"МІЙДІМ-24"

БЕЗКОШТОВНА CRM-СИСТЕМА ДЛЯ КЕРУЮЧОЇ КОМПАНИЇ ОСББ

ПІДТВЕРДЖЕННЯ ІММІДЖА ВАШОГО ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

"МІЙДІМ-24" ПІДТВЕРДЖЕННЯ ІММІДЖА ВАШОГО ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

Це запатентована розробка від AVADA-MEDIA для керуючої компанії в сфері ЖКГ. Ви можете завантажити і впровадити нашу систему в свій бізнес БЕЗКОШТОВНО. Система включає в себе: Cайт керуючої компанії, Панель адміністратора, Особисті кабінети мешканців, Мобільні додаток IOS і ANDROID

СКАЧАТИ БЕЗКОШТОВНО

ДОСТУПИ В ДЕМО-ВЕРСІЮ:

http://myhouse24.avada-media.ua/

Кабінет мешканця: 
http://myhouse24.avada-media.ua/cabinet/site/login

 • Login: 0002
 • Пароль: 111111

Кабінет админістратора: 
http://myhouse24.avada-media.ua/cabinet/site/login

 • Login: admin@admin.com
 • Пароль: add2017
play marketappstoredemodemo

 

Безкоштовна CRM-СИСТЕМА Мійдім-24
МійДім-24

Основні завдання, які виконує система МійДім-24

Завдання даної системи полягає в координації взаємодії керуючої компанії з власниками житла і обслуговуючих їх підрядних організацій, забезпечуючи їх єдину злагоджену роботу без втрати часу та інформації.

Безкоштовна CRM-СИСТЕМА Мійдім-24
МійДім-24

Сайт керуючої компанії - ОСББ МійДім-24

Користувачі вже давно шукають інформацію за допомогою мережі Інтернет, при цьому віддаючи перевагу офіційним ресурсів, не виключенням є і житловий фонд. Сайт керуючої компанії сприяє впізнаваності компанії, залучення нових клієнтів і збільшення кількості звернень, дзвінків і заявок. що в свою чергу підвищує престиж компанії і спрощують комунікацію з власниками та потенційними мешканцями. Користувачі цінують зручність, привабливість, і легше сприймають візуальну інформацію.

При розробці посадкової сторінки або сайту-візитки для компанії, що управляє в першу чергу потрібно органічно поєднати стильний дизайн з високою функціональністю і зручністю користування. У лічені хвилини потенційний клієнт повинен дізнатися все про пропозиції компанії і знайти контакти для зв’язку з менеджером.

Розробка подібного типу ресурсу включає в себе:

 • Стильний і сучасний дизайн, виконаний в корпоративних кольорах компанії;
 • Інтуїтивно проста навігація і зручна структура сайту;
 • Детальний опис компанії, ЖК і технічні описи квартир;
 • Зручна форма зворотного зв’язку і можливість залишити заявку;
 • Адаптивна верстка під різні пристрої.
Безкоштовна CRM-СИСТЕМА Мійдім-24
МійДім-24

Панель адміністратора керуючої компанії МійДім-24

Сучасне WEB додаток для керуючої компанії, таке як панель адміністратора надає повний організувати процес взаємодії менеджерів компанії, що управляє з власниками квартир з питань їх обслуговуванні та координації виконання заявок і звернень. При розробці і впровадженні подібного типу панелі враховуються основні проблеми пов’язані з обробкою та обліком всіх підконтрольних ЖК.

Завдяки інтеграції панелі адміністратора, керуюча компанія отримує:

 • Актуальну базу власників;
 • Оперативне отримання показань лічильників;
 • Онлайн оформлення та нарахування комунальних платежів;
 • Оновлювану базу оплат і заборгованостей;
 • Своєчасне отримання оплати комунальних послуг від власників квартир;
 • Онлайн розсилку новин, повідомлень та оголошень;
 • Автоматизацію звернень від власників квартир;
 • Управління заявками і ефективний розподіл і контроль обслуговуючих ЖК підрядників.

Дана система може бути застосована скрізь, де є необхідність в організації ефективної і прозорої системи обліку і управління.

Безкоштовна CRM-СИСТЕМА Мійдім-24
МійДім-24

Особисті кабінети мешканців МійДім-24

Процес зняття показань лічильників, оплати рахунків і оформлення заявок зводиться до хвилинному дії, все що необхідно власнику квартири, це – мобільний телефон, Інтернет з’єднання і вільні хвилини для занесення даних в спеціальну форму на екрані смартфона і відправці в керуючу організацію. Не потрібно постійно заповнювати папірці і переписувати дані в систему виставлення рахунків. У телефоні все простіше, швидше і без зайвих дій. Дані потрапляють в Вашу панель адміністратора без ручної обробки власника.

Фактично мешканці будь-якої квартири мають в своєму телефоні всю інформацію про своїх комунальних платежах. Завданням такого додатка є повне позбавлення мешканців від квитанцій, рахунків, папок і підрахунків – облік своїх комунальних платежів проводиться автоматичним і максимально просто.

Власники квартир за допомогою цього додатка, мають можливість:

 • Переглядати і контролювати нарахування за комунальні послуги за обраний період часу;
 • Переглядати і контролювати квитанцій з деталізованою розшифровкою по статтям розрахунків;
 • Оплачувати квитанції з деталізованою розшифровкою по статтям розрахунків;
 • Переглядати статистику витрат по комунальних платежах за обраним об’єкту нерухомості;
 • Подавати заявки на виклик майстра – сантехніка, електрика і т.п .;
 • Отримувати повідомлення про останні новини Вашої оселі (відключення, ремонтні роботи, зміни в тарифікації та ін.).

У додатку реалізована можливість кожному користувачеві підключати будь-яку кількість адрес і отримувати статистику по по всіх об’єктах. Реалізований простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і графічна частина, що дозволяє відображати витрати по комунальних платежах у вигляді графіків.

МійДім-24

Мобільні додатки Android і IOS МійДім-24

Для зручності взаємодії з мешканцями програмний комплекс “Мій Будинок 24” включає в себе 2 мобільних додатки для платформ Android і IOS. Додатки синхронізуються із загальною базою даних.

У додатках закладені функції Push-повідомлень, дані про баланс особового рахунку а також можливість увійти в особистий кабінет мешканця. Мобільні додатки можна скачати безкоштовно з Google Play Market і App Store

Завантажити безкоштовно

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


 1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
 2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
 3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
 4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
 5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
 6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
 7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом