ЦИФРОВИЙ ТРАНСФОРМАЦІЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

РОЗРОБКА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД ANDROID

Android Apps

Розробка мобільних додатків на Android Android Apps

Будь-який бізнес зацікавлений в тому, щоб постійно бути на зв’язку з клієнтами. Для цього зовсім не обов’язково влаштовувати великомасштабні рекламні кампанії, зловживати з холодними і гарячими дзвінками або email-розсилкою. Якщо ви хочете побудувати ефективні комунікації без зайвих зусиль, то вам варто замовити додаток на Андроїд.

З його допомогою бізнес може:

 • розширити свою цільову аудиторію;
 • інформувати користувачів про новини, акції та т.д .;
 • ненав’язливо рекламувати свої товари та послуги;
 • формувати позитивне сприйняття і підвищувати довіру до бренду;
 • збільшувати число замовлень і показники продажів;
 • отримати ще один ефективний канал для комунікацій.
ФАКТИ в цифрах

Чому варто замовити розробку програми для Android зараз ФАКТИ в цифрах

 • понад 20 млн. українців користуються смартфонами для виходу в інтернет;
 • для половини з них мобільний телефон вже став основним пристроєм для серфінгу в мережі;
 • 80% часу використання смартфона доводиться на додатки;
 • 82% українців володіють Android-пристроями;
 • в середньому на смартфоні одного користувача встановлено 40 додатків і ця кількість продовжує зростати;
 • вже кожен четвертий українець робить покупки з мобільного.

Якщо ви не займетеся розробкою Android-додатки сьогодні, то це зроблять ваші конкуренти (якщо ще не зробили), а значить ризикуєте опинитися позаду них в конкурентній боротьбі за клієнтів.

Розробка Android-Apps
Android Apps

Переваги додатків на Android для бізнесу Android Apps

 • максимальна доступність: смартфон завжди поруч з клієнтом;
 • широке охоплення. Аудиторія власників Android-пристроїв в Україні та світі найбільша, так як ці гаджети найрізноманітніші і коштують дешевше на тлі аналогів;
 • мінімальна ціна контакту з потенційним клієнтом. Для додатків вона нижче, ніж у традиційних медіа і порівнянна з веб-сайтами;
 • активно розширюється функціонал, включаючи можливість онлайн-продажів і додаткові способи монетизації (платний доступ або функції).

Хочете отримати всі ці плюси? Тоді довірте розробку нативних додатків для Android команді Avada Media. Ми створимо інтуїтивно зрозуміле, привабливе і корисне для вашої цільової аудиторії додаток, враховуючи як будь-які індивідуальні побажання, так і останні ринкові тенденції.

Для розробки Андроїд-додатків наша компанія використовує мови програмування Java, Kotlin, а для серверної частини – PHP, Java, JavaScript.

Розробка Android-Apps
Android Apps

Основні етапи розробки мобільного застосування під Андроїд Android Apps

Створення мобільного додатка – трудомісткий процес, який передбачає такі обов’язкові етапи:

 • Аналітична робота. Попередньо потрібно вивчити ринок, цільову аудиторію і основних конкурентів бізнесу, щоб краще розуміти як цілі, які переслідує клієнт, так і завдання, покладені на розроблювальний додатки.
 • Планування. Передує розробці програми на Android підготовка чіткого плану. Він втілюється у вигляді технічного завдання, в якому описується бажаний функціонал, структура, технічні особливості і інші деталі програми.
 • Архітектурний дизайн. Безпосередня розробка стартує зі створення архітектури додатку На цьому етапі визначаються всі структурні елементи (кнопки, іконки і т.д.) і інтерфейси мобільного програми, взаємозв’язок між ними.
 • UI / UX. На цьому етапі проектування додатку крім візуальної привабливості і всіх функцій, прописаних в технічному завданні, надається зручний і зрозумілий користувачеві дизайн з точки зору юзабіліті.
 • Розробка серверної частини. Серверна частина або Back-end виступає серцем додатки. Її не бачить безпосередній користувач, але саме Back-end відповідає за обробку всіх клієнтських запитів, високу швидкість, безперебійність і коректність роботи програми. Використовуємо технології – PHP, Java, JavaScript
 • Розробка клієнтської частини. Клієнтська частина або Front-end приймає запити користувачів і відображає контент (текст, картинки, посилання і т.д.). Це та складова програми, яку безпосередньо бачить користувач на екрані смартфона, а головне завдання розробки зводиться до розміщення необхідного вмісту і надання йому потрібних властивостей і форм. Використовуємо технології – Java, Kotlin
 • Тестування. Основним результатом попередніх етапів розробки є отримання робочої інтерактивної моделі програми. Її в обов’язковому порядку тестують на предмет помилок і коректності роботи на різних дисплеях і пристроях. Всі проблеми оперативно усуваються.
 • Навчання користувачів. Після тестування і виконання налагодження представники Avada Media навчають клієнта і / або його персонал роботі з адміністративною панеллю і іншими складовими програми. Після такого навчання вони можуть повноцінно управляти додатком.
 • Технічна підтримка. Коли додаток готове до запуску, воно публікується в Google Play, тобто стає доступним для скачування. Вже навчені представники замовника можуть звертатися за допомогою в наш саппорт по будь-яких питань, що стосуються функціонування програми.
Розробка Android-Apps
AVADA-MEDIA

У кого замовити додаток для Андроїд? AVADA-MEDIA

Розробкою мобільних додатків сьогодні займаються багато компаній і навіть окремі фрілансери. Як показує практика, краще довірити настільки відповідальне завдання агентствам з досвідом, солідним портфоліо і командою професіоналів.

Не варто в гонитві за зниженням вартості розробки додатків під Android звертатися до компаній-одноденок або приватним виконавцям-багатоверстатників. Як правило, після взаємодії з ними клієнти, витративши гроші і час, звертаються до профільних агентствам. Не повторюйте цих помилок і відразу звертайтеся в Avada Media.

Терміни та Ціни

Терміни і вартість розробки програми на Android Терміни та Ціни

Ціна створення Андроїд-додатків залежить від багатьох факторів і визначається в індивідуальному порядку. Основним змінним моментом, як правило, виступає набір функцій і можливостей, які хоче реалізувати замовник. Цим обумовлена ​​складність, яка визначає трудомісткість (час, необхідний на розробку в годинах), а вона в свою чергу впливає на підсумкову вартість розробки.

Приблизні ціни і терміни розробки:

 • умовно просте додаток з базовим набором функцій, на зразок можливості відправки зображень або їх перегляду, найпростішої авторизації і т.д. Для нього потрібно близько 300 робочих годин (до 1-1.5 місяці). Вартість може скласти приблизно 7-7.5 тис. У.о. (З розрахунку 25 доларів за годину);
 • додаток середньої складності. Серед функцій такої програми може бути чат, можливість онлайн-оплати товарів або послуг. Ускладнити додаток може не тільки наявність складних компонентів, але і просто велика кількість контенту, який потрібен розмістити. На розробку йде близько 400-600 годин (від 2 до 3 місяців роботи). Ціна такого додатка на Андроїд буде в районі 10 тисяч доларів;
 • складна і витратна додаток. Подібний мобільний софт передбачає велику кількість контенту і екранів, він великий і технічно складний, в тому числі передбачає інтеграцію з численними сторонніми сервісами, багаторівневу ієрархію користувачів, можливості обробки аудіо та / або відео та інше. До таких продуктів належить, наприклад, мобільні соціальні мережі. Терміни створення перевищують 600 годин (більше 3-4 місяців), бюджет визначається індивідуально.

Вибираючи наші послуги, ви платите не за час роботи окремих фахівців, а за необхідний вам результат. На виході ви отримуєте готове мобільний додаток з необхідною функціональністю і дизайном, яке сприяє ефективній взаємодії з цільовою аудиторією бізнесу, допомагає розширити її охоплення і підвищити показники продажів.

Хочете дізнатися більше подробиць про терміни та ціни створення Android-додатки на замовлення? Напишіть або зателефонуйте представникам Avada Media!

Mobile apps for ANDROID

ВІДЕО-ПРЕЗЕНТАЦІЇ Mobile apps for ANDROID

Створюємо дивовижні проєкти

Останні роботи

Кращим підтвердженням нашої кваліфікації та професіоналізму є історії успіху наших клієнтів і відмінності в їх бізнесі до і після співпраці з нами.

Що о нас кажуть

Наші клієнти Що он нас кажуть

Наша команда

Успішні проекти
створюються тільки командою Наша команда

(Ru) Photo 11
(Ru) Photo 10
Photo 9
Photo 8
Photo 7
Photo 6
Photo 5
Photo 4
Photo 3
Photo 2
Photo 1
(Ru) Photo 12
З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом