Commentix

Мобільний додаток

Commentix Мобільний додаток

 • Локація:
  • Україна
 • Команда:
  • 6 фахівців
 • Рішення:
  • Кросплатформовий додаток
 • Галузь:
  • Довідник
 • Технології:
  • Flutter

Команда AVADA MEDIA розробила зручний мобільний додаток для обміну інформацією і розміщення відгуків про компанії з усього світу. З його допомогою користувачі і співробітники різних організацій можуть поділитися своєю думкою про компанії, а підприємства – розмістити вакансії для шукачів або розповісти потенційним клієнтам про знижки.

Commentix

Перелік робіт Commentix

Наша команда створила універсальний кросплатформний додаток під Android та iOS, розроблене на фреймворку Flutter. Робота над проектом велася близько трьох місяців, після чого QA-інженери провели повний цикл тестування програми (на мобільних пристроях і емуляторах) перед релізом і просуванням на ринку.

Для користувачів:

 • Цю програму можна використовувати на всіх мовах світу, в його базу внесено 160 країн, близько півмільйона компаній і більш 25 000 000 відгуків.
 • Відгук про будь-якої організації може залишити як співробітник, так і користувач, але для внесення нової компанії в базу необхідно використовувати корпоративний домен.

Для адміністратора програми:

 • Продукт монетизованим, спеціально для нього розроблена і впроваджена система внутрішньої банерної реклами, що дозволяє компаніям купувати рекламу в додатку.
 • Створена зручна система управління контентом.
 • Доступні платні послуги: публікація вакансій від компаній, а також розміщення інформації про знижкових купонах і промокодом.
Commentix
Commentix

Результат Commentix

Наша компанія розробила високопродуктивний мобільний додаток, заточене під зручність кінцевого користувача. Воно має високі показники обробки інформації, оснащено інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і стильним лаконічним дизайном, який коректно відображається на будь-якому пристрої. Програмний продукт відповідає всім побажанням клієнта і забезпечує позитивний досвід при взаємодії з ним. Додаток повністю завершено, оптимізовано та розміщено на торгових майданчиках Google Play і AppStore.

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом