Стилі WEB-дизайну

Metro

Стилі WEB-дизайну

Metro Стилі WEB-дизайну

З точки зору композиційного рішення в стилі Metro на зміну традиційної двух- або трехколончастой структурі приходить, так звана модульна сітка, в якій різні модулі-блоки розміщені, на перший погляд, в хаотичному порядку. У той же час, слідуючи принципам юзабіліті, основні навігаційні блоки і логотип компанії розміщують у верхній частині сторінки для того, щоб відвідувач легко знайшов необхідну йому інформацію.

Вибір колірних рішень в палітрі стилю Metro вражає уяву і в цьому полягає його головна відмінність від мінімалістичного стилю, в якому використовується принцип трьох кольорів і монохромного гами. Яскраві, соковиті кольори і відтінки, поєднання контрастних кольорів, широке використання різних текстур – все це робить даний стиль вельми привабливим. З іншого боку, на відміну від скевоморфізм в стилі Metro не використовуються занадто складні і реалістичні структури, оскільки сторінки повинні швидко завантажуватися навіть при низькій якості з’єднання.

Особливу увагу в стилі Metro приділяється анімації, адже він передбачає досить рясне її використання. Наприклад, кнопки або активні елементи можуть реагувати на натискання, а перехід з однієї сторінки на іншу або перегляд фотографій може здійснюватися з анімованим ефектом. Проте, не варто забувати про те, що анімація повинна бути «осмисленої». Іншими словами, слід уникати зайвого метушні і відволікання уваги відвідувача від необхідної інформації. З точки зору графіки в стилі Metro слід відмовитися від надмірного копіювання різних об’єктів і ефектів реального світу і, по можливості, замінити їх на інографіческіе. Наприклад, навігаційне меню будується на статичних схематичних зображеннях, які інтуїтивно зрозумілі відвідувачам.

У питанні типографіки в стилі Metro все досить просто, оскільки для цього стилю було розроблено ціле сімейство шрифтів Segoe. Головна відмінність даних шрифтів полягає в тому, що вони залишаються читаються навіть при малих розмірах, а значить, розміщений на сторінці текст можна буде прочитати навіть з мобільного пристрою. І в той же час, шрифти сімейства Segoe візуально красиві: вони мають округлу форму і позбавлені зарубок. До слова, дані шрифти доступні в різної жирності, а також в курсивном варіанті, що дозволяє не шукати окремі шрифти для заголовків і текстового наповнення.

Оскільки сайти, виконані в стилі Metro, відмінно виглядають на різних пристроях, він є надзвичайно привабливим для представників різних сфер: від приватних сторінок-візиток і персональних блогів, до корпоративних сайтів великих компаній і інтернет-магазинів. Завдяки його простоті і лаконічності, і, в той же час, широкого використання анімації, сайти, виконані в даному стилі, виглядають актуально і свіжо. До слова, застосування різних анімаційних ефектів, робить стиль Metro надзвичайно привабливим також для оформлення різних посадкових сторінок з акційними пропозиціями, а також сайтів-вітрин або галерей.

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом