СЛОВНИК ТЕРМІНІВ

Що таке Facebook Pixel?

Словник термінів

Що таке Facebook Pixel? Словник термінів

Facebook Pixel – це JavaScript-код, що розміщується на сайті відстеження дій користувачів, а також вимірювання ефективності реклами. Налаштування пікселя відбувається в маркетинговому блоці Facebook – Ads Manager.

Дії користувачів називаються подіями. Їх можна подивитися на сторінці пікселя в Events Manager.

Після його налаштування, програма почне збирати інформацію про всіх користувачів, які відвідали сайт. Піксель збирає їх вік, стать, місце розташування, вчинені дії на інтернет-ресурсі і переглянуті сторінки.

 

<НАЗАД У ГЛОСАРІЙ

Завдяки цьому можна перевірити ефективність рекламної компанії, змінити стратегію її проведення.

Facebook Pixel використовується при налаштуванні ретаргетінга, показуючи рекламне оголошення тим користувачам, який раніше виконували певним чином впливати на вашому сайті. Також інструмент створює look-alike (схожу) аудиторію: після аналізу відвідувачів вашого сайту, Піксель знаходить людей, чиї інтереси схожі з вашими клієнтами, і показує їм потрібну рекламу.

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом