Стиль WEB-дизайну

Responsive

Стиль WEB-дизайну

Responsive Стиль WEB-дизайну

Основна увага в адаптивному стилі приділяється композиційному рішенню. Необхідно відзначити, що в даному стилі не використовується традиційна колончастая структура, а застосовується гнучка система модулів. В даний час існує декілька адаптивних макетів, кожен з яких має ряд переваг і підходить для вирішення тих чи інших завдань.

  • Перший макет «гумовий» має на увазі стиск основних блоків до ширини екрану мобільного пристрою, а в тих випадках, коли стиснення неможливо – блоки автоматично перебудовуються в довгу стрічку.
  • Другий – перемикання макетів, має на увазі створення окремого макета під кожне розширення екрану. Даний спосіб є найбільш ефектним, але і найбільш трудомістким в розробці.
  • І третій – «панелі», який прийшов з мобільних додатків. В даному способі використовується не вертикальна, а горизонтальна прокрутка.

Схеми в адаптивному стилі різноманітні. Тут можуть застосовуватися як контрастні, так і монохромні варіанти. Однак, слід відмовитися від надмірного використання графічних ефектів, таких як тіні, півтони тощо. З точки зору графічної складової в адаптивному стилі використовуються так звані «гнучкі» зображення, які однаково добре виглядають в різних дозволах екрану. При цьому, від анімації краще відмовитися, адже далеко не завжди швидкість і якість з’єднання з інтернетом дозволяє досить швидко і якісно завантажити всі елементи. У шрифтах варто відмовитися від різних незвичайних і декоративних шрифтів, віддаючи перевагу більш традиційним варіантам.

Слід пам’ятати про те, що текст повинен однаково добре читатися, а значить, якщо на великому екрані, наприклад, рукописний шрифт ще буде удобочитаем, то на екрані смартфона розглянути написане буде вельми проблематично.

Виходячи з усього вищесказаного хтось може поставити запитання: чи не логічніше створити звичайний веб-сайт, а для інших пристроїв замовити розробку мобільного додатку. Звичайно, в деяких випадках такий крок дійсно виправданий, проте, мобільні додатки мають ряд суттєвих недоліків. По-перше, для кожної операційної системи необхідна окрема версія додатка, в той час як сайт в адаптивному стилі буде виглядати однаково добре на будь-якому пристрої. По-друге, мобільний додаток потребує окремої завантаження та встановлення, і якщо користувач не впевнений в тому, що цей додаток йому дійсно потрібно, він, швидше за все, від нього відмовиться. По-третє, для подібних додатків трафік вважається окремо, а значить, навіть в тому випадку, якщо додаток буде користуватися популярністю, це жодним чином не позначиться на просуванні сайту в пошукових системах.

Таким чином, сайт в адаптивному стилі буде найбільш оптимальним рішенням для тих, хто хотів би значно збільшити кількість відвідувачів свого сайту. Виходячи зі статистичних даних, частка мобільного трафіку з кожним роком збільшується. Широкі функціональні можливості дозволяють адаптувати для мобільних пристроїв не тільки найпростіші сайти-візитки, але і складні інтернет-магазини або корпоративні сайти.

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом