented reality, всі дізнались кілька років тому, коли з’явилася гра Pokémon Go, повністю заснована на технологіях доповненої реальності. Але, звичайно, ігровою індустрією можливості нової технології аж ніяк не обмежуються.

Насправді, додатки, створені за принципом доповнення реальності, застосовуються і в освіті, і в торгівлі, і в медицині. Чималу допомогу можуть надати AR-додатки і дизайнерам інтер’єру, а також ландшафтним дизайнерам.

Користь для Вашого бізнесу

AVADA MEDIA

Користь для Вашого бізнесу AVADA MEDIA

Всі дизайнери знають, наскільки складно показати і розповісти про всі нюанси майбутнього інтер’єру клієнту. Якісна тривимірна модель вимагає тривалого копіткої праці, але ж замовник хоче бачити, як буде виглядати меблі або стіна ще до закінчення рендеринга. Допоможуть спеціальні додатки доповненої реальності, розроблені компанією AVADA MEDIA. Ми пропонуємо високотехнологічні рішення, які дозволять вам і вашим клієнтам «оживити» будь-який інтер’єр через об’єктив смартфона.

Просто завантаживши готовий додаток з каталогу, клієнт зможе експериментувати з кольорами і текстурами, з матеріалами і елементами декору, з меблями і аксесуарами, розставляючи їх так, як йому хочеться і відбираючи варіанти, які зацікавили. Точно так же може працювати AR-додаток і в ландшафтному дизайні. Встановивши його, ви зможете візуалізувати будь-які зміни ландшафту – альтанки, дерева, ставки і басейни, доріжки і клумби.

Додатки доповненої реальності для інтер’єрного та ландшафтного дизайну

Розробка AR-додатків

AVADA MEDIA

Розробка AR-додатків AVADA MEDIA

Крім того, такий додаток може бути дуже важливим для створення інженерної розводки всередині приміщень – адже з його допомогою можна візуалізувати дроти, труби та їх сполуки, місця розбору води і точки, прилади обліку і т.д.

Ми навіть можемо додати функцію підрахунку тих чи інших параметрів при необхідності – кожен додаток розробляється під ключ з урахуванням всіх побажань замовника. Залучайте замовників простотою візуалізації інтер’єру мрії з додатками доповненої реальності від AVADA MEDIA!

Останні роботи

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Наші клієнти

Що про нас кажуть

Наші клієнти Що про нас кажуть

Успішні проєкти створюються тільки командою

Наша команда

Успішні проєкти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12

Зв'яжіться з експертами

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

+
@
Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації. </ Li>
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта. </ Li>
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень . </ li>
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу. </ li>
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua </ li>
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі. </ Li>
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа. </ Li>
    </ Ol>
Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

+
@
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом