WEB-ДИЗАЙН

КОРПОРАТИВНИЙ СТИЛЬ

У ВЕБ-ДИЗАЙН

КОРПОРАТИВНИЙ СТИЛЬ У ВЕБ-ДИЗАЙН

Говорячи про корпоративному стилі в веб-дизайні необхідно розуміти, що він диктує не тільки і не стільки зовнішнє оформлення сторінки, а й саму структуру сайту, яка повинна повністю відповідати духу і ідеї компанії-замовника.

Слід пам’ятати про те, що при оформленні сайту в корпоративному стилі варто уникати занадто яскравих кольорів або нестандартних і які важко шрифтів, надлишку анімації або надто об’ємних зображень, адже сайт повинен швидко завантажуватися на будь-якому браузері і з будь-якого пристрою і при цьому споживати мало трафіку.

З точки зору дизайну необхідно враховувати, що зовнішній вигляд – це перше, що оцінюють відвідувачі, а значить, сторінка обов’язково повинна бути унікальною, зі своїм особливим «фішкою», яка буде викликати стійку асоціацію з компанією-власником сайту.

Як ми вже говорили, важливою особливістю корпоративного стилю є внутрішнє наповнення сайту. Природно, він повинен бути зручним і функціональним, мати інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, також можна додати форум або книгу відгуків, зробити прив’язку сайту до сторінок компанії в соціальних мережах або підписку Email-розсилку новин компанії зареєстрованим користувачам. Таким чином можна не тільки залучити потенційних клієнтів, а й утримати вже наявних, зацікавивши їх можливістю спілкування і залученістю в справу.

При цьому, подібні ресурси обов’язково повинні мати надійну і ергономічну систему управління, яка дозволить співробітникам компанії максимально оперативно здійснювати доповнення або оновлення контенту, а розробникам – проводити внутрішню оптимізацію.

Крім цього, корпоративний сайт може стати відмінним інструментом для популяризації компанії та формування позитивного іміджу. Для цього, сторінку необхідно заповнювати виключно унікальним контентом і SEO-текстами, а також реєструвати в пошукових системах, займатися просуванням і розкручуванням.

В результаті, проект буде залучати нових клієнтів і потенційних партнерів, а також допоможе утримати вже існуючих.

Пам’ятайте про те, що корпоративний стиль має на увазі націленість на клієнтів, а тому повинен враховувати саме їх побажання і потреби. Тому, до розробки сайтів в даному стилі залучаються виключно професійні і досвідчені веб-дизайнери, які зможуть реалізувати побажання компанії-замовника і при цьому не забути про відвідувачів. Як показує практика, подібна робота не терпить поспіху і займає досить багато часу. Однак, таке очікування цілком виправдане, адже в результаті компанія-замовник отримує зручний і функціональний ресурс, який допоможе значно збільшити впізнаваність, поліпшити репутацію, створити позитивний імідж і, в результаті, підвищити рівень продажів і збільшити прибуток.

КОМПАНІЯ AVADA-MEDIA РОЗРОБЛЯЄ САЙТИ В БУДЬ-ЯКИХ СТИЛЯХ

З'явилися питання?

Зв'яжіться з експертами З'явилися питання?

Згода на обробку персональних даних

Користувач, оформляючи заявку на сайті https://avada-media.ua/ (далі – Сайт), погоджується з умовами цієї Згоди на обробку персональних даних (далі – Згода) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”. Прийняттям (акцептом) оферти Згоди є відправка заявки з Сайту або замовлення у Оператора за телефонами Сайту.

Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:


  1. Дане Згода дається на обробку персональних даних як без, так і з використанням засобів автоматизації.
  2. Згода поширюється на наступну інформацію: ПІБ, телефон, електронна пошта.
  3. Згода на обробку персональних даних дається з метою надання Користувачу відповіді на заявку, подальшого укладення та виконання зобов’язань за договорами, здійснення клієнтської підтримки, інформування про послуги, які, на думку Оператора, можуть представляти інтерес для Користувача, проведення опитувань і маркетингових досліджень .
  4. Користувач, надає Оператору право здійснювати наступні дії (операції) з персональними даними: збір, запис, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знеособлення, блокування, видалення і знищення, передача третім особам, з згоди суб’єкта персональних даних і дотриманням заходів, що забезпечують захист персональних даних від несанкціонованого доступу.
  5. Персональні дані обробляються Оператором до завершення всіх необхідних процедур. Також обробка може бути припинена за запитом Користувача на електронну пошту: info@avada-media.com.ua
  6. Користувач підтверджує, що, даючи Згода, він діє вільно, своєю волею і в своєму інтересі.
  7. Справжнє Згода діє безстроково до моменту припинення обробки персональних даних з підстав, зазначених у п.5 даного документа.

Долучайтеся до нас

Надіслати резюме

Долучайтеся до нас

+ 38 (097) 179 96 63
Файли cookies
Будь ласка, дозвольте використання cookies для більш ефективної роботи з сайтом